Įkraunama...
Įkraunama...

2011 Dvynukų namai

QUOTE(rudaakeingri @ 2013 10 26, 15:29)
Del buteliuku, tai mes rytais geriame kakava is buteliuku, soskiai tai jau su toookiom skylem, bet jie is puodeliu negeria. Tai mes dideles problemos nedarom, lai geria..smile.gif


Sveikos, mes irgi ilgą laiką norėjom atsikratyti buteliukų. Ilgai delsiau, nes atrodė, kad negalim be jų apsieiti. Bet po eilinio soskių nugraužimo- išmečiau jas kartu su buteliukais. Nupirkau avent gertuves su greitos tekmės snapeliais nuo 24 mėn. Išėjo -kompromisas. Kai berniukai nori rytais ar vakarais pasivolioti lovoj gurkšnodami gėrimą -duodu jiems gertuves. Mergaitė geria pabrėžtinai iš puodelio.

Darželį lanko stebėtinai gerai. Kaip pradėjo nuo rugsėjo, iki šiol nepraleido nė dienos. Mama į žmogų atvirto. Gal kažkiek padeda, kad praeitais metais brolio užneštom zarazom persirgo, arba rimto viruso grupėj dar niekas neužnešė. Nes auklėtojos pačios stebisi, kad lopšiukas pilnas mažiausiųjų. Pagyvesim -pamatysim. Bet dabar jau neįsivaizduoju savęs ištisai namuose su vaikais doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gvaizdė: 11 lapkričio 2013 - 15:15
QUOTE(Gvaizdė @ 2013 11 11, 15:08)
...Gal kažkiek padeda, kad praeitais metais brolio užneštom zarazom persirgo, arba rimto viruso grupėj dar niekas neužnešė. Nes auklėtojos pačios stebisi, kad lopšiukas pilnas mažiausiųjų. Pagyvesim -pamatysim. Bet dabar jau neįsivaizduoju savęs ištisai namuose su vaikais  doh.gif


Aš manau, kad įtakos turi drinks_cheers.gif Maniškiai šiemet irgi neblogai laikosi. Buvau pasilikusi namie, bet labiau kad pasaugočiau, nes gydytoja man net nedarbingumo neduotų su tokiom "ligom". Laikau kumščius, kad taip ir toliau rolleyes.gif
Atsakyti
Labooos! Dar prisimenat mus??? smile.gif
Ziuriu galimybe ikist nosi i foruma tiesiogiai susijusi su netiketu laiko langu sau ir ribotomis galimybemis uzsiimti kuo nors kitu smile.gif turputi gydausi, perskaiciau internete viska, ka imanoma perskaityt ir staiga prisiminiau, kad gal cia ilisiu, gal dar tebegyvuoja rysys smile.gif
Matau, istikimiausios nenuilsta pasakotis, saunu!

As tai jau tik vakarine mama, o mazdau du kartus per savaite vaiku isvis nematau, nes vakarais einu tenisa po darbo zaist, tai daznai ir sugule buna.

Paskaiciau, blyn, jokiu vitaminu d nuo vasaros jau neduodu, gal paskubejau nutraukt? Man kazkur dingojas, kad tik iki 2 metu reikia, ar su kazkuo kitu sumaisius busiu.

