Įkraunama...
Įkraunama...

Pasiūti žaislai /tema 3

QUOTE(pupsiukelis123 @ 2013 03 28, 11:26)
Vau kokių gražių žaisliukų prisiuvote wub.gif  net užpavydėjau kad aš taip nemokų kaži ir ar mokėčiau doh.gif

o tu pamegink mirksiukas.gif man blynus kepti ir nesigavo iskarto ax.gif
Zio cia labai mielas ir labai labai paprastas meskis , namie reikia atrasti adata siula ir gabaliuka medziagos, koki juoda flomasteri ir maza bantuka mirksiukas.gif
Persipiesti gali per kompo ekrana,jei neturi printerio.
user posted image

http://fotki.yandex..../305061/?page=1

O cia siaip akis paganyti, susigundyti biggrin.gif
http://pinterest.com...es-and-softies/
Papildyta:
QUOTE(As ir Morka @ 2013 03 28, 11:38)


vau kokio gerulio dydzio biggrin.gif
Tai va, as Tildoj buvau, bet vis ne i tema man kas nors pasisiuna , tai ieskojau ieskojau, ziuriu, tema buvus, bet negyva .... Viens du ir bandom gyvuot vel bigsmile.gif
Cia mano vakarykste, labai kaprizinga mergina, teko ilgai aiskintis su ja biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
Oho kokia mergina. Man kol kas visokios lėlės , t.y. plaukuosenų darymas visai nekabina. Ne tai, kad nesigauna visai, bet neatrandu tame procese malonumo. Gal labiau įsimiklint reikia g.gif O pažiūrėti į jas patinka. Vat visokie padarai keisti ir realūs tai - jo, mano sritis.
Atsakyti
QUOTE(As ir Morka @ 2013 03 28, 14:25)
Oho kokia mergina. Man kol kas visokios lėlės , t.y. plaukuosenų darymas visai nekabina. Ne tai, kad nesigauna visai, bet neatrandu tame procese malonumo. Gal labiau įsimiklint reikia  g.gif  O pažiūrėti į jas patinka. Vat visokie padarai keisti ir realūs tai - jo, mano sritis.

as turejau ta pacia problema, man baubokus pasisiuti buvo fainiau, nei kokia lele. Bet kai uzsimaniau leles, su plaukais vargau ilgai. O va dabar tikrai labai senai siuvus, po pertraukos einas kaip is pypkes bigsmile.gif Vadinas tereikia tik noro noro noro ir gausis is kazkelinto karto 59.gif
Atsakyti
QUOTE(OJE @ 2013 03 28, 12:53)
Vadinas tereikia tik noro  noro noro ir gausis is kazkelinto karto  59.gif


drinks_cheers.gif būtent taip. Šiuo metu jo nėra tai ir nesikankinu mirksiukas.gif Kai bus tas laikas"noriu, noriu, nooooriu" tai ir čiupsiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(As ir Morka @ 2013 03 28, 16:46)
drinks_cheers.gif  būtent taip. Šiuo metu jo nėra tai ir nesikankinu  mirksiukas.gif  Kai bus tas laikas"noriu, noriu, nooooriu" tai ir čiupsiu  biggrin.gif

iskart uz plauku lotuliukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
peruku pridarysiu lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
mano 11 cm coliukė biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
[quote=perle70,2013 03 29, 15:23]
mano 11 cm coliukė biggrin.gif

bigsmile.gif kokia fainulka coliuke... thumbup.gif
Atsakyti
Ačiū DAIVUZELE33 4u.gif
Turėjau štai tokį spec. užsakymą - ZUIKŪNĄ-MIEGŪNĄ, kaip užsakovas įvardijo. Vaikinukas užsiprašė sau dovanėlės penktąjam gimtadieniui biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(perle70 @ 2013 03 29, 15:23)
mano 11 cm coliukė biggrin.gif


Tikra coliukė ir gražutė wub.gif

QUOTE(perle70 @ 2013 04 02, 11:31)
Ačiū DAIVUZELE33 4u.gif
Turėjau štai tokį spec. užsakymą - ZUIKŪNĄ-MIEGŪNĄ, kaip užsakovas įvardijo. Vaikinukas užsiprašė sau dovanėlės penktąjam gimtadieniui  biggrin.gif


Tikriausiai labai patenkintas vaikinas su šiuo zuikunu thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
rodausi su smagiuoju etikečių kamuoliuku wub.gif sukurptas per vakar ax.gif

user posted image

Atsakyti
labai liuks, atrodo tooks minkstai viliojantis mirksiukas.gif
O cia yra nuostabus banginis
jau gundo jis mane lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo OJE: 03 balandžio 2013 - 21:36