Įkraunama...
Įkraunama...

Dvasinės ligų priežastys -13

QUOTE(loja5 @ 2013 04 01, 10:22)
Pagal vedu isminti jumyse dominuoja vyriskasis pradas, nes vyras veikia isoreje, visuomeneje, o moteris tai jos namai, ten ji jauciasi geriausiai ax.gif

Aciu uz atsakyma:)! Niekada nesidomejau vedomis, bet labai noreciau daugiau suzinoti apie vyriska ir moteriska prada. Gal galetumet brukstelt, kur internete galeciau rasti apie tai inormacijos, buciau dekinga;).
Papildyta:
QUOTE(irma1969 @ 2013 04 02, 10:52)
Ir man tas pats  4u.gif  Manau, kad reikia surasti gyvenimo tiksla, tada ir energijos užteks viskam... Dabar aš dar jo neturiu ... 4u.gif

O gal mums reikia gyvenimo tikslu issikelti tarkim tapima tobula seimininke:D:D:D:D. Juokauju...Manau, tai isvis atimtu paskutine mano energija:).
Atsakyti
QUOTE(Flossy Lady @ 2013 04 02, 21:31)
Aciu uz atsakyma:)! Niekada nesidomejau vedomis, bet labai noreciau daugiau suzinoti apie vyriska ir moteriska prada. Gal galetumet brukstelt, kur internete galeciau rasti apie tai inormacijos, buciau dekinga;).
Papildyta:

O gal mums reikia gyvenimo tikslu issikelti tarkim tapima tobula seimininke:D:D:D:D. Juokauju...Manau, tai isvis atimtu paskutine mano energija:).

Apie vedu isminti daug kalba Anantara Das, Darius Razauskas ir kt., o stai sis straipsnelis gal kaip tiks jums 4u.gif
http://psichika.eu/b...iska-prigimtis/
Juokais juokais, bet visgi dabar yra degradacijos amzius tad viskas taip persipyne ir iskreipta...nenoriu uzsitraukti karjerisciu nemalone taciau moters prigimtis tikrai ne pinigu kalime ax.gif vyras (berniukas) yra orientuotas i tiksla, rezultata, to siekdamas gyvenime jis jauciasi it zuvis vandenyje, na, o moteris atsiveria procese, tad ji jauciasi laiminga budama gera seimininke, nors vakarykstis pyragas ir prisvilo.
Dabar gi musu visuomeneje moterys priverstos siektu tikslu, ir mano kuklia nuomone arba jos gyvena strese nuo ko netampa laiminga visa jos seima, o jei ji teigia kad megaujasi siekdama karjeros tada gal jau joje moteris numarinta verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo loja5: 03 balandžio 2013 - 06:49
QUOTE(loja5 @ 2013 04 03, 06:43)
jauciasi laiminga budama gera seimininke, nors vakarykstis pyragas ir prisvilo.


Yra moterų kurios gerai jaučiasi visur. Tiek namie, tiek darbe. Ir visai nereikia sakyti, kad darbą dirbanti moteris yra nelaiminga, o namuose besėdinti trykšta džiaugsmu. Moteriai pirmiausia turi būti šeima- tai čia nenuginčijama. Bet dirbanti moteris nėra blogai. Blogai yra tai, kad moteriai darbas tampa svarbiau už viską. Niekaip negaliu suprasti moterų,kurios po gimdymo praėjus keliems mėnesiams, grįžta į darbą.
Atsakyti
QUOTE(Flossy Lady @ 2013 03 29, 13:19)
Sveikutes! Daug kas tingejima ivardija kaip liga, tai tada , zinokit, as sergu tinginio liga smile.gif . Darbe esu darbsti, visi giria mane uz tvarka ir kruopstuma, bet va gryztu namo ir viskas...Per didziausius vargus prisiverciu ka nors padaryti, man atrodo beprasmiska valyti dulkes, plauti grindis, rupintis namu dizainu, nemoku, nesugebu ir nenoriu to daryti. Ir taip buvo visada. Svetimoj aplinkoj as darbsti bitele, o namuose tingiu daryti bet ka. Darbe tikrai nepervargstu. Ar tai gali buti kokios nors dvasines priezastys? Seimoje , rodos, ir viskas gerai...Labai atsiprasau, jei as cia ne i tema blush2.gif , bet galvoju, gal kuri padetumet rolleyes.gif .

