Įkraunama...
Įkraunama...

Ovuliacijos stimuliacija

QUOTE(<Orchiduke> @ 2013 03 25, 09:22)
Kad mano virusiukas dar maziukas labai, tik 12 sav tebus po keliu dieneliu, bet...
ciupkit visos  2.gif  2.gif  2.gif  2.gif  2.gif  2.gif  2.gif  2.gif  2.gif  2.gif  2.gif

Gaudau,gaudau.... Priemu ir didelius ir mazus biggrin.gif

Papildyta:
Norejau paklausti,Kelinta diena po Ovitrelio turi ateit mmm. Dufastona pradejau gerti antra diena po Ovitrelio,beliko 4 dienom tableciu. Tai jei turetu ateit mmm,tai ateis kai baigsiu gerti dufastona?
Ciklo nera pas mane,tai beprasmiska skaiciuot.
daug issileidau si menesi privaciai eit pas Klima,tai taupymo sumetimais,vyras sake laukt mmm. Sako juk nieko nepakeis,jei anksciau suzinosim ar yra nestumas. Jis bando mano kantrybe biggrin.gif ,ar as istversiu nenulekus HCG pasidaryt. Tai bandysiu islaukt,tik noretus preleminariai zinot kada jos mazdaug ateina tos nelabosiossssss ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo joolita: 25 kovo 2013 - 09:03
Labos 4u.gif

šitam skyrely sėdėjau prieš 4 metus. Po stimuliacijos pas mane namie dabar laksto beveik 3,5 m berniukas. Jau norime ir antro. Šį ciklą bandėme natūraliai, bet jaučiu, kad nepavyko turbūt. Laksčiau pas gydytoją kas 5 dienas, žiūrėjo, ar auga folikulai. Tai kovo 19 d. turėjau gražų 2 cm dominuojantį folikulą. Gyd. sakė, kad ovuliacija bus per porą dienų. Liepė matuot baz. temperatūrą, bet ji nepakilo aukščiau 36,7 verysad.gif Pilvo apačią pamaudžia jau trys dienos... Tai jaučiu jau šį ciklą nurašyt ania? unsure.gif Kaip manot? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Apvalus_apelsinas: 25 kovo 2013 - 09:44
QUOTE(Apvalus_apelsinas @ 2013 03 25, 10:43)
Labos 4u.gif

šitam skyrely sėdėjau prieš 4 metus. Po stimuliacijos pas mane namie dabar laksto  beveik 3,5 m berniukas. Jau norime ir antro. Šį ciklą bandėme natūraliai, bet jaučiu, kad nepavyko turbūt. Laksčiau pas gydytoją kas 5 dienas, žiūrėjo, ar auga folikulai. Tai kovo 19 d. turėjau gražų 2 cm dominuojantį folikulą. Gyd. sakė, kad ovuliacija bus per porą dienų. Liepė matuot baz. temperatūrą, bet ji nepakilo aukščiau 36,7 verysad.gif Pilvo apačią pamaudžia jau trys dienos...  Tai jaučiu jau šį ciklą nurašyt ania? unsure.gif Kaip manot? g.gif

Sveikute,
Nenurasyk dar,juk mmm neatejo mirksiukas.gif Dar anksti kazka nusprest,jei ovuliacija buvo 21d,tai dar 10d luktert reik ,kad galetum HCG pasidaryt,Is tu 10d, tau tiktrecioji,tai dar savaitele kantrybes smile.gif
Atsakyti
QUOTE(joolita @ 2013 03 25, 11:04)
Sveikute,
Nenurasyk dar,juk mmm neatejo  mirksiukas.gif Dar anksti kazka nusprest,jei ovuliacija buvo 21d,tai dar 10d luktert reik ,kad galetum HCG pasidaryt,Is tu 10d, tau tiktrecioji,tai dar savaitele kantrybes smile.gif

Na, ryt eisiu pas gydytoją, nes ji sakė, jei nepakils tempa, ateit. Tai gal tada padarys echo ir pamatys, ar įvyko ovuliacija ar ne. Nors labai tikiuosi, kad įvyko ax.gif
Beje, žinau, kad matuojant BT reikia pamiegot bent 5 val, o aš prastai miegojau tom naktim. Vieną net kas valandą pabudinėjau, šiąnakt pas vaiką laksčiau, nes po vakarykščių įspūdžių jis šaukė mane kelis kartus...
Atsakyti
QUOTE(<Orchiduke> @ 2013 03 25, 07:15)
Labas rytas  4u.gif

Su oficialiomis gandrinemis visas  bigsmile.gif 
Labai labai labai linkiu, kad tie gandrai visoms jums griztu su rysuliukais snapuose  wub.gif
Siandien musu su vyru pazinties metines, pirma karta susimatem kovo 25...
Todel vaziuojam link KLP, nes ten darbu milijonas prisikaupe, o po to i Palanga... eisim ant tilto, pajuriu kaip ir ta pirmaja diena. Tradicija nelauzoma, net jei uraganas butu uz lango  biggrin.gif

4u.gif sveikinimai... 4u.gif
Mums balandzio pabaigoje metines. Bet gausis tik birzeli aplankyt musu pazinties vieta -naktini kluba Siauliuose doh.gif
But idealu ten nukeliaut su nestuke.gif . Bet cia jau kaip dzievulis pasakys unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(<Orchiduke> @ 2013 03 25, 08:22)
Kad mano virusiukas dar maziukas labai, tik 12 sav tebus po keliu dieneliu, bet...
ciupkit visos  2.gif  2.gif  2.gif  2.gif  2.gif  2.gif  2.gif  2.gif  2.gif  2.gif  2.gif



DIDELI SVEIKINIMAI smile.gif

gaudau ir aš...tikiuosi man II bus sėkminga nestuke.gif
Dabar jau laukiu gausių mmm.. kaip sakoma tik pradžia, teplioja, bet skauda baisiai nugara smile.gif matyt toks jau vaistų poveikis.

