Įkraunama...
Įkraunama...

Jonavos darželiai

QUOTE(Mistake @ 2012 05 07, 11:02)
Ar yra čia mamyčių, kurių vaikučiai nešioja akinukus ir lanko  "Lakštingalėlę"? Ten yra akių gydytoja, ar verta vien tik dėl to leisti ten vaikutį? Ar daug užsiima jais?

Mes eisim i Lakstingalele, nes yra siokiu tokiu problemu su akyte. Gydytoja ten tikrai yra 4u.gif Tik nezinau kiek uzsiima ax.gif
Atsakyti
QUOTE(burbulas @ 2012 05 12, 14:15)
Lakstingaleleje yra ir akiu gydytoja ir sesele, kuri beveik kasdien (na tiksliai nezinau, bet daznai) paima vaikus i savo kabineta ir atlieka ivairiausius akiu pratimus, mankta. Rekomenduoju, kadangi tai nemokama, nereiks eiti kitur pas gydytojas. Mano pacios vaika seina, nors jis be akinuku, bet jo akytes kai tikrino nebuvo pacios geriausios.



QUOTE(doubles @ 2012 05 13, 10:00)
Mes eisim i Lakstingalele, nes yra siokiu tokiu problemu su akyte. Gydytoja ten tikrai yra  4u.gif  Tik nezinau kiek uzsiima  ax.gif


Dėkui parašiusioms 4u.gif Bet deja negavom vietos. Eisim kitur.

Man dar įdomu ar einant į pirmą susirinkimą vestis vaiką kartu?
Atsakyti
Sveikos mamos, mano vaikas nuo rudens prades eiti i lopsiuka"Lankstingalele", sakykyte kas lanko, kaip grupes, aukletojos? maniskis dar pampersu, pats valgo, bet labai sunkia, tai bijau ar nebus labai apleistas, nes tek girdeti, kad auklytes pageidauja, jog vaikuciai patys jau valgytu ir butu be pampiu.i beje gal ir banaliai nuskambes, bet kiek kainuoja darzelis menesiui??
Atsakyti
Sveikutes,
Mane domina darzelis Saulute, ar yra mamyciu kuriu vaikuciai lanko si darzeli?
Tikslaiu domina lopselines grupes(sake siemetu ju bus 2)
Esam uzsirase i Lakstingalele(nuo lapkricio) ir Saulute(nuo rugsejo) bet dar neapsisprendem i kuri eisim.
Labai reiketu jusu nuomoniu apie siu darzeliu lopselines grupes, aukletojus.
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Samsunge @ 2012 07 19, 11:57)
Sveikos mamos, mano vaikas nuo rudens prades eiti i  lopsiuka"Lankstingalele", sakykyte kas lanko, kaip grupes, aukletojos? maniskis dar pampersu, pats valgo, bet labai sunkia, tai bijau ar nebus labai apleistas, nes tek girdeti, kad auklytes pageidauja, jog vaikuciai patys jau valgytu ir butu be pampiu.i beje gal ir banaliai nuskambes, bet kiek kainuoja darzelis menesiui??

O kokio amziaus Jusu sunelis? Maniske irgi eis i si darzeli. Jai bus 2,5 metu. Is pradziu sake, kad lyg su didesniais i grupe eis. Kiek girdejau tik 1 lopselio grupe bus.
Papildyta:
QUOTE(mama Larson @ 2012 08 09, 09:02)
Sveikutes,
Mane domina darzelis Saulute, ar yra mamyciu kuriu vaikuciai lanko si darzeli?
Tikslaiu domina lopselines grupes(sake siemetu ju bus 2)
Esam uzsirase i Lakstingalele(nuo lapkricio) ir Saulute(nuo rugsejo) bet dar neapsisprendem  i kuri eisim.
Labai reiketu jusu nuomoniu apie siu darzeliu lopselines grupes, aukletojus.
4u.gif

Mes taip pat buvom i abu uzsirase, bet nusprendem i "Lakstingalele" leisti. Apie grupes ir aukletojas nieko nezinau, rudeni matysim kaip cia bus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(doubles @ 2012 08 10, 17:35)
O kokio amziaus Jusu sunelis? Maniske irgi eis i si darzeli. Jai bus 2,5 metu. Is pradziu sake, kad lyg su didesniais i grupe eis. Kiek girdejau tik 1 lopselio grupe bus.


Kaip pradesim lankyti darzeli tai bus 2m...o as lyg girdejau kad dvi bus, kaip tik neperseniausiai nesiau pazyma is gydytojos ir taip nugirdau kalbant direktore su sekretore. nors kaip cia bus, tai suzinosim rudeniop:)
Atsakyti
Sveikutes, mes ir i Saulute eisim, jau nuo rytojaus pradesim pratintys thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Samsunge @ 2012 08 21, 12:50)
Kaip pradesim lankyti darzeli tai bus 2m...o as lyg girdejau kad dvi bus, kaip tik neperseniausiai nesiau pazyma is gydytojos ir taip nugirdau kalbant direktore su sekretore. nors kaip cia bus, tai suzinosim rudeniop:)

Tai gal dvi padarė, juk norinčių tai daug. Bus matyt rugsejį smile.gif
Atsakyti
QUOTE(doubles @ 2012 08 21, 19:35)
Tai gal dvi padarė, juk norinčių tai daug. Bus matyt rugsejį  smile.gif

Taip, Saulutei 2 lops.grupes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sati @ 2012 08 21, 14:43)
Sveikutes, mes ir i Saulute eisim, jau nuo rytojaus pradesim pratintys  thumbup.gif


Kaip keista, kad kituos darziukuos, galima jau pradeti eiti, mums Pakalnutej tik nuo rugsejo g.gif
Atsakyti
man tai butu idomu suzinoti,ar jau yra Pakalnutei lopsinuku sarasai?uzrasius dukra kai jai buvo 3men,o spali bus 3metai,ir iki siol niekaip negaunam vietos,nesamone kazkokia doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jele25: 22 rugpjūčio 2012 - 14:58
Kas pradėjot lankyti Saulutę parašykit pirmus įspūdžius. Pas kokią auklėtoją papuolėt ir kaip sekasi pratintis.
Atsakyti