Įkraunama...
Įkraunama...

Pasiūti žaislai /tema 3

jojo, jis toks ir yra minkšutis thumbup.gif tik aš dubliuoju sluoksnius, kad kamšalas būtų viename, o išorė atskirai- grynai dėl saugumo mirksiukas.gif

o banginis - tai gerulis thumbup.gif toks labai tikroviškas kažkur esu mačiusi iškarpas g.gif tuto
Atsakyti
As ieskau MCQueeno iskarpos, jei kas netycia rasit, imeskit cia ACIUS
user posted image
Atsakyti
QUOTE(OJE @ 2013 04 04, 21:20)
As ieskau MCQueeno  iskarpos, jei kas netycia rasit, imeskit cia ACIUS


gal tiks
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2013 04 04, 20:27)

oj kaip ACIU user posted image
ryt esu laisva nuo darbu, gal pasiseks user posted image
Atsakyti
Stai ka daro isprotejusios vaiku mamos,kad vaikai tik butu patenktinti lotuliukas.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(OJE @ 2013 04 05, 17:40)
Stai ka daro isprotejusios vaiku mamos,kad vaikai tik butu patenktinti  lotuliukas.gif


JOOOO, nu tu čia ir pavarei OJE...gražumynas, ne mašina. Įsivaizduoju koks vaikutis laimingas thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(perle70 @ 2013 04 05, 20:19)
JOOOO, nu tu čia ir pavarei OJE...gražumynas, ne mašina. Įsivaizduoju koks vaikutis laimingas thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

Dekui, vaikis tai sokinejo is laimes, mylavo ir nepaleidzia is ranku. Bet, galetu kas nors dabar sutvarkyti mano kambario bardaka uz tai arba uoboliu pyrago iskepti lotuliukas.gif
tiesa, gavau nuo vaiko pastaba, kad nera zaibo MC Queeno zenkliuko nat masinos, mol ne orginalas lotuliukas.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo OJE: 05 balandžio 2013 - 19:27
originaliai
Atsakyti
QUOTE(MK. @ 2013 04 05, 20:26)
originaliai

jei cia man, tai dekui bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(OJE @ 2013 04 05, 16:40)
Stai ka daro isprotejusios vaiku mamos,kad vaikai tik butu patenktinti  lotuliukas.gif

vau bigsmile.gif pasisekė tavo vaikučiams thumbup.gif gražu, šaunuolė wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Rituuukas @ 2013 04 06, 09:05)
vau bigsmile.gif  pasisekė tavo vaikučiams thumbup.gif gražu, šaunuolė wub.gif

dekui ax.gif nepasiseke tik man, mano princas sako:- pasiuk dabar visus MC Queeno draugus lotuliukas.gif
Atsakyti
OJE, užuojauta tau lotuliukas.gif ...aš panašiai buvau įklimpus su sesės mažaisiais...sako, pasiūk kamuoliukus...tik nepasakė, kad tie kamuoliukai tai Angry Bird paukščių komplektas. Oi vargelį vargau visą dieną su tais paukštūnais
Atsakyti