Galvoju, kaip cia apibudint mus g.gif
Vaikai namie su aukle vis dar, tai socialaus bendravimo igudziu stokoja kazkiek. Bet taip mums patogiau atideliojam darza savanandiskai, turbut pratempsim iki 3.
Dabar su veiklom ju sunku, kaip zirza rasei, jei neduosi kuo uzsiimt, tai priseline kruopas isvers, o kol tvarkysi, plauks nukirps.
O jau siaip zaislai-plasmaskes nesueina, reikia kazko tokio, rimtesnio. Demesi siuo metu uzlaiko tik filmukai, piesimas ( yra puiki lenta ikejoj, kur vienoj pusej kreidelem, omiitoj markeriais, bet markeriu puses del savaime supantamu priezasciu nerodziau), knygu skaitymas - bet tada turi ir skaityt, ypac reikia kai yra sveciu. Vasara man zuikio puikio pasaka jau atkartoj kai kuriuos stulpelius. Zavinga. Dar be galo dziaugiuosi vyro kazkur surastais nuplaunamais piestukais, nes nors uz nusprudimus ant sienu ir gauna per nagus ar kampe paatgailauja, bet kur ten ta kuryba sudrausminsi....
Tai kaip ir viskas grazu ircgerai apart dveiju dalyku.
1. Miega TIK su merliukais. Kol kas pora bavdymu juos atimti buvo tokie nevyke, kad nedristam sekancio inicijuot. Juokingiausia, kad visa diena, kai plovem smegenia, patys karksejo, kad merlikus atiduos tokiam maziukui kaimynu Nojui, nes jie tai jau gi didel , patys surinko, atidave, o kai nuejo miegot pietu, tai draskesi taip, kad mikliai tuos merliukus pagrazinom.
2. Kur kas rimtesnis dalykas tas, kad Herkus Niekada nekakoja ant puoduko ir jis psichologinis... Jei dukra, gal nuo 2 metu 2 men tarsi savaime susivoke kam puodas ir tvarkingai pasipraso, net per pietu miegeli jau sulaiko, tai vaikinas siuo klausimu kokiu pusmeciu atsilikes, nepadeda ir seses pavyzdys - ji ir kaip stenet parodo, ir rezultatus paziuri klozete abu, bet nepadeda. Vis prisitaiko prie naktinio pamperso arba pietu miegelio. Kazkaip emem gedinti, tai matyt dar dangiau zaos padarem, sako, zinau, reikia daryt i puoduka ir eme zadet kad rytoj padarysiu. Dabar kiekviena diena taip sako... tai nusprendem koki menesi isvis sitos temos su juo neliesti. Tai bet koks neprognozuotas bajeris - sese ji parina, nesitikejom bigsmile.gif pradejo cia aiskint jam po proceduros, kad tu nemoki kakokti ir negausi obuoliu surio! Cia as taip kazkada pasakiau ir pasigavo doh.gif

Jei kas turit patirties, kaip nulauzt toki koda, busiu labai dekinga. Net nezinau, kiek dar galima toleruot tokius sauskelininius bajerius???

Beje, is idomybiu, mano Vasara yra ziauriai auksta, bet ten ne centimetru reikalas, uz Herku aukstesne tai per puse galvos maziausiai, niekas net negalvoja, kad jie dvyniai, o pametinukais del to laiko. Buvom vaiku gimtadienyje, kur 2-4 metu chebra buvo, tai ji buvo aukstesne uz visus sito rango. Praminem Avataru. Man neitiketina, pati buvau ir esu coliuke, o panasu, kad turesiu itin auksta dukra smile.gif

Ar dar yra mieganciu grotuotose lovelese, ar jau tik mes? blush2.gif vyras vis mane myga, kad reikia normalias lovas pirkt, bet as nerandu jokios svarios priezastiems kuo gi grotuotosios blogai. Vaikai irgi nesiskundzia, tai ir tempiu guma. Tai va ir smalsu, kada pakeitet ir kodel?

Gal pavasari vel koki suvaziavima organizuoti reiktu? A mirksiukas.gif
Atsakyti
Smagu,Siaures Pasvaiste,kad pasirodei smile.gif - dar visai neseniai kazkaip pagalvojau-kaip jus gyvenat smile.gif

Maniskes miega grotuotose lovose ir problemu nedarom-man dar geriau,nes jos man neperlipa ir negali panorejusios islipti ax.gif

