Įkraunama...
Įkraunama...

2011 Dvynukų namai

QUOTE(mergaiciukas1 @ 2013 10 17, 14:14)
Mažiai, mažiai  unsure.gif  Išbūna visą dieną ir dar vakare paguldyti neiškart lužta. Maniškiai visi nemiegaliai. Diškis apie 1,10m jau neužmigdavo, mažieji kiek vėliau. Darže miega visi, bet ir keliasi anksčiau tom dienom, o vakare tik apie 23 užmiega  doh.gif
nu mano dicke irgi nemiegale, nuo senu senoves nemiega, uzmigdavo tik supuojama 2 metu... maziukai po darzo irgi buna, kad uzmiega apie 22.30, o kartais per 5 minutes luzta, nezinau nuo jiem priklauso g.gif
Atsakyti
oj, shi, zinok, nors ir turejau as tu aukliu ir pagalbos, bet ir man laaabai patinka vienai pabut tongue.gif grizti is darzo namo, o ten TYLA.. ir taip kokias 4 valandas darai kas TAU patinka.. jau pamirsau, kad taip ir buna biggrin.gif

mergaiciuk, dar pasilikau aukle - porai valandu popiet, iseinam kartu i lauka po pietu miego. arba va tokiom ligos dienom - tai ir visai dienai ateina, kai gali. vis pagalba. ypac, kai abu vienu metu serga ir ant kaklo lipa - vienai tai ir oro ikvept nebelieka kaip. na, dar vakarais isleidzia, kai su vyru uzsinori kur pasiganyti. bet siaip nelabai man jos bereikia kiekvienai dienai, tai labiau is noro pagelbeti jai tebeprasau ateiti: zinau, kad esam jos vienintelis pajamu saltinis, gyvenimas visai ne rozem klotas, tai matyt, kad ir draugausim iki musu isvaziavimo is cia dienos, kas ivyks apie kitu metu viduri. arba iki kol susiras koki kita padoru darba. vaikai ja labai myli ir pasitiki, tai lai tebedraugauna.

bliamba, maniskiai vel su ekstryminem tempom, slogom, kosuliais... verysad.gif jau koks trecias virusas non stop. imunitetas matyt visai pasedo, tai sunkiai bekovoja. gyde persa antibus - reiks, matyt, lekt ryt i vaistine, jei trecia diena is eiles auksta tempa nekris. nuotaikos namie atitinkamos. o dar ir pati is vaiku ta kvaraba pasigavau.. doh.gif

tai, sakot, sportuojat smile.gif as irgi jau i planus itraukiau sportklubi, kai is visu ligu isbrisim. mergaiciuk, o kaip tau su darbais? ieskais ko nors?

tiesa, shi, minejai ta pneumo skiepa - pasiteisino jis jums nors kiek, kaip manai?
Atsakyti
QUOTE(zirza @ 2013 10 18, 23:31)
mergaiciuk, o kaip tau su darbais? ieskais ko nors?

tiesa, shi, minejai ta pneumo skiepa - pasiteisino jis jums nors kiek, kaip manai?


Ieškau smile.gif O tuo tarpu namuose šviečiuosi kitai veiklai šiek tiek.


Mes irgi galvojom apie pneumo. Kadangi dėl astmos periodiškai konsultuojamės su pulmunologe, tai šeimos gydytoja ir dėl to skiepo rekomendavo pasitarti pirmiausia su ja. Taigi mums sakė taip: mano vaikai bakterine liga (kai reikia antibų) per metus sirgo tik po vieną kartą. Visos kitos ligos buvo tiesiog virusai ( tik kad maniškiams eilinė sloga iškart tą astmą išprovokuoja). Taigi pneumokoko skiepo nauda kaži ar būtų tokia akivaizdi, nes nuo eilinių virusų jis nesaugo g.gif

O taviškiams sveikatos 4u.gif 4u.gif

Sveikos 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mergaiciukas1: 19 spalio 2013 - 08:33
o kaip nustatoma, ar bakterinis susirgimas, ar virusas? kraujo tyrimas? nebezinau, ko prasytis pas dr... buvom pas gyde, paklause, paziurejo - sako virrusas. bet tokio viruso dar nesam tureje.. doh.gif dvi dienas vaiksciojo su auksta tempa, julijai sian jau nieko, atsigavusi, matosi, kad reikalai gereja, o mazius visai atkirto - vel iki 39 uzkilo, kosi baisiai, letargiskas toks, nieko nevalgo... man baisu, kad i koki plauciu uzdegima viskas nenueitu. kazkaip maniskiai su virusais gan greit susitvarko - pora dienu max ir viskas ok, o cia.. sako, imunitetas del tu nesibaigianciu virusu pasilpo, uztat tokia reakcija.. israse ir antibu - jei pabloges ssituacija. jie labiau profilaktiskai, ale, kai organizmas taip nusilpes, daug aktyviau ir bakteriniai susirgimai kabinasi. lyg ir nesinori man antibu "profilaktikai", bet nebezinau, ka ir daryt - nu ziauriai vaiko gaila verysad.gif tempa numusu, bet pora trejeta valandu - ir vel aukstumos.. verysad.gif

