Įkraunama...
Įkraunama...

Jonavos darželiai

QUOTE(Sati @ 2012 08 21, 19:53)
Taip, Saulutei 2 lops.grupes 4u.gif

As apie "Lakstingalele" rasiau ax.gif
"Saulutej" tai zinau kad 2 grupes bus. Maciau, kai buvom issibraukt is sarasu 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(jele25 @ 2012 08 22, 14:58)
man tai butu idomu suzinoti,ar jau yra Pakalnutei lopsinuku sarasai?uzrasius dukra kai jai buvo 3men,o spali bus 3metai,ir iki siol niekaip negaunam vietos,nesamone kazkokia doh.gif

taigi nuo pavasario jau pasako kas papuole i darzeli mirksiukas.gif nueikit pas direktore ir pasakys 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jele25 @ 2012 08 22, 15:58)
man tai butu idomu suzinoti,ar jau yra Pakalnutei lopsinuku sarasai?uzrasius dukra kai jai buvo 3men,o spali bus 3metai,ir iki siol niekaip negaunam vietos,nesamone kazkokia doh.gif

jau senu seniausiai yra,pavasari skambino pati direktore pagal sarasa,o kazkur po menesio ir pirmas suitikimas ivyko su aukletoja ir mamytem 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mistake @ 2012 08 22, 14:36)
Kaip keista, kad kituos darziukuos, galima jau pradeti eiti, mums Pakalnutej tik nuo rugsejo  g.gif

Matyt cia nuo darzeliuko priklauso 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Ugnelyte2 @ 2012 08 22, 15:28)
Kas pradėjot lankyti Saulutę parašykit pirmus įspūdžius. Pas kokią auklėtoją papuolėt ir kaip sekasi pratintis.

Mes einam i pirma grupe, aukletoju nesu kolkas maciu negaliu nieko pasakyti nes dukryte tevelis i darziuka vezioja.Duktyte, pasak teti, eina i grupe su mielu noru, kolkas jai patinka wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Sati @ 2012 08 21, 14:43)
Sveikutes, mes ir i Saulute eisim, jau nuo rytojaus pradesim pratintys  thumbup.gif

sweika man atrodo kad musu mazeliai eina i viena grupe
Atsakyti
QUOTE(anze20 @ 2012 08 24, 10:53)
sweika man atrodo kad musu mazeliai eina i viena grupe

Na jei jus einat i 1 tai tada taip thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif O jus jau pratinates ar nuo rugsejo eisit?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sati: 24 rugpjūčio 2012 - 11:26
QUOTE(Sati @ 2012 08 24, 12:24)
Na jei jus einat i 1 tai tada taip  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  O jus jau pratinates ar nuo rugsejo eisit?

pratinames jau sawaite atlankem,ir gerai sekasi ax.gif ax.gif ax.gif ax.gif ax.gif ax.gif ax.gif
Atsakyti
O ar Lakstingalele jau pradejo kas lankyti???
Atsakyti
QUOTE(Samsunge @ 2012 08 29, 12:56)
O ar Lakstingalele jau pradejo kas lankyti???

Mes lankom jau, kolkas tik po 2 valandas palieku, kad apsiprastu. Rugseji bandysim jau ilgiau palikti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(doubles @ 2012 08 29, 23:59)
Mes lankom jau, kolkas tik po 2 valandas palieku, kad apsiprastu. Rugseji bandysim jau ilgiau palikti  ax.gif


Ir kaip sekasi?? ar daug grupes vaikuciu? beje tai dvi grupes ar viena lopselinuku yra??
Atsakyti
Pasisvečiuoti "Saulutėje" galima čia
Atsakyti
QUOTE(mama Larson @ 2012 08 09, 10:02)
Sveikutes,
Mane domina darzelis Saulute, ar yra mamyciu kuriu vaikuciai lanko si darzeli?
Tikslaiu domina lopselines grupes(sake siemetu ju bus 2)
Esam uzsirase i Lakstingalele(nuo lapkricio) ir Saulute(nuo rugsejo) bet dar neapsisprendem  i kuri eisim.
Labai reiketu jusu nuomoniu apie siu darzeliu lopselines grupes, aukletojus.
4u.gif

užpernai mano didukas lankė saulutės lopšį. pas liną ir jolitą. nu jolita tokia dar visai nieko auklėtoja. o lina-- blush2.gif nėra žodžių. bet....mano sūnelis per 4 ! mėnesius nesiadaptavo niekaip tam daržely blush2.gif doh.gif ...už tai nuvedėm į kitą darželį-užteko pusvalandžio "nulaušti" tokią gilią žaizdą, kaip darželio baimė.....po kiek laiko ir kitos bėdos baigėsi...nors...dar šiemet būna rėkia-nenoriu į darželį
Atsakyti
Mes pkaliuvom i 11grupe Lakstingaleleje, tai kas mums i kompanija???
Atsakyti