Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(sobieska @ 2013 04 09, 10:58)
Provence knygelė

doh.gif doh.gif kaip grazu wub.gif 4u.gif
Atsakyti
sobieska wub.gif man jau zodziu truksta blush2.gif 4u.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(rasiux- @ 2013 04 09, 11:07)
Sobieska- nu a negalėjai kokią dieną palaukt su savo grožiais  blink.gif - dabar man visą dienos šlovę nunešei  biggrin.gif  biggrin.gif


Nu ką tu čia dabar biggrin.gif ...tavo grožis wub.gif vienam kontekste, manasis-kitam, nors paveikslo prabangumas labiau išsireiškia tamsiame fone, bet ir tavasis gan įdomiai žiūrisi

Knygutės yra pirkt su iškirstu langeliu 8х8 cm.

Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rasiux- @ 2013 04 09, 11:07)
Sobieska- nu a negalėjai kokią dieną palaukt su savo grožiais  blink.gif - dabar man visą dienos šlovę nunešei  biggrin.gif  biggrin.gif
Zeruti- vienam buvo trys damutės iki pusės su tookiom skrybėlėm išpuoštom, kitame vilkdalgiai su laumžirgiu (neseniai FB rodė tokius ant raudonos medžiagos).

ta ant raudonos maciau,o damutes isivaizduoju turejo graziai atrodyt g.gif
Atsakyti
Žinok buvo laaaabi gražios, o ir rėmą tokį prabangų parinko wub.gif Jei turėčiau savo miegamąjį su kosmetiniu staleliu- toks visai pritiktų, kiek saldokas, bet labai žavus.

Sobieska- knygutė labai graži, o pritaikymas tai dar geresnis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rasiux- @ 2013 04 09, 10:08)
Unkind- sveikatėlės  4u.gif

Imčiau jei turėčiau 3 mergytes- katytes  thumbup.gif
O dabar rodau savo fotosesiją  ax.gif
RIOLIS 365, Ecru 32 ct ewas, 12 DMC spalvų, dydis 14x20 cm (didesnės foto- paraše)


Pritariu merginoms jog juoda medžiaga labiau tinka drinks_cheers.gif . Bet klientės noras tai tenka juos vykdyti mirksiukas.gif 4u.gif Puikūs ir kiti procesiukai wub.gif

QUOTE(sobieska @ 2013 04 09, 10:58)
Provence knygelė


Puiki knygelė wub.gif wub.gif




Atsakyti
Užrašinė neapsakomai ,nuostabaus grožio wub.gif deku ir siuvinėjimas puikiai sueina rolleyes.gif

oi rasiux- netgi gaila darbo įdėto tavojo unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 09 balandžio 2013 - 10:37
Ačiū labai už gražius žodelius...begalo smagu juos skaityt...ir tas riaudonas feisikas tioks mielas wub.gif
Atsakyti
Buvo atėjusi kaimynė, per kurią gavau šį užsakymą, tai jai patiko ir ant šviesios. Vadinasi ir klientei tiks ax.gif . Čia taip save guodžiu dėl ne tokio rezultato, kurio tikėjausi biggrin.gif
Atsakyti
rasiux viskas puiku,daug darbo įdėta, o klientas visada teisus biggrin.gif

sobieska čia nerodo tavo darbo, bet fb mačiau thumbup.gif

aš bauginėju pėdutes,imsiuos kito užsakymo, o paskui norėčiau nežinau tik ko lotuliukas.gif gal žirgą išsisiuvinėt lotuliukas.gif bet kai ne namas, kur sukrausi tuos paveikslus, dar brolio kalnai ant spintos sudėti lotuliukas.gif


Atsakyti
Sveikos merginos,
pasirodau su paskutiniu savo paciu didziausiu darbu,kuri dariau 6 menesius
user posted image
Atsakyti
QUOTE(zebjur @ 2013 04 09, 15:24)
Sveikos merginos,
pasirodau su paskutiniu savo paciu didziausiu darbu,kuri dariau 6 menesius


darbas nepaprastai gražus ,tik gaila, kad rėmas nedera ax.gif
Atsakyti