Del sauskelniu,tai pas musu Smilte taip buvo vasaros pradzioje,kad kai tik uzsimanydavo kaku,tai man atnesdavo pampersa ir sakydavo,kad kaku-jai buvo baisu kakoti i puoduka ir ji kazkaip bijodavo to kakucio vaizdo (nes pamadydavo seses ir verkdavo...)-dariau taip-kai ji atnese sauskelne del kaku,as ja nusnekinau,pasodinau ant puoduko,snekejom kazka,vartem knygute,ji atsipalaidavo ir padare viska i puoduka ir stebuklingai baimes praejo (as pati nustebau,kad greit cia taip isejo).Dabar ji niekur nebijo daryti,o Rusne va prisibijo suaugusiu klozetu,tik ant puoduko daro,gal jai baisus tie klozetai,nes ji tokia mazute,smulkute-gal bijo vaikas,kad ismuks. Va,vakar kavineje,sako Rusne,kad nori sysiu,nueinam i WC,pamato klozeta ir jai...viskas uzsiraukia ir net nebando...tai i lauka einam su sauskelnem.Smilte tai,kiek pastebejau sugeba net ir visai nemazai pakenteti nors ir su sauskelnem buna lauke. Po pietu miego ir dazniausiai buna abi sausos,bet po nakties,tai...oho kiek buna...net neisivaizduoju,kada naktim nebereikes sauskelniu smile.gif

Pas musiskes ir ryskus ugiu skirtumas-tai ir visi galvoja,kad pametinukes-tik,jei bunu vienodom striukem uzdejus,tai tada paklausia,ar cia dvynukes smile.gif

Vakar buvome leliu teatre,tai labai mazylem patiko,tokios susizavejusios buvo,Rusne net taip graziai krykstavo biggrin.gif
Atsakyti
sveikos merginos 4u.gif
labai retai beuzsuku jau cia. nors ir bunu namuose,bet yra ka veikti.
maniskiai kaip ir lanko darzeli,jei tai galima pavadinti lankymu. 3-4 dienos darzely, menesi sergam, vel 3-4 darzeli ir vel apie menesi sergam. ir ne siaip sergam, o dazniausiai ir neapsieina be ligonines. pagaunam visus virusus. musu ligoniuku tokia visa grupe. is 19 vaiku lanko pastoviai 4-5 vaikai. tikiuosi greit isaugsim is to. gydytojai siulo ten kazkokius skiepus mokamus darytis nuo uzdegimu,nepamenu pavadinimo,abiems 500lt gautusi, bet as nezinau ka daryti. nes kiti sake 50/50 pades. gali padeti,bet gali situacija ir pabloginti.
del lovyciu,tai dar miegam su grotelemis tose. nezinau,lyg ir noriu keisti,bet tada reikes kardinaliai keisti kambariu isplanavimus,nes netilps i tas pacias vietas,kur dabar stovi. be to labai noras praejo,kai gulejau ligoninej viena su dviem, ir emilis atskirai miegodamas sugebejo 2 kartus is lovos iskristi. bijau zodziu.
del naktipuodziu, tai... kaip cia pasakius, atstoja vis jie kouboju kepures biggrin.gif nu nieko negaliu padaryti. emilis bijo, gabriele jau sedasi,jau zino kam skirtas,bet matyt nesulaiko ir kol atsiseda,privaro i pampi. bet as nesigrauziu,nes darzely pas mus prasidejo atpratinimo nuo pampiu laikotarpis, zinau,kad ten bendrai greit atpras, tik reikes daug drabuzeliu nesti. jau pastebejau,kad kai bandydavau pratinti prie kelnaiciu ir kai gabriele anksciau pasiusiodavo,nesuprasdavo,verkdavo issigandusi,kas cia taip slapia tarp koju, tai to dabar jau nebera smile.gif
del ugiu, tai sunelis zemesnis irgi,bet gal tik keliais cm, uztat jau pilva augina biggrin.gif
o taip mes mazuciai esam sakyciau musu amziui. 12kg 88cm sunelis ir apie 13kg 92 gal cm dukryte
Atsakyti
Labas mamytes 4u.gif
Smagu skaityti ir seniai besirodziusiu mamyciu pasakojimus smile.gif
Del lovyciu tai mes irgi miegam dar tose paciose gal iki vasaros irengsim kaip nors kambari pupoms. Sauskelnes pas mus tik miegui, bet jau galvoju diena irgi nebedeti, tik nakciai. Nors Tomute ir naktimis jau nezinau kiek savaciu sausa isbuna, kartais atsibunda ir papraso sisiu, tai turiu keltis ir sodinti ant puodo cool.gif Klozeto nebijo tiek kad baisu man kad neismuktu, tai reikia prisiruosti ta vaikiska dangti ant klozeto nupirkti.
As su klausimu dar - gal kuri turit issisaugojusi nuoroda ta kur buvo juoda balta ivairus rastaim figuros maziams vinioj ir visur kur kabinejom??? Imeskit jei kas turit, aciu 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Dar pasipasakokit kokios dovanos mintyse maziams? Kuo domisi jusu vaikuciai labiausiai? Nebeisnesa galva ka bedovanoti doh.gif
Atsakyti
labos!
o, senai matytu islindo smile.gif kaip smagu skaityt ax.gif
pasvaiste - sergi bene, kad po SM landzioji biggrin.gif jei noresit beibunu socialinius igudzius palavinti - gal susimatom kada i gruodzio gala? mes vel i LT, gal sikart pasimatymas pavyktu? ax.gif
vitamina d tai dar duodu - atnaujinau nuo spalio. man minejo ilgesni perioda, nei 2 metai. nezinau, kiek cia jo dar reikia.. bet pediatre, ivertinus, kad mano kudikiai gana kudoki, kazko primigtynai rekomendavo dar duoti..

