Įkraunama...
Įkraunama...

Rusų filmai ir serialai (XVII Tema)

QUOTE(Visgi @ 2013 05 20, 19:43)
Tikrai, kad laaba diena, juk pas mumis pavasaris dar tik didis.gif Matyt 'kurtais' isvykus buvot, kad ir cia taip ilgai nesirodet ir sezonus maisot irnesakyk.gif
O jei rimtai, neznau neznau kas vasaras bus, nes dabar kartais taip karsta.gif kad rodos swoon.gif

Čiumačečiaja viesna mirksiukas.gif

Mane vėl jaudina mano reitingas kinozale ax.gif Tik neklauskit, kodėl jaudina biggrin.gif Kažkodėl nekyla, nors palieku torentus įjungtus biggrin.gif Nežinot, kodė tep? biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vilioja: 21 gegužės 2013 - 19:06
QUOTE(Vilioja @ 2013 05 21, 20:05)
Čiumačečiaja viesna mirksiukas.gif

Mane vėl jaudina mano reitingas kinozale ax.gif Tik neklauskit, kodėl jaudina biggrin.gif    Kažkodėl nekyla, nors palieku torentus įjungtus biggrin.gif   Nežinot, kodė tep? biggrin.gif

Zinom ax.gif Greiciausia tode,ka siunciates filmus,kuriuos jau visi kiti parsisiunte mirksiukas.gif Jei ka,pas mane reitingas man pakankamas,jei reikalai nesitaisys,prasom trimituot.Pasiprasysiu vel i korolievas ir galesiu uzfundyt tu gigu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Julsita: 21 gegužės 2013 - 21:20
QUOTE(Julsita @ 2013 05 21, 22:18)
Zinom  ax.gif  Greiciausia tode,ka siunciates filmus,kuriuos jau visi kiti parsisiunte  mirksiukas.gif Jei ka,pas mane reitingas man pakankamas,jei  reikalai nesitaisys,prasom trimituot.Pasiprasysiu vel i  korolievas ir galesiu uzfundyt tu gigu

Tipo siūlai greitąjį kreditą? rolleyes.gif bigsmile.gif Nu jei jau bus visai striuka, teks jamt biggrin.gif Ačiū bus 4u.gif

Labas rytas.
Atsakyti
labas rytas 4u.gif
rekomenduoju_Сила Веры (Сериал 2013)_LABAI GERAS cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sim@: 22 gegužės 2013 - 12:36
sis filmas man irgi patiko 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,
Dar neišmetėt manęs iš palatos 4u.gif

Kam įdomu, galit pažiūrėti apie A. Paniną laidą, jei dar nematėt... (ne visa laida, ten tik gale apie tai reportažas, bet vistik....Ir apie Arngoltc kažkas yra)...

My Webpage

O šiandien mano dušia bus pamaloninta - ta pati laida apie mano favoritą, tskant jubiliejaus proga 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ramsius: 23 gegužės 2013 - 09:23
Laba smile.gif
Siandien truputi lengva soka apturejau.
Vakar vakarop namuos isijungiau TV ir stabtelejau ties kazkokiu rusisku TV naujienu kanalu. Ten jau epizodo pradzia buvo praejusi, tai negirdejau nei pavardes, nei pseudonimo, ir net neatpazinau. Tik pagalvojau, kas cia toks ir ka jis cia vapalioja, nieko nesupratau, taip neskaniai pasirode jis man, ir staigiai perjungiau kanala.
Pasirodo moteros, ten buvo Vitas (Витас).

Labiausiai man gaila cia ju dukrytes.

user posted image

В отношении популярного певца Витаса заведено уголовное дело

-------------------------------------------

Sianakt Актриса Александра Шевчук впала в кому

user posted image

Это дочь Ирины Шевчук „А зори здесь тихие"

Esu maciusi keletas filmu su sia aktore jaunute.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Visgi: 23 gegužės 2013 - 13:20
QUOTE(Visgi @ 2013 05 23, 14:07)
Laba smile.gif
Siandien truputi lengva soka apturejau.



Jau gal pries gera savaite maciau apie ji Ir net su ginklu slaistesi doh.gif Su vyru net pasislykstejom..
Na ir einu skaityt apie ta jaunute..Kas gi cia taip nutiko g.gif
Atsakyti
QUOTE(Julsita @ 2013 05 23, 14:21)

As tik siand suzinojau user posted image Man jis toks visad nepriekaistingas atrode user posted image
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2013 05 23, 15:12)
As tik siand suzinojau user posted image Man jis toks visad nepriekaistingas atrode user posted image

Jau turbut sakiau,bet kaip danguj,taip ir ant zemes.. "padarius"gramuka,visokio bieso islenda...
Atsakyti
Laba user posted image

„Легенда для оперши“ /2013/
трейлер
http://kinozal.tv/de....php?id=1092018
user posted image
Atsakyti
Laba diena 4u.gif
http://serialu.net/odnoklassniki/
Atsakyti