Įkraunama...
Įkraunama...

Leisti į darželį, o gal neleisti?

QUOTE(MK. @ 2013 04 08, 13:41)
vieną? Kasdien? Nu nu g.gif


na sakykim jei esu keramikė,tai ką negi vesiu pas kitą keramikę,kad pamokytų vaiką?gi ne...
Atsakyti
QUOTE(mmergyte @ 2013 04 08, 13:42)
na sakykim jei esu keramikė,tai ką negi vesiu pas kitą keramikę,kad pamokytų vaiką?gi ne...

taigi kalba apie darželio užsiėmimus. Štai aš kasdien neįsivaizduoju savęs griežtai sporto pamokėlę vedančios, mokančios dainuoti ir šokti, ir dar krepšinį mokančios biggrin.gif ir dar į lauką. ir pietūs, vakarienė, ir miegas ir spektaklius dar vaidint...Turėčiau būti kur kas supermamiškesnė matyt
Atsakyti
QUOTE(MK. @ 2013 04 08, 13:44)
taigi kalba apie darželio užsiėmimus. Štai aš kasdien neįsivaizduoju savęs griežtai sporto pamokėlę vedančios, mokančios dainuoti ir šokti, ir dar krepšinį mokančios biggrin.gif ir dar į lauką. ir pietūs, vakarienė, ir miegas ir spektaklius dar vaidint...Turėčiau būti kur kas supermamiškesnė matyt


sakykim jei ryte sportuoju pati,tai kartu ir vaikas,tiesa?tiesiog natūralus dalykas...jei peitums sriuba juk nemaišom jos atsisoję ištisai šaukštu kol išverda ax.gif o ir vaiką galima įjungti į maisto ruošos darbus ax.gif bent jau aš įjungiu,duodu bulves skusti,morkas tarkuoti ir pan..nematau čia nieko blogo blush2.gif manau įmanoma suderinti..juo labiau galima keistis su tėčiu(žinoma jei jis yra)skirti sau laiko nueiti į kirpyklą ar paskaityti knygą smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mmergyte @ 2013 04 08, 13:48)
sakykim jei ryte sportuoju pati,tai kartu ir vaikas,tiesa?tiesiog natūralus dalykas...jei peitums sriuba juk nemaišom jos atsisoję ištisai šaukštu kol išverda ax.gif  o ir vaiką galima įjungti į maisto ruošos darbus ax.gif  bent jau aš įjungiu,duodu bulves skusti,morkas tarkuoti ir pan..nematau čia nieko blogo blush2.gif manau įmanoma suderinti..juo labiau galima keistis su tėčiu(žinoma jei jis yra)skirti sau laiko nueiti į kirpyklą ar paskaityti knygą smile.gif

na gerai, sportuojat kartu, kas rytą. Gaminat valgyt. Ir? Auga sūnus, pvz. Jam ir krepšinio pamokų norisi gal ar dar ko. Žodžiu, nesusireikšminkim, mamos, yra dalykų, kurių neatstosim.
Atsakyti
QUOTE(mmergyte @ 2013 04 08, 13:42)
na sakykim jei esu keramikė,tai ką negi vesiu pas kitą keramikę,kad pamokytų vaiką?gi ne...


O tai kiek mamų turi pedagoginių sugebėjimų ir kantrybės užsiimti su vaikais? Ne kiekviena gali, turi kantrybės ir nori. Nes aš pvz. esu profė savoje srityje, ne keramika, žymiai sudėtingiau, bet kad mokyčiau to savus ar svetimus vaikus - apsaugok D nuo tokio košmaro.
Papildyta:

Ir viską viską su mama, mama visų galų meistrė, ji ir tą, ir aną, ir dainuoja, ir sportuoja, ir viską daro. Kiek TOKIŲ mamų yra? Apie bemoksles čia rašyta, kad mažai bemokslių, o šiaip tai visos gebančios lavinti tobulai vaikus, na na.

Ar ne per daug mamos? Gal vaikas nori pabūti su kitais, kitokių žmonių kompanijoje, ne vien su mama. Jokios įvairovės. O kur savarankiškumo įgūdžiai, gebėjimas pabūti be mamos ir neliūdėti dėl to, net gi būti laimingam, džiaugsmingam.
Atsakyti
QUOTE(MK. @ 2013 04 08, 13:51)
na gerai, sportuojat kartu, kas rytą. Gaminat valgyt. Ir? Auga sūnus, pvz. Jam ir krepšinio pamokų norisi gal ar dar ko. Žodžiu, nesusireikšminkim, mamos, yra dalykų, kurių neatstosim.


nu tai palaukit,gi galima ir nuvežti iį tuos užsiėmimus,gi jei vaikas nori lankyt karate,o daržely to nėra,juk vežam tiesa?niekas nesako kad niekur vaikas neina tik su mama ar tėčiu..tiesiog jei kažkurią sritį puikiai sugebu tai ir išmokau to vaiką..