pasvaiste, o ko tu taip stresuoji del to kakavimo i sauskelnes? maniskiams i sauskelnes dideli reikala daryti tam tikras ritualas - jie pataupo visada miego metui, tik tada krauna. turi net vieta kambary nusimate: uzmaunu pampius miegui, abu lekia prie knygu lentynos, isikabina, padaro - ramu.. kazkaip visai nesuku galvos. gal del to, jog zinau, kad puikiai padaro ir i wc - kai reikalas prispaudzia, o iki miego dar toli biggrin.gif negedink vaiko.. man su jokubu taip buvo - jis gan velai is sauskelniu islipo, palyginus su julija. irgi nervinausi, kodel jis cia taip atsisako to puodo - bandziau ir gedinti blush2.gif tikrai nepadejo. o isauso va viena diena - ir viskas puikiai issisprende. viskam savas laikas.
manieji vis dar su pampiais miega... nes yra smagus uzsiemimas - prisigerti vandens pries miega doh.gif o naktimis ju kelti sysint as jau nebeturiu bateriju.. laukiu toliau stebuklo.

feja - taigi dekit dangti ant klozeto, neikris smile.gif maniskiai kazkaip wc labiau uzskaito, nei puoda. ypac berniukas - ant puodo jam, rekia, nepatogu.. tevas dabar moko atsistojus reikalus tvarkyti smile.gif

del lovyciu - mes jau turim naujas (pries kelias dienas vaziavom su vyru i artimiausia ikeja austrijoje - jupiiii, per 2.5 metu pirma naktis be vaiku buvo! visai patiko smile.gif ), siandien net surinkau. laukiu tik keliu detaliu ir manau, kad kita savaite darysim perestroika vaiku kambary ir isbandysim naujas lovas. as nieko pries grotuotas neturiu - laikyciau ten sekmingai ir toliau, bet mano sveikata nebelaiko: as nebegaliu ju daugiau kilnoti i/is lovu, nugara visai parejo. o dar turint omeny, kad labai (LABAI) daznai dar tenka juos naktimis paraminti is loveliu isemus, tai greitai tapciau visai invalide nebepaeinancia.. tik del to kraustau. ir siaip - mazokos jos jau darosi, rezervo visai nebedaug.