Kitą ciklą vėl bandysiu.. mano Brangusis bus namie, tai jauti čiupsiu už ragų smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ramune Ski: 25 kovo 2013 - 13:01
QUOTE(Apvalus_apelsinas @ 2013 03 25, 12:05)
Na, ryt eisiu pas gydytoją, nes ji sakė, jei nepakils tempa, ateit. Tai gal tada padarys echo ir pamatys, ar įvyko ovuliacija ar ne. Nors labai tikiuosi, kad įvyko ax.gif
Beje, žinau, kad matuojant BT reikia pamiegot bent 5 val, o aš prastai miegojau tom naktim. Vieną net kas valandą pabudinėjau, šiąnakt pas vaiką laksčiau, nes po vakarykščių įspūdžių jis šaukė mane kelis kartus...

Cia gal pilnatis veikia,nes as pas saviske irgi keliaus ir keliaus. Bet malonu,kad esi reikalingavaikui,kad tavo pabuvimas salia ji nuramina wub.gif ,malonus tie motiniski rupesteliai.
As niekad nematavau bt,pora dieneliu pavyko,o paskui uzsimirsta,tik pramerki akis ir ant kojujau lekiu pas vaika.

As dar dariausi progesterono tyrima,jis parodo ar ivyko ovuliacija,jei ivyko ar pilnaverte,na jei pakyla progesteronas,tai reiskias gerai. Mano tokios zinios blush2.gif
Kad tik viskas butu gerai Jums 4u.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(lêli @ 2013 03 25, 13:45)
4u.gif sveikinimai... 4u.gif
Mums balandzio pabaigoje metines. Bet gausis tik birzeli aplankyt musu pazinties vieta -naktini kluba Siauliuose doh.gif
But idealu ten nukeliaut su nestuke.gif . Bet cia jau kaip dzievulis pasakys unsure.gif

Tai vat,kad musu Dievulio keliai nezinomi. ax.gif
Atsakyti
orchiduk su metinem wub.gif
Atsakyti
tesiant tema apie letrozoli ax.gif ar buvo jums kokiu salutiniu pojuciu, geriu tik antra diena, bet deja per pietus taip negera buvo, kad net nevalgiau.. veliau viskas ejo ir praejo. ar nuo stimuliuojanciu vaistu kinta svoris? skaiciau, kad kaikurios buna mieguistos/apatiskos unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(october-girl @ 2013 03 25, 22:34)
tesiant tema apie letrozoli  ax.gif  ar buvo jums kokiu salutiniu pojuciu, geriu tik antra diena, bet deja per pietus taip negera buvo, kad net nevalgiau.. veliau viskas ejo ir praejo. ar nuo stimuliuojanciu vaistu kinta svoris? skaiciau, kad kaikurios buna mieguistos/apatiskos  unsure.gif



as asmeniskai niekad nebenoreciau kartoti letrezole kurso.... tokios savijautos , nervu ir isterijos jo gerimo metu man buvo kad net nebenoriu prisiminti.... ziauriai sunku buvo emociskai , man jie matyt ryskiai netiko... pirma cikla geriant juos mmm atejo 4dpo...tad ciklas tebuvo vos 14d , antra cikla vien nervai nervai nervai... zodziu man tas vaistas uzaugindavo po du folius bet nervine sistema tai pakriko...man juos gine nutrauke ir jau sekancius ciklus skyre leidziamus ... bet kitoms tikrai tinka ir patinka . ir labai daug merginu pastoja su siuo vaistu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(october-girl @ 2013 03 25, 23:34)
tesiant tema apie letrozoli  ax.gif  ar buvo jums kokiu salutiniu pojuciu, geriu tik antra diena, bet deja per pietus taip negera buvo, kad net nevalgiau.. veliau viskas ejo ir praejo. ar nuo stimuliuojanciu vaistu kinta svoris? skaiciau, kad kaikurios buna mieguistos/apatiskos  unsure.gif

geriau du ciklus ir nejauciau jokiu salutiniu pojuciu
Atsakyti
QUOTE(october-girl @ 2013 03 25, 22:34)
tesiant tema apie letrozoli  ax.gif  ar buvo jums kokiu salutiniu pojuciu, geriu tik antra diena, bet deja per pietus taip negera buvo, kad net nevalgiau.. veliau viskas ejo ir praejo. ar nuo stimuliuojanciu vaistu kinta svoris? skaiciau, kad kaikurios buna mieguistos/apatiskos  unsure.gif


As irgi vartojau letrozoli du ciklus ir kazkokiu salutiniu pozymiu nepastebejau.
Atsakyti