As dabar vis galvoju ir galvoju apie ta savo "tinginio liga" ir man vis labiau aiskeja, kad greiciausiai tai bus kazkuria prasme nepasitenkinimas savimi ar savo gyvenimu blush2.gif . Is tikruju, tai dabar as esu tokioje neigimo stadijoje, kada norisi gyventi taip , kaip liepia sirdis, o ne taip , kaip mus vercia sukurti stereotipai. Juk mes visi visuomeneje devime kazkokias kaukes, bijome parodyti savo tikraji AS, taigi ir as , gryzusi namo, nusimetu savo darbscios, veiklios supermoters kauke, o is po jos islenda mano vidinis AS, jau be jokios energijos. Ir tai atsispindi mano artimiausioje aplinkoje, kur nereikia deveti jokiu kaukiu verysad.gif . Juk ir sakoma, kad isorinis zmogaus pasaulis dazniausiai atspindi vidini. Nezinau, gal truputi nusifilosofavau, bet manau, kad labiau myledama save ir gyvendama gyvenima toki, kokio noriu as, o ne kiti, galeciau padaryti save zymiai laimingesne, o tai atsispindetu ir mane supancioje aplinkoje smile.gif .
Atsakyti
QUOTE(oceano @ 2013 04 03, 18:40)
Yra moterų kurios gerai jaučiasi visur. Tiek namie, tiek darbe. Ir visai nereikia sakyti, kad darbą dirbanti moteris yra nelaiminga, o namuose besėdinti trykšta džiaugsmu. Moteriai pirmiausia turi būti šeima- tai čia nenuginčijama. Bet dirbanti moteris nėra blogai. Blogai yra tai, kad moteriai darbas tampa svarbiau už viską. Niekaip negaliu suprasti moterų,kurios  po gimdymo praėjus keliems mėnesiams, grįžta į darbą.

O kaip galima ta ivertinti g.gif mes net neisivaizduojame kas slypi musu pasamoneje, ne karta ir sioje temoje buvo mineta atveju kad zmogus gali iki pamelynavimo neigti problema esancia jo viduje, tad moterimi sakancia as esu laiminga ir darydama karjera ir spedama viska namie as netikeciau schmoll.gif nes neimanoma 100 proc. atsiduoti ir tam ir tam. Na, o jei ji ir dirba paprasta darba nuo 8 iki 17 val tai automatiskai beveik visa diena praleidzia ten, bet...nesigilinam gal geriau i tai, nes pirma,nenoriu jokiu antpuoliu, jus turite savo nuomone, as savo, antra, tema juk ne apie tai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(loja5 @ 2013 04 03, 08:43)
o jei ji teigia kad megaujasi siekdama karjeros tada gal jau joje moteris numarinta verysad.gif

O kas yra karjera?

Kodėl mane stebina, jog tiek daug žmonių mato, arba nori matyti tik "arba...arba..". Visame kame.
Aš lyg kokia ufonautė vis klausiu to. Vis klausiu, kodėl ne "du viename"?

Ar tai toks didelis procentas žmonių taškinio ar linijinio mąstymo tipo?

Man visada labai svarbu suvokti, kokiam mąstymo būdui priklauso žmogus. Jau net automatizmą šiuo klausimu esu išsiugdžiusi. Nesąminingai stebiu šių požymių išraiškas. Kadangi ant kaktos ryškiomis raidėmis tas nebūna parašyta. Po truputį raideles turi susidėlioti.

Bet čia ne dėl forumo. Čia gyvenime man to prireikia.

Taigi, atsakykite man į mano paryškintą klausimą.
Atsakyti
QUOTE(Elysa @ 2013 04 04, 09:30)
O kas yra karjera?

Kodėl mane stebina, jog tiek daug žmonių mato, arba nori matyti tik "arba...arba..". Visame kame.
Aš lyg kokia ufonautė vis klausiu to. Vis klausiu, kodėl ne "du viename"?

Ar tai toks didelis procentas žmonių  taškinio ar linijinio mąstymo tipo?

Man visada labai svarbu suvokti, kokiam mąstymo būdui priklauso žmogus. Jau net automatizmą šiuo klausimu esu išsiugdžiusi. Nesąminingai stebiu šių požymių išraiškas. Kadangi ant kaktos ryškiomis raidėmis tas nebūna parašyta. Po truputį raideles turi susidėlioti.