nezinau, klausykit, su tuo darzeliu.. kyla minciu net atsisakyt jo kol kas. serga daugiau, nei lanko. taip, mazdaug, 4:1. 2-3 dienas atlanko - ir vel sloga. uzkniso jau. tik dar laiko mintis, kad, turbut, ar siais, ar kitais metais pradejus vis tiek butu tas pats. tikiuosi, kad ivyks visu nupasakotas stebuklas, ir po metu tokio "lankymo" visgi atsiras kazkoks imunitetas sudligems (atsiprasau..) doh.gif

del dovanu - kazkaip siais metais jau lengviau, nes atsirado poreikis visokiems rankdarbiams. pas mus namie labai eina plastelinas, tai zinau, kad seneliai jau parupino visokiu formavimo "masinu" (buna ale ledu darymo masina, picos kepykla, etc., raideliu formos). piesimo iranga irgi labai ant bangos: piestukai, dazai (pasvaistes nupasakota piesimo lenta labai juos nudziugino - tik pas mus is vienos puses magnetine, is kitos - popierius). visokie klijai ir spalvoti popiereliai - dirba nuosirdziai su jais. knygos visada labai paklausoje. julijai siemet patys pirksim koki leliu nameli, nes megsta ji kapstytis su tokiais zaislais. maziui - nezinau dar.. lyg ir buvo mintis koki garaza - nes istisai burzgia su tom masinom apsitaskydamas. bet is kitos puses - noretusi ko su pridetine verte, kad ir pasimokytu, ne tik burgztu.. arba, va, prisiminiau, kad noreciau abiems salmus itaisyti - nes ateina metas dviraciams, o ir su paspirtukais jau varineja taip, kad man baisu be apsaugu. zodziu, kazkaip siemet su dovanu idejomis man nesudetinga smile.gif

feja: man rodos, kad pasvaiste cia buvo tuos figureliu piesinius isplatinus, brukstelk jai, nes pati turbut ir vel po kokio pusmecio tik pasirodys tongue.gif
Atsakyti
Labu smile.gif
QUOTE(zirza @ 2013 12 01, 02:28)
feja - taigi dekit dangti ant klozeto, neikris smile.gif maniskiai kazkaip wc labiau uzskaito, nei puoda. ypac berniukas - ant puodo jam, rekia, nepatogu.. tevas dabar moko atsistojus reikalus tvarkyti smile.gif

nezinau, klausykit, su tuo darzeliu.. kyla minciu net atsisakyt jo kol kas. serga daugiau, nei lanko. taip, mazdaug, 4:1. 2-3 dienas atlanko - ir vel sloga. uzkniso jau. tik dar laiko mintis, kad, turbut, ar siais, ar kitais metais pradejus vis tiek butu tas pats. tikiuosi, kad ivyks visu nupasakotas stebuklas, ir po metu tokio "lankymo" visgi atsiras kazkoks imunitetas sudligems (atsiprasau..) doh.gif

del dovanu - kazkaip siais metais jau lengviau, nes atsirado poreikis visokiems rankdarbiams. pas mus namie labai eina plastelinas, tai zinau, kad seneliai jau parupino visokiu formavimo "masinu" (buna ale ledu darymo masina, picos kepykla, etc., raideliu formos). piesimo iranga irgi labai ant bangos: piestukai, dazai (pasvaistes nupasakota piesimo lenta labai juos nudziugino - tik pas mus is vienos puses magnetine, is kitos - popierius). visokie klijai ir spalvoti popiereliai - dirba nuosirdziai su jais. knygos visada labai paklausoje. julijai siemet patys pirksim koki leliu nameli, nes megsta ji kapstytis su tokiais zaislais. maziui - nezinau dar.. lyg ir buvo mintis koki garaza - nes istisai burzgia su tom masinom apsitaskydamas. bet is kitos puses - noretusi ko su pridetine verte, kad ir pasimokytu, ne tik burgztu.. arba, va, prisiminiau, kad noreciau abiems salmus itaisyti - nes ateina metas dviraciams, o ir su paspirtukais jau varineja taip, kad man baisu be apsaugu. zodziu, kazkaip siemet su dovanu idejomis man nesudetinga smile.gif

feja: man rodos, kad pasvaiste cia buvo tuos figureliu piesinius isplatinus, brukstelk jai, nes pati turbut ir vel po kokio pusmecio tik pasirodys  tongue.gif

