Įkraunama...
Įkraunama...

Čia plepa šaunios pradinukės

QUOTE(elbitele @ 2013 03 24, 21:27)
Dar noriu paklausti ir paprašyti, gal kuri esate stačiusi spektaklį ,,Katės namai"? Labai trūksta muzikinių intarpų, nežinau, kur ieškoti net. Tai turėtų būti instrumentinė muzika.

Aš esu stačius mirksiukas.gif Prie pianino grojo katė- mergaitė, kuri mokosi muzikos mokykloj. O kai svečiai susirinko, tai šokom išmoktus šokius. Muzikinių intarpų nedariau rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(elbitele @ 2013 03 24, 22:08)
Panašios medžiagos turiu tikrai daug ir savo asmeninės, ir sukauptos. Galiu pasidalinti. Aišku, ją reikės prisitaikyti. Įkelsiu jums į paštą.

Labai labai ačiū.
Papildyta:
Nelabai supratau, ar kažko nemoku. Ką tik buvau nusiuntusi į paštą olimpiadinius uždavinius. Ar jie kažkur kitur perkelti, ar jų jau nėra?
Atsakyti
QUOTE(ninkute @ 2013 03 24, 21:56)
Nelabai supratau, ar kažko nemoku. Ką tik buvau nusiuntusi į paštą olimpiadinius uždavinius. Ar jie kažkur kitur perkelti, ar jų jau nėra?

Išsiųstuosiuose yra g.gif

Kad nedingtų, perkėliau iš išsiųstų į gautus mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzanele: 24 kovo 2013 - 22:02
QUOTE(zuzanele @ 2013 03 24, 23:00)
Išsiųstuosiuose yra g.gif
Kad nedingtų, perkėliau iš išsiųstų į gautus mirksiukas.gif

Ačiū.
Atsakyti
Sveikos, AČIŪ VISOMS UŽ SVEIKINIMUS! Sveikinimai ir nuo manęs kovinukėm. birthday.gif
Kaip gerai švęsti kai darban visą savaitę nereiks...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eda77: 24 kovo 2013 - 22:09
QUOTE(zuzanele @ 2013 03 24, 22:00)
Išsiųstuosiuose yra g.gif

Kad nedingtų, perkėliau iš išsiųstų į gautus mirksiukas.gif

Sveikos, be panikos, jie perkelti į matematikos kengūra/olimpiados
Pažiūrėkite visi laiškai, tada matosi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(smilga1972 @ 2013 03 24, 14:08)
Ačiū peliukui už naujus namučius ir labai taiklų posmelį apie užtrukusį pavasarį  thumbup.gif , kaip visada  wub.gif  thumbup.gif .
EDA77 IR ŠARKKA, SU GIMTADIENIU!!! NOKIA, SU PRAĖJUSIU!!! user posted image

4u.gif jungiuosi prie padėkos ir sveikinimųuser posted image
Atsakyti
Ačiū už jaukius namelius.... o prie mažosios darželio visos snieguolės nušąlo... taip gaila...
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif . Bet šiandien kieme tikrai pavasariškas oras, nors ir su minusine temperatūra ax.gif , jau mažais žingsneliais ateina šiluma wub.gif . Labai tuo tikiu ax.gif
Atsakyti
O matėt - kitą savaitę +13-15 thumbup.gif
Atsakyti
4u.gif Na, va ir aš jau su bakterijomis lovelėje blink.gif
Nuotaikai pakelti, o gal ir panaudoti kur smagus šokis
http://www.youtube.c...p;v=FwZpx-xmezI
Atsakyti
Mergaitės, gal kuri esate rašiusi pranešimą apie IKT panaudojimą pamokoje? Būčiau dėkinga 4u.gif . Praktiškai parodyti turiu ką, o teorijos reikia protingos kalbos - na nemoku aš protingai kalbėti, man vis atrodo, kad nesąmonės blush2.gif ...
Atsakyti