Įkraunama...
Įkraunama...

2011 lapkritinukai

QUOTE(Fungu @ 2013 04 11, 19:02)
Auuuu, aš čia biggrin.gif

Buvau čia prieš kelias dienas ilgą postą parašiusi, ir jau besiunčiant supermama pakibo. Tai noro nebeliko ką ir berašyti doh.gif

Mano vaikas nebemiega savo lovoje, tik pas mane ir su manimi. Su tečiu irgi nepriprašysi miegoti, įsikniaubia į mane ir užmiega. Kas čia per fazė? blink.gif Vaikas iki vos ne 1,5 metų ramiausiai savo lovoje miegodavo ir užmigdavo, ir staiga nei iš šio, nei iš to tokia permaina. Sakau gal ko išsigando ar ką? g.gif


Mums ir taip buvo.. Maniau, kad kažko išsigando.. Užmigdavo savo lovelėje, bet aš būtinai turėdavau būti šalia ir miegoti savo lovoj.. Savaitę laiko ėjau su ja miegoti 8 valandą.. Pietų miego irgi kartu guldavau.. Bet. pagalvojau, kad nesamonė.. 1.5 metus užmigdavo pati be problemų ir čia tik BAC.. Tai pora vakarų pasiverkinom ir dbr vėl užmiega viena kuo puikiausiai..
Atsakyti
QUOTE(Jolka_jv @ 2013 04 11, 19:23)
Mums ir taip buvo.. Maniau, kad kažko išsigando.. Užmigdavo savo lovelėje, bet aš būtinai turėdavau būti šalia ir miegoti savo lovoj.. Savaitę laiko ėjau su ja miegoti 8 valandą.. Pietų miego irgi kartu guldavau.. Bet. pagalvojau, kad nesamonė.. 1.5 metus užmigdavo pati be problemų ir čia tik BAC.. Tai pora vakarų pasiverkinom ir dbr vėl užmiega viena kuo puikiausiai..

Jau bandžiau doh.gif Mano pupa laaaabai užsispyrusi doh.gif Verkė iki isterijos, akys jau merkėsi, matosi, kad miego nori, bet nepasidavė. Kelis vakarus kovojau, verkinau, kol pasidaviau, nes matau, kad nenusileis doh.gif
Atsakyti
gal cia koks periodas? nes maniskei irgi meilumo priepuoliai uzeina.. smile.gif einant miegot apsikabina, gula man ant krutines kaip kudikis, rangosi rangosi, glaustosi.. karta taip ir uzmigo, nors paprastai pasimylavus perkeliu i lovyte.. o siaip ji ne is tu meiliuju, ne visad buscki duos ar apkabins biggrin.gif
Atsakyti
Laba rytukai mamukai 4u.gif

rytas nuostabus lauke saulyte raitos ir vejukas neprsalciausias tongue.gif pavasaris tikrai nes pauksciukai kaip ciulba ulba wub.gif

na pas mum su viduriniaja dukrike taip ir buvo ir lyg siol miega su mumis jau 2 m doh.gif biggrin.gif

gal tikrai kazko maziukai issigasta g.gif tas vadinamasis augimo suolis staigus g.gif

o mano kruopike vargsta sloga paumejo labia ogi daiginasi du dantukai apacioje ir virsuje jau prasikale bet dar patine, turim ir tempos pakilusios iki 37.8 ir daug prastos nuotaikos ir nevalgymo doh.gif

vakar nuluzo teciaus glebyje po vakarienes 8 val o 22.30 stojasi ir varosi zaist doh.gif siaip ne taip uzspaudziau rolleyes.gif

visgi diena labai grazi prasidejo 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti
Laba,

nežinau, tikiuosi, kad tik fazė čia pas ją. g.gif Gal susitvarkys smile.gif

Ar galite patikėti, pas mus nuo sekmadienio bus virš 20 laipsnių šilumos? bigsmile.gif Vasara, ką čia pavasaris tongue.gif Kol kas tik 10... vėjas stiprokas.
Atsakyti


..tikekimes 4u.gif

na kazkodel nesisitebiu, nes ir pas mus pranasaujama, kad kt savaite galesime mesti striukes i sona bigsmile.gif geriau jau taip ir butu tongue.gif

ir pas mus pucia vejelis tai jau dvi skalbiankes issuktos lauke plevesuoja biggrin.gif

ir pas mus siuo metu +10 thumbup.gif o mazoji su tokia kreiva tempa nugi bijau lysti laukan doh.gif

pagisminau nu kazi kokiu dideliu pas mus karsciu nepranesa 10-12 daugiausiai unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Fungu @ 2013 04 12, 11:41)
Ar galite patikėti, pas mus nuo sekmadienio bus virš 20 laipsnių šilumos? bigsmile.gif Vasara, ką čia pavasaris tongue.gif Kol kas tik 10... vėjas stiprokas.