Dangtis jau pries savaite nupirktas, nerealu thumbup.gif Praktiskai galim jau atsisakyti pampiu, ale dedu savo saugumui, nes jau nezinau kiek laiko atsikelia su sausais, pietu miegui netgi ir nebededu. Keiciu juos naujais dabar jau tik del estetines isvaizdos smile.gif

Del darzelio, tai zinoma kad ar siemet ar kitamet pradetu lankyti vistiek iaguti imuniteta tures, aisku buna isimciu, kurie tikrai neserga. Tik as vis dar nebedu ju kad didesne slengviau sirgs, savariankiskesnes, protingesnes, geriau nosi issipus ir pan. blush2.gif Ir siaip man dar laaaabai patogu kai jos namie blush2.gif

Dovanu idejos pas jus superines, ale visokiu tu guasu, plastelinu turim begale ir irgi seniai uzsiimam tais visais kurybiniais darbais. Aisku tos masinos visos picu ir kt tai gal irgi neblogai. Na ka jau turim pintoj paslepe iki Kaledu tai tuos meskius pasakorius. Pirkom skirtingas pasakas kur seka, kad abi turetu. Bet dar reikia pagalvoti kokiu ideju, pasidalinkit ir kitos mirksiukas.gif Aciu zirza uz geras mintis 4u.gif

Nuoroda tai prisimena kad pasvaiste uzrode ale kazin ar ji ir zinute pamatys jei neilenda i SM. Nu bandysiu asmenine brukstelt.

Kokius mamos duodat vitaminus vaikams jei duodat? As dabar citrosept tik duodu, iki jo zuvu taukus gere. sakau gal kokiu geru zinot, as cia siaip imuniteto pastiprinimui vis galvoju gal ko reiketu, nors aisku namie tai nelabai ir ligos puola (3xtphu).
Atsakyti
feja, o kas cia per kalbantys meskiai? atsilikus as jau visai blush2.gif
o lego kaip pas jus namie, uzskaitomas? maniskiams cia tai viena is geresniu dovanu, visad liks laimingi.

super del tuliko thumbup.gif gyvenimas labai palengveja pampiu atsikracius. musu cia dabar laukia issukis - kelione lektuvu, ji mums trunka gana ilgai. pampiu tikrai nedesiu, bet dvejoniu yra: juk ne visada galima i ta tulika nueiti, o kai ne visada galima, tai butinai gi ir prisireikia.. jokubas dar kazkaip moka pakenteti, bet damai kai prisireikia, tai tokia sirena ijungia doh.gif be to, mazas kazkiek viesu wc baidosi.. mes siaip visur su nuosavu puodu vazinejam, masinoj visada guli ax.gif bet i lektuva tai neimsiu gi.. nu ziuresim, kaip cia bus.

del vitaminu - tai nuo kokio rugsejo be pertraukos kazka duodu imunitetui. purskiu i gerkle kasdien propolio purskala + dar koks sirupelis. naudojau propolAid, paskui kazkoki eziuoliu su papildomais vitaminais. dabar girdau spirulina.. praeitais metais mus proplAid'as labai gerai laike, visa ziema ji pravartojo ir jokiu ligeliu. bet gal cia ir del to, kad namie prasedejo - mazai kur i viesuma lisdavom, kur daug vaiku ir daug ligu. o siemet - kazinau, ar veikia.. julijai lyg ir buvo beprasidedanti sloga - taip keistai, pusdieni stipriai paslogavo ir viskas baigesi. o jokubui va ir vel - jau trecia diena tokia gilumine, nosis uzgulus baisiai, niekas lauk neisbega (vadinas, viskas bega vidun..). sian buvom del visa ko pas LOR'a - ausies bugneliai vel su pakitimais, man kelnes pilnos, kad vel viskas ausu uzdegimu nesibaigtu... doh.gif vel antibai - profilaktiskai.. teisingai sakai, feja, kad vyresni tas pacias ligas lengviau gal persirgtu. mums su ausu uzdegimu labai koja kisa nemokejimas nosies pustis - mokau dabar, bet vis tiek, toks tas ir putimas.. pergale, jei koki snarglioko gala ispucia.
Atsakyti
Labuka,

