Įkraunama...
Įkraunama...

Mokomes fotografuoti kartu

kitų žmonių nuomonė padeda pažvelgti į savo darbą kitu kampu:
user posted image
Atsakyti
~Bambolina~, norėtųsi dar biški lapelio kampučio rolleyes.gif
Saigha, gražiai pagavai, nuotaika įdomi, na man labiau patiktu j/b variantas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(saigha @ 2013 06 29, 23:14)
kitų žmonių nuomonė padeda pažvelgti į savo darbą kitu kampu:


o per kur keliate foto? sioje man labai truksta kokybes... As kitaip kadruociau, ir nedeciau sepia.

O kuo jums patinka jusu si foto?
Atsakyti
nuotrauka įkelta per flickr
kokybės trūkumas matyt bus vėlokas laikas - fotografavau apie 11 vakaro, jau buvo tamsoka, todėl spalvotas variantas nykus smile.gif
man pačiai mano nuotraukose labiausiai patinka užfiksuota nuotaika, įspūdis - tik , deja, pasigendu techninės nuotraukų kokybės
o kadruoti " kitaip" - tai konkrečiai - kaip?
Atsakyti
QUOTE(saigha @ 2013 06 30, 10:27)
nuotrauka įkelta per flickr
kokybės trūkumas matyt bus vėlokas laikas - fotografavau apie 11 vakaro, jau buvo tamsoka, todėl spalvotas variantas nykus smile.gif
man pačiai mano nuotraukose labiausiai patinka užfiksuota nuotaika, įspūdis - tik , deja, pasigendu techninės nuotraukų kokybės
o kadruoti " kitaip" - tai konkrečiai - kaip?

Aaa, gali buti tada. Nes susimasciau ar apdirbimas cia toks, ar kas. Man sioje foto irgi patinka katino (es) emocija. Bet ja uzgozia viskas, kas yra aplinkui. Tvora, augalas, zole... As gal bandyciau karpyti taip, kad visa foto uzpildytu tik kates. Is idejos, abi kaciu galvos atsidurtu kompoziciniuose taskuose (jei cia gerai issireiskiau). Nezinau kaip su erdve tik butu, nes as viska pastoviau suspaudziu smile.gif Ir butu idomu pamatyti jb varianta. smile.gif
Atsakyti
bandau kitaip smile.gif
user posted image
Atsakyti
Saigha, man šis variantas labiau, bet yra dar minusų 4u.gif
Atsakyti
Laukiu nuomonių kitos temos savaitgalio tema 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(saigha @ 2013 06 30, 10:50)
bandau kitaip smile.gif


Man sitas variantas geresnis nei sepia. Aisku suspausta, bet kai as tokiu suspastu foto myletoja, tai man tinka smile.gif

QUOTE(alsute @ 2013 06 30, 11:00)
bet yra dar minusų  4u.gif

Butu idomu isgirsti tikslesni minusu apibudinima, o ne siaip konstatuoti kad ju yra. Visada idomu, kaip skirtingi zmones vertina ta pacia foto. smile.gif
Atsakyti
Man atrodo kailiukas yra išdegęs 4u.gif
Uodegos šoninio katino norėtųsi blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo alsute: 30 birželio 2013 - 14:15
QUOTE(alsute @ 2013 06 30, 12:34)
Laukiu nuomonių

nedrysau komentuoti, kol nepasidomejau kas per tema smile.gif Jei taikant i tema, mano akiai si foto nelabai. Todel, kad man visos foto akcentas yra ne rankos, o fotoaparatas. smile.gif

Jei siaip apie nuotrauka, tai norisi siek tiek daugiau erdves (kad tilptu ir kita ranka), ir kartojant si kadra pagalvociau apie rankos kaireje padeti. Dabar gal tai yra realiai uzfiksuotas veiksmas, bet pirstai atrodo nefotogeniskai. Bet is esmes man si foto patinka. smile.gif
Atsakyti
~Bambolina~, ačiū. Bandysiu perdaryt rytoj mirksiukas.gif
Atsakyti