Na bet gaila taip,kai per 3 dienas is ziemos pasidaro vasara,viskas nuzydi taip greit,kad ne nepastebi blush2.gif

QUOTE(samantila @ 2013 04 12, 12:44)
 

pagisminau nu kazi kokiu dideliu pas mus karsciu nepranesa 10-12 daugiausiai  unsure.gif


gal taip geriau,organizmui lengvesne adaptacija mirksiukas.gif

Apie meilumus kalbant,tai manoji rytais visada atropoja pas mane,ir su zanduku man trinasi,uzsirita visu svoriu lotuliukas.gif
O knygoj pamacius mama su kudikiu,puole juos buciuot,na ir mane buckiu apdovanojo
Meili manoji,svelni,tikiuos,tokia ir liks wub.gif

Ir dar,pas mus kosiu veto.Jau net nebeverdu,nes net neragauja.
Man prasom duokit zmoniu maisto, ne leliu doh.gif

Ka duodat pusryciams vaikiukams?apie koses neklausiu schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gustika: 12 balandžio 2013 - 12:20
Ech, nieko man negaila, šilumos norisi bigsmile.gif

Aš kartais pusryčiams paįvairindama omletą ant sviesto iškepu, bet dažniausiai tik paknebinėja. Nelabai kokia valgytoja kiaušinių. Dar kartais patoastintos (nežinau, kaip lt išversti) duonos duodu, su sviestu, plius labai dešras mėgsta, tai kapoja. Plius jogurto indelis, pati su šaukšteliu valgo. Nieko tokio ypatingo. Bet dažniausiai visgi košes duodu, visgi sočiausios ir geriausiai valgo.
Atsakyti
..pas mus jau +12 bigsmile.gif

isejau i lauka ir nebenoriu i kambari atgal nie kaip biggrin.gif ir silta,ir kvepia oras ir ttt ir atidariau savo sezona kavos kieme lotuliukas.gif tai liuks privalumas gyvenant ant savo kiemo wub.gif

pusryciams ivairiai-varskyte,jogurtukas, koses iv.,kiausinis smile.gif

va uosviuka sutikau kieme sako pirmad nusimato +17 biggrin.gif na manau pareis nauja ligu banga doh.gif jaunimelis plikines o ir rotosas,noro v. megsta tokiu oru migruot kai staigios permainos doh.gif

niu panos ka daryt su savo 8.5m panele negaliu atitraukt nuo teliko tarp 13-15 val ziuri seriala ''meile ir kancia '', net i lauka neina , tik kokie buckiai tuoj miego usimano, atsigula neziuri lotuliukas.gif ..mirk is juoko ir taip per belekoki kina neziuri tokiu scenu lotuliukas.gif thumbup.gif bet kinas tai ne vaikams o bobutems doh.gif

dziugu, kad dar ir paprastus ziuri ypac ''Nameli prerijose'', senaja animacija o va kruopai tai tik Teletabiai patinka ir paslapciu sodas bei Masa wub.gif
Atsakyti
Laba kazkam sakau...o mano mazyle su ta bestija sloga daejo iki ausu uzdegimo , pasipyle sianakt puliai is ausytes vienos ir teka lyg siol , bet uztat vaikutis geriau jaucias nes pagaliau tos dvi vargo paros kol viskas spaude ausyte istrysko ir vaikui palengvejo ..

ramu savaitgalis vel stilis ...
Atsakyti
Vajei. 4u.gif Mačiusi nesu ausų uždegimo, tiek sesių turiu, o nei viena tuo neprasirgome. Išvis mes kuo sirgdavome, tai peršalimu kartą į metus. Lengva mūsų mamai buvo biggrin.gif
Laikykitės, sveikit.

O pas mūsų šiandien šilumą, +18 laipsnių. Buvome su vaiku lauke, tikras pavasaris wub.gif Galvoju dabar, gal eiti pietų migdyti vežime..
Atsakyti
samantila, vargsiuke tavo mergyte.. mums tas pats buvo pries kelis men.. tai sake dabar atsargiai su sloga, jei jau buvo iki ausytes daeje, tai gali pasikartoti.. sad.gif mes tada tiesiai i santariskes varem, tai 10 d antibu kursa israse.. ir lasiukus i ausyte..
o as pamenu ta zirzuma diena dantukams nurasiau, kol ryte irgi pamaciau, kad ausyte pratruko.. sad.gif
Atsakyti