saviskems Lego paslepusi laikau-viena deze su cirku,nes ten ciuozykla yra smile.gif, kita su undinele,o ten net supynes yra,tai dziaugsmo ir veiklos bus smile.gif
Siaip dabar pas mus "ant bangos" mozaikos-ant tokio trafareto kisa tokias kaip sagutes spalvotas.Taip pat patinka tokia delione "Meskutis"-reikia parinkti galvyte (ten su visokiom emocijom),marskinelius-megztuka ir batukus su kelnytem smile.gif Tai dar nupirkau panasia delione su klounu,bet ten sudetinga-astuonios dalys ir reikia parinkti buten ta rankyte,o ne kita,tai joms dar sudetinga-na,su mano pagalba iveikia smile.gif

Kaip jus vaikams jau visokius guasus duodat-as tai savo ramybei dar neduodu blush2.gif ,nes tragedija butu visur, jau su kreidelem vos speju suziureti...tai nupirkau tuos kilimelius,kur vandeniu piesia,o kai isdziuna,vel gali piesti mirksiukas.gif

Maniskes geria omega-3 ir omega-6. Daugiau nieko ir neduodu-dziaugiuosi,kad neserga (3 kart tfu tfu tfu). Jauciu,ateityje visko priduosiu...

O tie meskuciai-pasakoriai,tai paspaudus ausyte (jei neklystu) pradeda sekti pasakas. Man tai grazu tokie zaislai,bet mano panos kazin ar klausytu ramiai susedusios-joms reikia veiklos ir t.t.

Sekmadieni vel buvom leliu teatre,o vat ten tai issedi biggrin.gif - idomu joms labai,ziuri akis isputusios. O po to zingsniuojam i kavine-paneles sulciu,teveliai kavos smile.gif

Atsakyti
neroli, o kas ten per kilimeliai tokie?? kaip idomu, man visai negirdeti zaislai.. pas mus cia labai skurdus pasirinkimas, parduotuviu tik keletas, asortimentas toks labai nekoks. tai uzsiperku praktiskai i LT sugrizus, arba siunciames..
va mozaikas tas esu uzmacius, bet baimes 2: kad per smulkios detales, ir kad visos bus migom ismetytos po kampus, o kampu pas mus daug.. bet reikes pabandyt butinai smile.gif
neroli, o del piesimo - pas mus piesiama tik grieztai nustatytoj vietoj: turi savo ikejini plastmasini staliuka arba ta pastatoma lenta, daugiau niekur, tai jei i sona kur ir nuslysta teptukas - nebaisu, nes pagrindas terliojimui ir skirtas. ant zemes dar patiesiau tokie ale ofisini persvieciama plastmasini kilimeli, nes lasa tai konkreciai viskas ir ant grindu doh.gif bet siaip taisykles niekur su teptukais nelakstyti laikosi. tik va kita beda - dazais ir guasais visi drabuziai isterlioti, o issiplauna tai sunkiai, jei isvis issiplauna.. kokiu "chalateliu" aprengiami nesileidzia (ir ner prasmes, nes kartais paisymas trunka tik pora minuciu..). tai dabar ijungiau dzin rezima, vis tiek tie drabuziai keliems menesiams, kol isaugs.. pavaikscios ir su dazu demem, nieko.
ranku dazais dirbo tik vasara ir tik lauke. kai lauko sezonas baigesi - baigesi ir dazai biggrin.gif