aciu, supratau del pneumo skiepo. gerai zinot, kad jis tik nuo bakteriniu apsaugo. gal ir neverta tada, isties.
Papildyta:
tiesa, moteros, kokius termometrus naudojat??
mes turim ta bekontakti, bet jis jau mane baigia uzknisti - kiek kartu bematuotum, vis kitokia tempa rodo doh.gif kaktos vidury viena, kaktos sonuose kita, puses minutes skirtumu vel grybus rodo, vos ne laipsnio skirtumu doh.gif nebelabai man norisi juo pasitiketi. geriausiai, matyt, butu tas gyvsidabrinis, bet neisivaizduoju, kaip islaikyt ji vaiko pazasty 5 minutes doh.gif issitraukia migom, rekia, kad nepatinka. kokiu dar buna? kazi, kaip tie ausiniai? nors irgi neisivazduoju, kaip pavyktu termometra i ausi vaikui ikisti ir dar palaikyti.. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(zirza @ 2013 10 19, 15:10)
o kaip nustatoma, ar bakterinis susirgimas, ar virusas?...

aciu, supratau del pneumo skiepo. gerai zinot, kad jis tik nuo bakteriniu apsaugo. gal ir neverta tada, isties.



Kraujo tyrimas. Aš profilaktiškai antibų nebeduodu (kol leliukai dar buvo ir ištisai sirgo, mūsų gydytoja labai propaguodavo, tai esu davusi). Bet mes jau du metus sirgom visokiom darželio ligom nuo dičkio, tai dabar visai kas kita smile.gif

Dėl to skiepo, tai čia tik viena nuomonė. Bet aš ja pasitikiu smile.gif

Termometrą irgi bekontaktį nusipirkom. Instrukcijoje parašyta, kad reikia matuoti ne vienoj vietoj, o nuo kaktos vidurio vesti smilkinio link (turi suspėt nuvest, kol pamatuoja). Smilkiniai visada šiltensi, nei kakta. Kad temperatūra skirtųsi vienu laipsniu du matavimus iš eilės, kažkaip neteko pastebėt, o kad kelios dalys, tai reikšmės nedaro. Vistiek matai aukšta ar ne g.gif O dar ir pagal vaiko savijautą, tai nesureikšminu tų paklaidų.

Dar kartą sveikatos 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zirza @ 2013 10 19, 00:31)
tiesa, shi, minejai ta pneumo skiepa - pasiteisino jis jums nors kiek, kaip manai?
manau, kad tikrai pasiteisino, pernai tikrai labai labai daug sirgo maziukai mano, prasideda kokiu virusiuku, baigiasi ausu uzdegimais, bugneliu plysimais, bronchitais, obstrukcianiais bronchitais, antibais (musu gydytoja siaip del iproco ju tikrai neskiria, po kraujo tyrimo tik arba pulingai anginai).. Lukutei vieno sirgimo metu teko net dvieju rusiu antibus sugert, nes pirmieji nesuveike.. o po prevenaro jei ir suserga kokiu virusiniu, tempa laikosi kokias 3 dienas, kai paprastai iki 40 beveik ir 5-7 dienas (labai ilgai mano visiem vaikam auksta temperatura laikosi).. ir dbr va sloguoja jau neaisku kiek laiko, bet laikosi kolkas, ta sloga kazkur giliai, vidine, kaip gyd. sako.. pernai po tokiu slogu iskart bronchitai mum po savaites.. sikart gal ir be jo kaip nors issiversim .. tfu tfu tfu aisku unsure.gif
Atsakyti
aha, tu matai.. as jau cia pergyvenu, kad trecia diena karsciuoja.. kazkaip maniskiams auksta tempa paprastai per 1-2 dienas pasibaigdavo, cia pirma karta taip - musu mastais - ilgai laikosi. pasirodo, dar ir ilgiau buna.. as jau nurasiau visokioms komplikacijoms.. kaip nervina, kai gydytoja antibu davima paliko mano pacios nuoziurai - alia, jei bloges situacija, tai duok. kazinau, ar cia jau blogeja, kazinau, kiek dar laukti.. doh.gif
Atsakyti
Nu sveikutės mielosios šią lietingą popietę smile.gif

