Įkraunama...
Įkraunama...

Čia plepa šaunios pradinukės

Sveikos visos sulaukusios gražaus VERBŲ sekmadienio![SIZE=7] user posted image
Atsakyti
Sveikos, mergaitės. Gal kas buvote Šiauliuose olimpiadoje iki pabaigos? Gal turite kokių žinių apie rezultatus?
Atsakyti
Sveikutės,
Peliuk, ačiū už namučius, taip miela;)
elbitele, ko neatsiliepėte, kad vyksite į Šiaulius, nes klausiau keliose žinutės, būtume susitikę. Aš buvau iki pabaigos, apdovanojo prizininkus, o rezultatai bus kaip ir skelbta 30 d.
Ir dar su savo problema. Gal netyčia turite kokios nors medžiagos GRUPINIO DARBO METODO TAIKYMAS PAMOKOSE UGDANT MOKEJIMO MOKYTIS KOMPETENCIJĄ. Būčiau labai dėkinga.
Atsakyti
peliukui dideliausias dėkui, o kovinukėm sveikinimaiuser posted image
Atsakyti
QUOTE(andzelika @ 2013 03 24, 15:48)
sveikos mergaitės,
džiugu, kad vis dar gyvas pradinukių ratelis...tik kažin už kokius "griekus" buvau išmesta iš šito būrio??? g.gif  g.gif ...ar čia tipo ignoruojat veteranus, na kaip ir negražu, o ir tokių sąlygų išmetimui iš būrio lyg ir nekūrėm, bent jau tada kada būtent aš pateikiau idėją , kaupti medžiagą, net pirmas paštas sukurtas mano vardu... unsure.gif tiek jau to...tiK va kaip sako rusai "OBIDNA" verysad.gif

Sveikutė, labai gerai tave atsimenu, tikrai neignoruojam tavęs, nes tu - šių namų kūrėja, taip sakant pradininkė 4u.gif
Papildyta:
NOKIA,
eda77,
Šarkka,
nuoširdžiausi ir šilčiausi sveikinimai gimtadienių progomis!
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(ninkute @ 2013 03 24, 17:23)
Aš buvau iki pabaigos, apdovanojo prizininkus, o rezultatai bus kaip ir skelbta 30 d.

Gal kartais užduotis turi matematikos iš Šiaulių? g.gif
Atsakyti
QUOTE(vaiduuse @ 2013 03 24, 20:33)
NOKIA,
eda77,
Šarkka,
nuoširdžiausi ir šilčiausi sveikinimai gimtadienių progomis!
user posted image
user posted image

Prisijungiu prie gimtadienius švenčiančių sveikintojų būrio.
Ačiū , peliuk, už atsiųstą nuorodėlę į kaip visada šaunius namučius 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vaiduuse @ 2013 03 24, 19:33)

NOKIA,
eda77,
Šarkka,
nuoširdžiausi ir šilčiausi sveikinimai gimtadienių progomis!
user posted image
user posted image


Sveikutės, prisidedu prie sveikinimų. 4u.gif

Peliukui - ačiū už rakčiuką. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2013 03 24, 14:53)
Dar kartą pasikartosiu...
Gal turit kokių užduočių abėcėlės kartojimui? Reikia pamokai individualiam ar grupiniam darbui g.gif

Sveikutė. Yra gerų užduočių pateiktyje "Abėcėlė", tuoj įkelsiu į pirmą paštą.
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2013 03 24, 20:36)
Gal kartais užduotis turi matematikos iš Šiaulių? g.gif

Užduotys jau pašte.
Atsakyti
,,Gal netyčia turite kokios nors medžiagos GRUPINIO DARBO METODO TAIKYMAS PAMOKOSE UGDANT MOKEJIMO MOKYTIS KOMPETENCIJĄ. Būčiau labai dėkinga."

Panašios medžiagos turiu tikrai daug ir savo asmeninės, ir sukauptos. Galiu pasidalinti. Aišku, ją reikės prisitaikyti. Įkelsiu jums į paštą.

O, kad nesusitikom, gaila. Labai norėtųsi su kai kuriomis tikrai susipažinti ne tik virtualioje erdvėje. Gal dar kada... 4u.gif
Atsakyti
Dar noriu paklausti ir paprašyti, gal kuri esate stačiusi spektaklį ,,Katės namai"? Labai trūksta muzikinių intarpų, nežinau, kur ieškoti net. Tai turėtų būti instrumentinė muzika.
Atsakyti