Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

As kol laukiu trukstamo siuliuko, pradejau metrika drauges dukrytei biggrin.gif bet po siuvinejimo ant evos ir lino nebemoku be lankelio ant Aidos doh.gif biggrin.gif o dar taip neseniai cia rasiau, kad as tai ve be lankelio ant aidos siuvineju lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Aushrita @ 2013 03 28, 10:56)
thumbup.gif  gausi pasirodyt kaip gavos

kad as praziopsojau turbut,gausi man papasakot  blush2.gif  doh.gif

jo mano isvis ten 10 ant 13 cm atrodo  biggrin.gif tai jau rinksiu dezute pagal dydi koks gausis,tik galvoju kur paprasta medine deziuke rast pirkt  g.gif

siuskis is dekostudijos thumbup.gif kokybe,man labai patiko,dailios tokios,tik nepirk bele kur, tu kinietisku kokybe doh.gif siaubas,atsiserpetojusios,fanerines kazkokios mirksiukas.gif as ir pirkau mazute,4skyriu,ten raso 17,5-15 bet tiek nera gavusi pamatavau tai buvo 17-14 dydis smile.gif


unkind tai tu savo dazymo mena ne tik ant zmoniu naudoji,bet ir ant sienu tapai biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zerutis: 28 kovo 2013 - 10:14
QUOTE(zerutis @ 2013 03 28, 11:07)
unkind tai tu savo dazymo mena ne tik ant zmoniu naudoji,bet ir ant sienu tapai biggrin.gif


thumbup.gif
Hah, šį kartą ne - reikia paruošti sienas tapetavimui lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(pupsiukelis123 @ 2013 03 28, 09:59)
Deje ir aš negaliu ilgam prisėsti prie xxx verysad.gif  Vakar tik ilgiau prisėdusi buvau, o daugiau mažylis neleidžia , o dar ir namie darbų pilną. Tikiuosi bent šiandien dar pavyks prisėsti ir pavyks užbaikti vieną zuikį

drinks_cheers.gif ir man tas pats, dar vaikas susirgo doh.gif o noriu prieš šventes generalinę tvarką pasidaryti ir langus nusivalyti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(unkind @ 2013 03 28, 11:03)
Va va, vis kažkas trukdo  verysad.gif  Tikiuosi, klientę išleidus, greitai nugruntuosiu sienas ir krisiu pasiuvinėti  ax.gif


Na man gal tik vakare pavyks prisėsti... Dabar pilną darbų namie ir dar mažiuka prižiuriu.
Atsakyti
QUOTE(unkind @ 2013 03 28, 11:13)
thumbup.gif
Hah, šį kartą ne - reikia paruošti sienas tapetavimui lotuliukas.gif

va,va as uzsimaniau kolidoriuka skystais tapetais isklijuot,tai kaip tik rode laida apie juos,tai vyras liepe ziuret ir sake pati mozosies,sakiau tavo hobis tu ir mozosi,mano hobis kryzeliai,tai jais ir dekoruoju sienas lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zerutis @ 2013 03 28, 11:26)
va,va as uzsimaniau kolidoriuka skystais tapetais isklijuot,tai kaip tik rode laida apie juos,tai vyras liepe ziuret ir sake pati mozosies,sakiau tavo hobis tu ir mozosi,mano hobis kryzeliai,tai jais ir dekoruoju sienas lotuliukas.gif


biggrin.gif Kryžėlių ant sienų papiešk biggrin.gif aš galvojau sukurti makiažą kryželių tematika, kai tik gausiu laiko ir modelį, pabandysiu blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo unkind: 28 kovo 2013 - 11:04
QUOTE(unkind @ 2013 03 28, 12:04)
biggrin.gif  Kryžėlių ant sienų papiešk  biggrin.gif  aš galvojau sukurti makiažą kryželių tematika, kai tik gausiu laiko ir modelį, pabandysiu blush2.gif

thumbup.gif kai turesi padarius pafotkink ir parodyk mirksiukas.gif

na uzbaigiau nimukus,liko bs,bet reiks prie kompo siuvinet kad matyciau kur kokios spalvos siuvinejas
doh.gif dar viena toki pat reiks padaryt,uzsiprase sese ax.gif
Atsakyti
QUOTE(RasuteK @ 2013 03 28, 10:01)
Didesniuose Senukuose, Ermitaze, dekostudija.lt  mirksiukas.gif

Dekui,deja masinos ner tai nelabai kur galiu toli nukeliaut g.gif
QUOTE(zerutis @ 2013 03 28, 10:07)
siuskis is dekostudijos thumbup.gif kokybe,man labai patiko,dailios tokios,tik nepirk bele kur, tu kinietisku kokybe doh.gif siaubas,atsiserpetojusios,fanerines kazkokios mirksiukas.gif as ir pirkau mazute,4skyriu,ten raso 17,5-15 bet tiek nera gavusi pamatavau tai buvo 17-14 dydis smile.gif

Pasizvalgysiu rolleyes.gif Tai pamazintos ten reiskias g.gif
Atsakyti
Gal dalyvaujančių atsiras daugiau - Siuvinėjame drauge ? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(unkind @ 2013 03 28, 11:53)
Gal dalyvaujančių atsiras daugiau - Siuvinėjame drauge ? ax.gif

As dalyvauciau bet mano jau aisku kokia gele bus rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(unkind @ 2013 03 28, 12:53)
Gal dalyvaujančių atsiras daugiau - Siuvinėjame drauge ? ax.gif

as savo siuvinejamas geles ir jau rodziausi, tai sikart liksiu stebetoja ax.gif
Atsakyti