Seniai bebuvau jau čia užsukusi, vis paskaitinėdavau laiks nuo laiko kaip jūs gyvenate, apie mažiukų svorius ir ūgius smile.gif darželius ir t.t. Labai apsidžiaugiau ir nusiraminau, kad mano vaikams viskas ok smile.gif Atitinka ir ūgiai ir svoriai (na ir toliau liekame prie smulkiųjų). Miegot dar pietų miega - ačiū Dievui smile.gif
Rugsėjį turėjome vizitą dėl širdelės mažajai ir tada pasakė, kad - operuojam. Mums su MB lengvas šokas, nes paskyrė datą vos ne kitą ketvirtadienį, gerai, kad slogavo doh.gif
Tai kol išsigydėme slogą, kosulius praėjo visas mėnuo ir štai, mes jau po sėkmingos operacijos dar vis ligoninėje gydomės atsiradusią slogą smile.gif

Nei vienai mamytei nelinkiu tokios operacijos, nors ji pagal mastus ir buvo labai paprasta, bet nervų ir žilų plaukų kainavo...smile.gif Vien ta mintis, jog dešimčiai minučių buvo sustabdyta širdelė... Aišku, mums po šios operacijos nebereikės atvažiuoti, bet labai daug leliukų 2-3 mėn., kurie turi po kelias operacijas verysad.gif

Kiek spėjom darže pabuvoti ir prie jo apsiprasti, tai babar vėl teks kaip iš pradžių pratintis- sunkiai.
Dvynių ryšys yra ir tą patvirtino maniškiai, kai vienas ligoninėje, o kitam į darželį reikia eiti ir vienam žaisti. Jokūbas sako: "Bobas į dajbą neis, Bobas bus namie su Bima(čia šuo mūsų).
Beje, Grytė paskiepinta ne pneumo, o kažkokia kita vakcina, kuri virs 200 kainavo, ten naujesne. Neatsimenu, bet lyg prevenar.
Zirza, mes tai tą, ale gyvsidabrinį naudojam, bet kaip ir minėjai, labai sunku juos išlaikyti ramiai sedint.
Dar kai gimdžiau Antakalnį davė mums tokias, lyg vienkartines, lyg daukartines NEXT TEMP juosteles, man labai jos patiko, 3min., plona ir nuspalvina taskiukus, kiek temperatūros yra. Blogiausia, kad jos labdarinės ir pirkti jų nėra, tik Amerikoj, Amazon psl radau. Ten ir liežuvinės vienkatinės ir tos pažastnės - pasižiūrėk.
Va tai tiek tos info 4u.gif
Atsakyti
Rudaakeingri,saunu,kad operacija sekminga 4u.gif .Bet tikrai-isgyvenymai tai neeiliniai.Papasakok,kokia buvo diagnoze,kad prireike operacijos?

O mes pas neurologe ejom tiesiog profilaktiskai,nes gimeme anksciau laiko (33 sav.),tai vis pasirodom,kaip augam smile.gif .Siandien buvom nuvede Smilte pas kita gydytoja del tu vienkartiniu pasivaiksciojimu ant pirstu galiuku,tai ir sake,kad cia nieko tokio,dar apziurejo,palanskte pedutes.Bet tam raidos centre taip idomiai kazkaip (as jau seniau buvau girdejusi,kad jei ateini ten nors ir pas kinezeterapiauta,tai vis tiek dar vaika siuncia pas logopeda,psichologa)-atejom su siuntimu del pirstu galiuku,tai ryt ..."akurat"...uzrase ir pas logopeda ,ir pas psichologa ...idomiai visai,man net smalsu,ka veiksim pvz.,pas psichologa-ot galesiu pasipasakoti,kas neramina smile.gif

