Įkraunama...
Įkraunama...

Imuniniai/čikagos tyrimai

Keberiokšt, ar gali pasidalint info, kiek tau kainavo pas G? Kaip suprantu, reikia turėti apie 3000£? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(KittyKitty @ 2013 03 28, 21:04)
Keberiokšt, ar gali pasidalint info, kiek tau kainavo pas G? Kaip suprantu, reikia turėti apie 3000£?  4u.gif


cia pradziai tyrimams ar su prieziura iki nestumo galo?
Man iki nestumo galo kainavo apie 3200-3500...smulkmenu neskaiciavau..na smulkmenos tai kokie intralipidu susilasinimas uz 15 svaru ir panasiai.
bet cia konsultacijos ir cikagos tyrimai.Visa kita as saudziausi per pazistamus ar latvijos klinikose.Pirma konsultacija su tyrimais kainavo apie 1300.Bet netyrem vyro,ten viskas ok.Kariotipa as jau turejau pasidarius.Kresumus visus irgi tirta ir pertirta.Na realiai as dar galejau viena tyrima uz 250 daryt,bet atsisakiau,nes beveik uztikrinta,kad ji jau buvau darius,o be to gydymas vis tiek butu krauja skystinanciais ir folio dozem aukstom,ka as taip ar taip turejau.
Atsakyti
Aišku 4u.gif Okiek maždaug vizitų išeina? suprantu,kad individualu, bet bendrais bruožais? O vyrui reikia dayvauti vieną kartą (jei reikia) ar daugiau,nežinai? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(KittyKitty @ 2013 03 28, 23:31)
Aišku 4u.gif  Okiek maždaug vizitų išeina? suprantu,kad individualu, bet bendrais bruožais? O vyrui reikia dayvauti vieną kartą (jei reikia) ar daugiau,nežinai? 4u.gif


Maniskiui reikejo du.Pirma karta tyrimams,antra kart persitestavimui LAD.As daugiau nesitestinau,nors dabar biski gailiuosi,tai daugiau ir nevaziavo.
O kartu buvo nu gal kokie 7-8 jei gerai pamenu.Pirmi du tai aisku tyrimai ir protokolo sustatymas,o tada jau atlekiau apnestejus ir lankiausi kas menesi iki 25 savaiciu.Pasidarau tyrimus ir einu ju aptarimui,tada liepia darytis lit ir intralipidus ir pasirodyt tarkim uz 4-5 savaiciu.Nieko labai ypatingo nestumo metu pas mane nevyko.Buvo pradejes kaklelis trumpet,G mane,kad imunai cia irgi prisideje.Tai tik tada smarkiau pareagavo ir liepe ekstra intralipidus darytis.O siaip viskas pagrinde tik ka ko nepraleist ir kada kokius vaistus nutraukt.Realiai dauguma galima telefonu pasidaryt.Tik aisku reikia kraujus nusisiust jau kazkaip.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo T.P.Keberiokst: 29 kovo 2013 - 01:46
Ačiū už ataskymą 4u.gif Tai jei teisingai supratau, iki nestuke.gif buvo du kartai? Tarkime, jeigu pas mane nerastų jokių imuninių problemų (kažin ar gali taip būti g.gif ) arba rastų kažką labai nedaug, tai tyrimams konkrečiai yra skiriami +- 2 vizitai? O toliau jau gydymas, jei kažką randa? Taip?
Atsakyti
QUOTE(Pelargonija @ 2013 03 28, 15:02)
Late reguliariai pasijungia, ir prie SM, ir prie Skypo.

Late jau labai užsiėmus, gali ir nematyti civilizacijos biggrin.gif soske.gif
Karyte, Keberiokšt, jūs čia kalbat tik apie G paruošiamuosius darbus? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pelargonija: 29 kovo 2013 - 11:54
QUOTE(Pelargonija @ 2013 03 29, 12:53)
Late jau labai užsiėmus, gali ir nematyti civilizacijos  biggrin.gif  soske.gif
Karyte, Keberiokšt, jūs čia kalbat tik apie G paruošiamuosius darbus?  g.gif



Aha, man įdomu,kiek maždaug kainuoja G iki IVF.
Atsakyti
QUOTE(Pelargonija @ 2013 03 29, 10:53)
Late jau labai užsiėmus, gali ir nematyti civilizacijos  biggrin.gif  soske.gif
Karyte, Keberiokšt, jūs čia kalbat tik apie G paruošiamuosius darbus?  g.gif


Jau turi leliuka Late? bigsmile.gif wub.gif
Wow sveikinimai !!! Po sitiekos vargu....Pagaliau !

Kitty,na realu tie du vizitai.Bet cia jauciu tokiu atveju jei ko nors smarkaus neranda.Kitokiu atveju geriau butu pasigydyt (na tarkim jei koks TNF uzkiles,ji numusti reiketu,ar zarazos jei...na supranti...) ir tada vaziuoti persitestavimam ir tyrimu rezus gavus dar viena konsultacija.Jei viskas daugiau maziau gerai,net jei ir kileres pakile,bet jos krenta su intralipidais/imunoglobulinu,tai tau prie ivf ciklo pridetu visus vaistukus ir tiek.
Atsakyti
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2013 03 29, 14:11)
Jau turi leliuka Late? bigsmile.gif  wub.gif
Wow sveikinimai !!! Po sitiekos vargu....Pagaliau !

Vakar ryte wub.gif
Už Late sirgau tikriausiai labiau negu už save rolleyes.gif
Atsakyti
Vaje wub.gif na taip nuosirdziai laiminga as uz ju "happy end'a" wub.gif wub.gif
lauksim ispudziu... smile.gif

Pelargonija,tu jau PUPO,tai tu sekanti wub.gif
Atsakyti
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2013 03 29, 14:40)
Pelargonija, tai tu sekanti  wub.gif

Kad D į ausį g.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Pelargonija @ 2013 03 29, 14:30)
Vakar ryte  wub.gif
Už Late sirgau tikriausiai labiau negu už save  rolleyes.gif



Nuostabios naujienos del Late!!! Kaip gerai, kad jau jau jau po sitiek vargu supuoja stebukleli ant ranku, kad pavyko jai!!! wub.gif wub.gif wub.gif

Pelargonija,


tu irgi su G pagalba? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GingerBella: 29 kovo 2013 - 15:47