Bet čia ne dėl forumo. Čia gyvenime man to prireikia.

Taigi, atsakykite man į mano paryškintą klausimą.

Jus nesupykit, bet su jumis atskira kalba blush2.gif
As tik pasakiau ka manau, jus galit gyventi pagal principa "du viename" jei jums taip labiau tinka 4u.gif
P.S. Daugiau sia tema nekalbu, gaila savo brangaus laiko smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo loja5: 04 balandžio 2013 - 08:54
QUOTE(loja5 @ 2013 04 04, 10:51)
jus galit gyventi pagal principa "du viename" jei jums taip labiau tinka 4u.gif


Tai suprantama, kad kiekvienas galime gyventi, kaip kam patinka.

Tačiau aš uždaviau visai kitą klausimą.
Net paryškinau jį.
Kad mintys nenukryptų į šoną.

Nes tai jūsų sakinys:

QUOTE
o jei ji teigia kad megaujasi siekdama karjeros tada gal jau joje moteris numarinta verysad.gif


Todėl man ir pasidarė įdomu, kaip atrodo numarinta ir nenumarinta moteris.
Ir kuo gi jums pasirodė keistas toks paprastutis mano klausimas, kad taip aštriai atsakėte?
Atsakyti
QUOTE(Elysa @ 2013 04 04, 09:30)
O kas yra karjera?

Kodėl mane stebina, jog tiek daug žmonių mato, arba nori matyti tik "arba...arba..". Visame kame.
Aš lyg kokia ufonautė vis klausiu to. Vis klausiu, kodėl ne "du viename"?

Ar tai toks didelis procentas žmonių  taškinio ar linijinio mąstymo tipo?

Man visada labai svarbu suvokti, kokiam mąstymo būdui priklauso žmogus. Jau net automatizmą šiuo klausimu esu išsiugdžiusi. Nesąminingai stebiu šių požymių išraiškas. Kadangi ant kaktos ryškiomis raidėmis tas nebūna parašyta. Po truputį raideles turi susidėlioti.

Bet čia ne dėl forumo. Čia gyvenime man to prireikia.

Taigi, atsakykite man į mano paryškintą klausimą.

Neprivalau atsakineti i jokius jusu klausimus ir narplioti jusu psichikos siulus, sekmes 4u.gif Beto, pastebejau, kad jus kuo puikiausiai sugebat ir uzduoti klausima ir atsakyti biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo loja5: 04 balandžio 2013 - 12:17
QUOTE(loja5 @ 2013 04 04, 14:15)
jus kuo puikiausiai sugebat ir uzduoti klausima ir atsakyti biggrin.gif

O ne.
Toks klausimas man yra iškilęs iš Eženo Rugono asmenybės iš Emilio Zola romanų.

Ir atsakymo aš tiksliai nežinau.
Atsakyti
Stai cia mano megstamiausia Dariaus Razausko paskaita apie moteris, labai issamiai ir aiskiai, gal kam nors bus naudinga 4u.gif
http://www.youtube.c...h?v=Q0DO7_QHVQM
Atsakyti
QUOTE(Elysa @ 2013 04 04, 06:30)
O kas yra karjera?

Kodėl mane stebina, jog tiek daug žmonių mato, arba nori matyti tik "arba...arba..". Visame kame.
Aš lyg kokia ufonautė vis klausiu to. Vis klausiu, kodėl ne "du viename"?

Ar tai toks didelis procentas žmonių  taškinio ar linijinio mąstymo tipo?

Man visada labai svarbu suvokti, kokiam mąstymo būdui priklauso žmogus. Jau net automatizmą šiuo klausimu esu išsiugdžiusi. Nesąminingai stebiu šių požymių išraiškas. Kadangi ant kaktos ryškiomis raidėmis tas nebūna parašyta. Po truputį raideles turi susidėlioti.

Bet čia ne dėl forumo. Čia gyvenime man to prireikia.

Taigi, atsakykite man į mano paryškintą klausimą.

Nera vienos tiesos ir vienos teisingos nuomones smile.gif . Todel manes visiskai nestebina kitu zmoniu kitoks poziuris, nei mano. Vakar perskaiciau labai gera posaki kalendoriaus lapelyje - Tikek tais, kurie iesko tiesos. Netikek tais, kurie ja rado. As siame gyvenime esu labiau stebetoja, nei vertintoja smile.gif .
Atsakyti