Ir dar...mano panos vis dar nori pienuko is...buteliuko pries miega...Sako,kad nori pieno,o kai atnesu puoduka,ne,nes juk yra toks kaip ritualas-vonia,buteliukas,dantuku valymas ir vsio...ir to buteliuko nenori ismesti ir viskas...Vienu tarpu buvau uzsiparinus,kaip cia mes taip ilgai,po to nusiraminau-ai,galvoju,gal kai i darza prades eiti,gal jau bus didesnes ir lengviau su buteliuko atsisveikinsim,bet va siandien gydytoja vel "uzparino",kad reikia atpratinti...o tai cia labai jau blogai? kaip kitiems su pieno gerimu is buteliuko pries miega? Zinau,kad Zirzos patys atsisake (o kad mums taip biggrin.gif ).Juk siaip tai viska geria is puoduku,o vat tas magiskas pienukas... doh.gif
Ir dar vienas nerimas-kirminukas-Rusne vis dar pries uzmigdama,o kartais ir dazniau ciulpia pirsta...ir ko tik nesitarem...ko tik nedarem...man kazkaip atrodo,kad savaime pas ja nepraeis... Ko paklausiu,sako,na nera tokio vieno recepto,kuris padetu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo neroli.s: 23 spalio 2013 - 23:05
sveikos mamos,
jau seniai bebuvau čia. ir seniai beskaičiau...
aš vis su savo pasiūlymais prisijungti prie dvynių tėvų klubo. gal kam bus įdomu ir turėsit laiko:
Artimiausias susitikimas - lapkričio 8 dieną, 10.30 val.
Susitikimo tema - Kartu ar atskirai?
Šį klausimą, tikriausiai, esate uždavę sau ne vieną kartą. Apie tuos kartus ir pakalbėsime - kas pasiteisino, kas tikrai ne, kodėl? Pasidalinsime savo patirtimi apie dvynių atskyrimą - kambariuose, darželyje, mokykloje, skirtinguose būreliuose, vienas su tėčiu, kitas su mama ir visus kitus įmanomus variantus.
Planuojama susitikimo trukmė - 2 valandos.

Registruotis į susitikimą galite jau dabar - el.paštu kristina@attachmentparenting.lt.
Jei užsiregistravę dėl kokių nors priežasčių nebegalėtumėte atvykti, labai prašyčiau mane informuoti - tuo pačiu el.paštu arba SMS telefonu 8 682 54087.

daugiau info čia: http://www.prieraisi...ste.lt/node/878
Atsakyti
Sveikos mamytes 4u.gif
Nu pasirodau prazuvele ir as, seniai rasiau, tik paskaitau blush2.gif
Pas mus viskas po senovei, i darzeli neina panos, nes mamai gaila, laukiam kad eiti tiesiai i darzeli, lopseli praleisim rolleyes.gif
rudaakeingri ka jums taip staigiai rado sirdutei? Aciu D kad jau viskas praeity, man vien nuo minties asaros akyse, o kai reikia visa tai isgyventi tai isivaizduoju, na dabar siprekit ir linkiu daugiau niekada to nebepatirti ir pamirsti 4u.gif 4u.gif 4u.gif
As tai pasigirsiu, kad mes irgi buvom pries menesi mazdaug Vilniuje pas kardiologa, tai viskas valiooooooooooo, nebereikes Ievutei operacijos sake, dabar tik po metu vaziuosim. Skylute dabar jau 3 mm. Siaip Veziau ir Tomute apziurai kartu, nes vasara gi buvo atsirade permusimai jai, gulejom netgi ligonineje, parai laiko dejo holsterio monitoriu, ieskojo priezasciu, ju nerado ir taip su tais permusimais grizom namo, kurie isnyko patys. Zodziu vienintele prielaida nuo ko tai povirusine komplikacija. Turejo panos labai dideles slogas, kurios paskui nuejo i kosuli ir va kas dar gali paskui buti, net nebuciau pagalvojusi. na bet aciu D viskas susitvarke.
neroli.s mano damos irgi geria piena vakarais is buteliu, lygiai tokiu paciu ritualu gyvena blush2.gif Nebesuku galvos, nu negers iki mokyklos, taip as save guodziu blush2.gif O kaip pas jus puodu reikalai? Jau be sauskelniu augat?
Ligoniukai nesirkit 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,

mes kai gimeme 34sav., tai tada jau buvo uzesiukai ir priesirdziu pertvaros defektas - skylute. ja nuolatos stebejo, bet kai padidejo iki 1.1cm, nusprende operuoti. Musu diagnoze pagal standartus buvo labai lengva, nes ten tiek vaikuciu su zymiai didesnem problemom...

Del buteliuku, tai mes rytais geriame kakava is buteliuku, soskiai tai jau su toookiom skylem, bet jie is puodeliu negeria. Tai mes dideles problemos nedarom, lai geria..smile.gif

Jokubas musu ir einant miegoti pirsta ciulpia, bet nevisada, tai ir labai nepergyvename smile.gif
Atsakyti