Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

Unkind- sveikatėlės 4u.gif
QUOTE(zerutis @ 2013 04 08, 18:44)
rasiux- gal dar kietuoliu lotuliukas.gif 
kietuoliai

Imčiau jei turėčiau 3 mergytes- katytes thumbup.gif
O dabar rodau savo fotosesiją ax.gif
RIOLIS 365, Ecru 32 ct ewas, 12 DMC spalvų, dydis 14x20 cm (didesnės foto- paraše)
user posted image
Breškytės
user posted image
DIM procesas
user posted image
Atsakyti
rasiux, ale vynuogėms geriau būtų tamsi medžiagytė tikus... taurės beveik nesimato, jei nežinotum, kad ji ten turi būti, tai ir nepamatytum unsure.gif ant tamsios tai labai gerai išryškėja 4u.gif
Atsakyti
Nu va ir man taip atrodo, be- kliento noras- įstatymas, reik daryt kaip prašo... Sau tai tik juodą imčiau...
Atsakyti
sveikos smile.gif
rasiux- ir as paporinsiu blush2.gif sutinku su Alatėja_ istikro nesiziuri man tas darbas ant baltos medziagos blush2.gif tik neuzpyk 4u.gif suprantu kad tai buvo klientes noras 4u.gif
uz procesiukus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rasiux- @ 2013 04 09, 09:08)
O dabar rodau savo fotosesiją  ax.gif

kiek gi darbų tu vienu metu siuvinėji? bigsmile.gif


o aš šian pažiūrėjau, ką vakar prisiuvinėjau doh.gif prisirijusi vaistų sugebėjau dalį XXX pavaryti į priešingą pusę doh.gif
kadangi ir šiandien jaučiuosi kaip kosmose, tai arba nieko nesiuvinėsiu, arba imsiuos fono. ten nei skaičiuot, nei žiūrėt unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(rasiux- @ 2013 04 09, 10:08)


Imčiau jei turėčiau 3 mergytes- katytes  thumbup.gif
O dabar rodau savo fotosesiją  ax.gif

tai su tom dukrytem dar ne velu lotuliukas.gif
drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif norisi juodos medziagytes,bet klientas yra klientas 4u.gif
procesiukai thumbup.gif 4u.gif

QUOTE(Katusik @ 2013 04 09, 10:25)
o aš šian pažiūrėjau, ką vakar prisiuvinėjau  doh.gif  prisirijusi vaistų sugebėjau dalį XXX pavaryti į priešingą pusę  doh.gif
kadangi ir šiandien jaučiuosi kaip kosmose, tai arba nieko nesiuvinėsiu, arba imsiuos fono. ten nei skaičiuot, nei žiūrėt  unsure.gif

blink.gif nu tu duodi biggrin.gif greiciau i lova,issiguleti reikia mirksiukas.gif sveikatos visoms 4u.gif

as vakar tiek pavargus po naktiniu buvau,kad nieko daryt nenorejau blush2.gif kelis xxx tepadejau,schemutes ziurinejau ir nieko nemaciau,tiek galva aptemus buvo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(zerutis @ 2013 04 09, 09:37)
blink.gif nu tu duodi biggrin.gif greiciau i lova,issiguleti reikia mirksiukas.gif sveikatos visoms 4u.gif

nu kad aš lovoj ir guliu jau antrą dieną huh.gif
keliuosi tik į WC. ai, dar vaiką į darželį nuvežiau, reik nepamiršt vakare pasiimt mastau.gif hihihi.gif
Atsakyti
Dziuljeta- ką ten pyktuž teisybę mirksiukas.gif , bandžiau gelbėt - taurei ir padėklui BS padariau ir vieną šakelę išardžiau, kad akių neklaidintų... O klientė tai visai kokios persikinės medžiagos norėjo blink.gif , tai sakiau kad tokios ir nėra, ir bus visai negražu...
P.S. rėminau klijuodama ant lipnaus kartono- labai gražiai prilipo thumbup.gif
Vakar rėmuose mačiau kokius gražius paveikslus atsiiminėjo viena siuvinėtoja wub.gif - net užpavydėjau, kad turi kur kabint biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rasiux-: 09 balandžio 2013 - 09:44
QUOTE(rasiux- @ 2013 04 09, 10:43)
Vakar rėmuose mačiau kokius gražius paveikslus atsiiminėjo viena siuvinėtoja  wub.gif - net užpavydėjau, kad turi kur kabint  biggrin.gif


o tai kas ten pavaizduota buvo ? g.gif
Atsakyti
Provence knygelė

user posted image

didesnės foto
Atsakyti
Sobieska, dailu 4u.gif ir sakyk, knygutei langeli pat pjovei, ar radai kur pirkti g.gif ir kokio dydzio tas langelis ax.gif

rasiux, puikus abu procesai, o klienati yra klientai biggrin.gif bet reminimas puikus thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gold_fish: 09 balandžio 2013 - 10:11
Sobieska- nu a negalėjai kokią dieną palaukt su savo grožiais blink.gif - dabar man visą dienos šlovę nunešei biggrin.gif biggrin.gif
Zeruti- vienam buvo trys damutės iki pusės su tookiom skrybėlėm išpuoštom, kitame vilkdalgiai su laumžirgiu (neseniai FB rodė tokius ant raudonos medžiagos).
Atsakyti