Įkraunama...
Įkraunama...

Valstybės tarnyba :)

QUOTE(souririukas @ 2013 06 09, 12:31)
Sveiki, greitu metu einu i pokalbi del darbo uzsienio reikalu ministerijoje pagal darbo sutarti (laikinai) kokiu galiu tiketis klausimu? Is ko? Kaip vyksta pokalbis? Neturiu net bendro supratimo ko gali paklausti, kokia eiga pokalbio...

Kiek žinau, ten mėgsta specifinių dalykų paklausti. Pvz. jei norite dirbti su energetika, tai reiktų bent žinoti, kuo skiriasi Ignalinos ir Visagino elektrinės smile.gif
Jei ne paslaptis, į kurias pareigas/ kurį departamentą pretenduojate?
Atsakyti
QUOTE(astoria @ 2013 06 09, 19:02)
Kiek žinau, ten mėgsta specifinių dalykų paklausti. Pvz. jei norite dirbti su energetika, tai reiktų bent žinoti, kuo skiriasi Ignalinos ir Visagino elektrinės smile.gif

Fainas klausimas tongue.gif .

Iš linksmesnių komisijos klausimukų- kas yra ES himno autorius? Ką darytum, jeigu visi kolegos darbe gertų vyną (tarkim po 1 gurkšnį) paminėdami kokį jubiliejų?
Atsakyti
QUOTE(Soul @ 2013 06 10, 11:56)
Fainas klausimas  tongue.gif .

Ką  darytum, jeigu visi kolegos darbe gertų vyną (tarkim po 1 gurkšnį) paminėdami kokį jubiliejų?

Ir kaip atsakyti i sita klausima? Pasakysi gersiu kartu - aha, girtuokliauji darbo vietoje. Pasakysi negersiu kartu - aha, reiskia stukacius g.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Soul @ 2013 06 10, 00:56)
Ką  darytum, jeigu visi kolegos darbe gertų vyną (tarkim po 1 gurkšnį) paminėdami kokį jubiliejų?

Šitą klausimą žinau kokioje įstaigoje uždavinėjo... ilgai galvojom kodėl - sklido gandų, kad ten šitas daiktasmėgstamas yra... bet koks teisingas atsakymas? pasakysiu - gersiu - tai jau iškart pažeidimas, pasakysi - nea, negersiu - o tai kaip kolektyviškumo dvasia? smile.gif
Atsakyti
Dėl vyno atsakymo nežinau, pas mus darbo valandomis niekas nepiktnaudžiauja gėrimais:), o tik tortais ir pyragais lotuliukas.gif .
Atsakyti
Laba diena,

buvau VT, konkursą laimėjau savo jėgom, be protekcijų iš pirmo karto smile.gif dabar vėl planuoju dalyvauti konkurse, nes mano įstaigos nebeliko... tai naiviai tikiuosi, kad gal vėl pasiseks biggrin.gif

kadangi jau seniai dalyvavau, tai turiu kelis klausimus smile.gif

nešiu dokumentus, ar reikia pridėti baigtų kursų kopijas(pvz. valstybės tarnautojo mokymų, kalbų kursų), nors reikalavimo ir nėra?

kai kas matau, keitėsi pokalbyje, nes aš dar atsakinėjau į tai, ką tik komisijos nariai sugalvodavo:D o dabar reikia suprast, kad kiekvienas komisijos narys užduoda po klausimą ir visiems klausimai vienodi būna? ir tie klausima būna iš įstaigos veiklos ar iš įstatymų?
Atsakyti
QUOTE(Fixa @ 2013 06 10, 02:43)
nešiu dokumentus, ar reikia pridėti baigtų kursų kopijas(pvz. valstybės tarnautojo mokymų, kalbų kursų), nors reikalavimo ir nėra?

na, bent jau aš siūlyčiau pridėti tik labai labai svarbių kursų-mokymų diplomus, kitus įrašyti į CV... pvz. pas mane tada dokumentų šusnis būtų nerealus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(draugė_lija @ 2013 06 10, 12:05)
Šitą klausimą žinau kokioje įstaigoje uždavinėjo... ilgai galvojom kodėl - sklido gandų, kad ten šitas daiktasmėgstamas yra... bet koks teisingas atsakymas? pasakysiu - gersiu - tai jau iškart pažeidimas, pasakysi - nea, negersiu - o tai kaip kolektyviškumo dvasia? smile.gif