QUOTE(Subjektyvi @ 2013 04 08, 13:51)
O tai kiek mamų turi pedagoginių sugebėjimų ir kantrybės užsiimti su vaikais? Ne kiekviena gali, turi kantrybės ir nori. Nes aš pvz. esu profė savoje srityje, ne keramika, žymiai sudėtingiau, bet kad mokyčiau to savus ar svetimus vaikus - apsaugok D nuo tokio košmaro.


manau,kas neturi kantrybės ar sugebėjimų tas ir veda darželin ar į kažkokius tam tikros srities būrelius..

dabar susidaro vaizdas kad jei vaikas neina į darželį jis yra uždarytas narvelyje..gi taip nėra.. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(mmergyte @ 2013 04 08, 13:56)
nu tai palaukit,gi galima ir nuvežti iį tuos užsiėmimus,gi jei vaikas nori lankyt karate,o daržely to nėra,juk vežam tiesa?niekas nesako kad niekur vaikas neina tik su mama ar tėčiu..tiesiog jei kažkurią sritį puikiai sugebu tai ir išmokau to vaiką..
manau,kas neturi kantrybės ar sugebėjimų tas ir veda darželin ar į kažkokius tam tikros srities būrelius..

dabar susidaro vaizdas kad jei vaikas neina į darželį jis yra uždarytas narvelyje..gi taip nėra.. schmoll.gif

tai jei reikia vežiot į užsiėmimus-kuo daržas blogai?
Nu jo, neuždarytas, tik pasmerktas tupėt prie mamos užpakalio
Papildyta:
tai pala pala,. kur konkretūs darželio minusai, mergyte, ką įvardintum?
Atsakyti
Taip jau ir veda. Niekur neveda, nieko neveikia, nes tiesiog. Nemato reikalo, neturi supratimo, nenori, neturi pinigų ir dar kt. priežastys. Tiesiog mano, kad namudinėmis sąlygomis vaikui geriausia, su močiute, su mama, bet be jokios veiklos. Tik nereikia pasakoti pasakų, kad visos tokios veiklios ir lakstančios.
Atsakyti
QUOTE(MK. @ 2013 04 08, 13:58)
tai jei reikia vežiot į užsiėmimus-kuo daržas blogai?
Nu jo, neuždarytas, tik pasmerktas tupėt prie mamos užpakalio


nu įdomiai jūs čia..tai jei daržely nėra tam tikro užsiėmimo,vadinasi vaikui nenorėt ar kaip?juk vis tiek reikės vežiot doh.gif

čia tas pats jei sakyčiau,taip vaikui laisvė-visada būti su svetimais doh.gif nu tolerancijos nulis doh.gif vaikai skirtingi,žmonės irgi,nereikia mauti visų ant vieno kurpalio..vienam vaikui daržely gerai,kitam blogai... doh.gif
Atsakyti
Dienos metu aš niekur vaiko iš darželio netampau, jam pakanka krepšinio papildomo. Aš ir negalėčiau sau leisti gyventi tik vaiku - nunykčiau. Nei kam įdomi, nei vyrui, juk va taip kasdien vaiką vežiot, sportuot, lavint, virt...sunku biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(MK. @ 2013 04 08, 14:00)
tai pala pala,. kur konkretūs darželio minusai, mergyte, ką įvardintum?


ašnegaliu įvardinti savo asmeninių minusų,nes tai būtų nekorektiška būtent mums priklausiančio darželio atžvilgiu..mūsų pagrindinė priežastis-sveikata 4u.gif būsiulabai dėkinga jei nesigilinsit į tai giliau ir nelįsit į asmeniškumus 4u.gif

QUOTE(Subjektyvi @ 2013 04 08, 14:00)
Taip jau ir veda. Niekur neveda, nieko neveikia, nes tiesiog. Nemato reikalo, neturi supratimo, nenori, neturi pinigų ir dar kt. priežastys. Tiesiog mano, kad namudinėmis sąlygomis vaikui geriausia, su močiute, su mama, bet be jokios veiklos. Tik nereikia pasakoti pasakų, kad visos tokios veiklios ir lakstančios.


o aš ir nesakau kad visos schmoll.gif tikrai yra tokių,kur paduoda vaikui knygutę spalvinti,maisto ir užsiima savo darbais..visokių žmonių yra,bet tai nereiškia,kad nėra veiklių 4u.gif
Atsakyti
sveikata-kas kita. Čia jau nelabai pasirinksi.
Bet kalbant bendrai, ne apie konkretų vaiką, tai atrodo, kad mamos dangstosi vaiku, kad tik nereikėtų eiti dirbti.
Atsakyti