Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

Baigiau lapus,dabar kasiuos zieduose,vel 4 atspalviai,tik dabar jau rozines spalvos lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Aushrita @ 2013 03 28, 00:11)
Baigiau lapus,dabar kasiuos zieduose,vel 4 atspalviai,tik dabar jau rozines spalvos  lotuliukas.gif

saunuole 4u.gif

as turbut siandiena neiveiksiu nimuku verysad.gif dar puse galvos liko ax.gif iki penktadienio pavakario zadejau visiskai pabaikt,bet ar spesiu nezinau blush2.gif turiu sesei uzvest siuvinuka,kad pagal jo spalvas,paderinus,dezutei dekupaza padarytu rolleyes.gif
Atsakyti
koks gražus ruduo bigsmile.gif wub.gif
man jau dabar jis atrodo kaip užbaigtas paveikslas thumbup.gif
Atsakyti
Ruduo superinis ir spalvos thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Katusik @ 2013 03 28, 07:52)
koks gražus ruduo  bigsmile.gif  wub.gif
man jau dabar jis atrodo kaip užbaigtas paveikslas  thumbup.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif idomu kas ten toliau bus bigsmile.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(zerutis @ 2013 03 27, 23:44)
saunuole 4u.gif

as turbut siandiena neiveiksiu nimuku verysad.gif dar puse galvos liko ax.gif iki penktadienio pavakario zadejau visiskai pabaikt,bet ar spesiu nezinau blush2.gif turiu sesei uzvest siuvinuka,kad pagal jo spalvas,paderinus,dezutei dekupaza padarytu rolleyes.gif

4u.gif
Nu jau kai tiek beliko galetum ir damust 4u.gif

As tai galvoju ta nimuke klijuot ant dezutes,bet nezinau net kaip reik graziai tai padaryt doh.gif
Atsakyti
Aš noriu padejuoti, kaip negaliu prisėsti ilgesniam laikui prie siuvinio. Tai užsąkymai, tai namų remontas, tai maisto gaminimas ir tvarka doh.gif

Gražių procesų pražydo, visoms po 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Aushrita @ 2013 03 28, 10:34)
4u.gif
Nu jau kai tiek beliko galetum ir damust   4u.gif

As tai galvoju ta nimuke klijuot ant dezutes,bet nezinau net kaip reik graziai tai padaryt  doh.gif


nebedamusiau,nuejau gult,likus tik kepurytei blush2.gif biggrin.gif dabar prisesiu ir dabaiksiu,ir bs reiks padaryt biggrin.gif

tai ir as gi klijuosiu ant dezutes,rase merginos kaip daryt mirksiukas.gif triuksma kaip buvau pakelus lotuliukas.gif

ar tie nimukai visi tokie mazi g.gif kad ir tavo ant dezutes telpa ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zerutis: 28 kovo 2013 - 09:50
QUOTE(zerutis @ 2013 03 28, 09:49)
nebedamusiau,nuejau gult,likus tik kepurytei blush2.gif  biggrin.gif dabar prisesiu ir dabaiksiu,ir bs reiks padaryt biggrin.gif

tai ir as gi klijuosiu ant dezutes,rase merginos kaip daryt mirksiukas.gif triuksma kaip buvau pakelus lotuliukas.gif

ar tie nimukai visi tokie mazi g.gif kad ir tavo ant dezutes telpa ax.gif

thumbup.gif gausi pasirodyt kaip gavos

kad as praziopsojau turbut,gausi man papasakot blush2.gif doh.gif

jo mano isvis ten 10 ant 13 cm atrodo biggrin.gif tai jau rinksiu dezute pagal dydi koks gausis,tik galvoju kur paprasta medine deziuke rast pirkt g.gif
Atsakyti
QUOTE(unkind @ 2013 03 28, 10:48)
Aš noriu padejuoti, kaip negaliu prisėsti ilgesniam laikui prie siuvinio. Tai užsąkymai, tai namų remontas, tai maisto gaminimas ir tvarka doh.gif


Deje ir aš negaliu ilgam prisėsti prie xxx verysad.gif Vakar tik ilgiau prisėdusi buvau, o daugiau mažylis neleidžia , o dar ir namie darbų pilną. Tikiuosi bent šiandien dar pavyks prisėsti ir pavyks užbaikti vieną zuikį
Atsakyti
QUOTE(Aushrita @ 2013 03 28, 10:56)
tik galvoju kur paprasta medine deziuke rast pirkt  g.gif

Didesniuose Senukuose, Ermitaze, dekostudija.lt mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(pupsiukelis123 @ 2013 03 28, 10:59)
Deje ir aš negaliu ilgam prisėsti prie xxx verysad.gif  Vakar tik ilgiau prisėdusi buvau, o daugiau mažylis neleidžia , o dar ir namie darbų pilną. Tikiuosi bent šiandien dar pavyks prisėsti ir pavyks užbaikti vieną zuikį



Va va, vis kažkas trukdo verysad.gif Tikiuosi, klientę išleidus, greitai nugruntuosiu sienas ir krisiu pasiuvinėti ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo unkind: 28 kovo 2013 - 10:03