Tokius klausimus užduoda norėdami "išmušti iš vėžių" ... Šiaip jau į jį atsakyti reikėtų, kad vadovaujantis teisės aktais alkoholio vartojimas darbo vietoje yra nuzižengimas (nepriklausomai nuo vartojamo kiekio tongue.gif ) Jokių kitų "išvedžiojimų" negali būti. Pokalbis yra įrašomas ir protokoluojamas ir balai skiriami už teisingus atsakymus, o ne pamąstymus, ar pritapsite prie kolektyvo gerdami vyną kartu smile.gif Įstatymas reglamentuoja, kad alkoholį darbo vietoje vartoti draudžiama, o ar vartosite jį konkrečiu atveju jau jūsų asmeninė atsakomybė smile.gif
Atsakyti
QUOTE(draugė_lija @ 2013 06 10, 16:08)
na, bent jau aš siūlyčiau pridėti tik labai  labai svarbių kursų-mokymų diplomus, kitus įrašyti į CV... pvz. pas mane tada dokumentų šusnis būtų nerealus biggrin.gif

kokius kursus lankete?

o kur vyksta valstybes tarnautoju kursai ir koks ju turinys?
Atsakyti
QUOTE(draugė_lija @ 2013 06 10, 16:08)
na, bent jau aš siūlyčiau pridėti tik labai  labai svarbių kursų-mokymų diplomus, kitus įrašyti į CV... pvz. pas mane tada dokumentų šusnis būtų nerealus biggrin.gif


supratau biggrin.gif užteks, kad parašyta CV, nes tokių labai labai svarbių ir nėra biggrin.gif

QUOTE(aprilia143 @ 2013 06 11, 09:30)
kokius kursus lankete?

o kur vyksta valstybes tarnautoju kursai ir koks ju turinys?


visokių po truputį smile.gif kalbų kursai kelis kartus, kai kas dar su specialybe susiję.

o VT įvadinis mokymas vyksta, kai jau tampi VT.
kursų pvz, bet čia rašau kas buvo 2007-2009. dabar gal viskas kitaip:

strateginio planavimo principai ir LR Vyriausybės patvritinta strateginio planavimo metodika;
LR konstitucinė sąranga, viešojo administravimo sistema ir vietos savivalda;
ES institucijos ir įstaigos, politikos kryptys ir LT narystės ES aktualijos;
Valstybės tarnautojų profesinės etikos principai ir korupcijos prevencijos būdai bei priemonės;
Lietuvos ekonominė sistema;
Teisės aktų hierarchija, įstatymų ir kt. teisės aktų rengimo taisyklės;
Valstybės tarnybos sistema ir jos reformos aktualijos;
ir pan biggrin.gif

dar vienas klausimas - diplome įrašyta mano mergautinė pavardė, bet gal nereikia santuokos liudijimo? gi asmens kodas tai matysis, kad visur tas pats biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(Fixa @ 2013 06 11, 09:14)

dar vienas klausimas - diplome įrašyta mano mergautinė pavardė, bet gal nereikia santuokos liudijimo? gi asmens kodas tai matysis, kad visur tas pats biggrin.gif


Santuokos liudijimo kopija reikalinga mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(aprilia143 @ 2013 06 10, 21:30)
kokius kursus lankete?

o kur vyksta valstybes tarnautoju kursai ir koks ju turinys?

Kursų, mokymų, seminarų lankiau labai daug ir įvairių - pradedant Viešųjų pirkimų aiškinimu baigiant savimotyvacija darbe.
Kiekvienaismetais yra atliekamas darbuotojų vertinimas, antketos pabaigoje darbuotojas parašo, kokie jo manymu mokymai ateinančiais metais, jam padėtų dar geriau vykdyti savo funkcijas. Pagal tai įstaigos personalo skyrius (ar tie kas atsakingi) sudaro įstaigos darbuotojų mokymosi planą. Pvz mano įstaigos darbuotojai šįmet labai daug dalyvavo seminaruose, kuriuos rengė FinMinas.

Šitų tradicinių kursų, kai tampi VT nesu lankiusi smile.gif

QUOTE(Fixa @ 2013 06 10, 22:14)
dar vienas klausimas - diplome įrašyta mano mergautinė pavardė, bet gal nereikia santuokos liudijimo? gi asmens kodas tai matysis, kad visur tas pats biggrin.gif

privaloma pateikti ir santuokos liudijimą. tai galioja absoliučiai visais atvejais cool.gif
Atsakyti