o ka siaip artimiesiems dovanu mastot? gal kas kokiu idomiu ideju turit ax.gif as taip nebematau prasmes daiktais visus apkrauti, o ir tu daiktu niekam labai ir nebereikia (na, isskyrus vaikus, zinoma biggrin.gif ). galvoju, gal valgomomis dovanomis saviskius siemet pradziuginti (jei nudziugs.. biggrin.gif ), bet irgi jau gan issikvepusi tema..
darau dar galiausiai siemet kalendorius su vaiku nuotraukomis, tegu seneliai dusauja pasikabine, bet va norisi dar kazka "tokio" prideti..

perkraustem gi galiausiai vaikus i "dideles" lovas smile.gif atrakcija nereali! miega gerai, naktimis dar labai negastroliuoja, uztat rytais prabanga - nebereikia budintis ju is lovu iskelti, patys ateina, pasonej susirango, tai turiu prabanga prabusti is leto, o ne pagal komanda "mamaaaaa!!!!". diena tik kiek sunkiau uzmiega - nes akcija atrakcija jiems didele, akys dega, veja mane greiciau is kambario, o paskui girdziu: jujaaa, ateik i svecius doh.gif
Papildyta:
dar, sakiau, papasakosiu: julijos fantazija mane kasdien vis labiau stebina, prisigalvoja sitas vaikas tokiu dalyku, tai ir sypsausi, ir nesuprantu, kaip ji suveda skirtingus dalykus i viena gala doh.gif biggrin.gif sian ziurejo filmuka, ten pingvinukas po ledynus laksto, sukauja ir aidas girdeti. julija man ir sako: "mama, mama, e,e,e - girdziu aida, o jis man sako - julija, kur sokolaaaadas, kur sokolaaadas!". prie ko cia tas sokoladas, taip ir nesupratau.. akivaizdu, kad padlyzinosi gudriai smile.gif dabar ji pries miega prisigalvoja visokiu siaubo istoriju - ir varo jas su tokiu pasimegavimu matydama, kad brolis deda i kelnes is baimes doh.gif "jokubai, as matau, kad jau melynas dramblys ateina!" - prie ko cia tas dramblys, ir dar melynas... o tas paskui puse vakaro sriubauja, nes melyno dramblio bijo doh.gif
Atsakyti
Zirza,tas piesimo kilimelis vadinasi Aqua Doodle.Ju buna ivairiu.Esme tame,kad i toki spec.flomasteri pripili vandens ir su juo vaikas piesia ant to kilimelio.Po kiek laiko isdziuna ir vel gali piesti smile.gif
Zinok,pas mus ir as parduotuvese nieko gero nerandu-visokius zaidimus "su nauda" as perku internetu.O atrodo,kad tose pardese visko yra,akys raibsta...o kai ko pradedi ieskoti,tai...visai nieko gero...Va,paprasem seneliu leliu,tai jie ilgokai ieskojo,kad grazios butu ir kad butu ne "made in china" (cia jau ju toks principas smile.gif ),o tai visai sudetingas atvejis smile.gif ,bet rado ir jau man parode-labai grazios bigsmile.gif

Zirza,vau,bet tavo mazyle ir ilgais sakiniais sneka blink.gif

Del dovanu artimiesiams ir draugams,tai as ir megstu dovanoti suvalgomus dalykus-pernai tai laiko kazkaip turejau,tai pati visokiu biskoti sausainuku prikepiau,saldainius-triufelius dariau,dziovintu abrikosu uogiene viriau ir net spec.grazius ipakavimus buvau nusipirkus,viska supakavus,tai dziaugesi visi smile.gif O siais metais viska pirksiu,nes mazosios visa laika suryja,o dar pas mus remontai nepasibaige,tai jau su kulinariniais sedevrai prasilenksiu...
Atsakyti