Įkraunama...
Įkraunama...

Sanatorija "Palangos gintaras"

Vasarai turi dalint poliklinika jūsų kelialapius.Mūsų poliklinika neturi nė vieno kelialapio vasarai.Gydytoja irgi liepė skambintis į sanatoriją ir prašytis vasarai, o ten paklausė kokia poliklinika ir pasakė ,kad neturi nė vieno kelialapio vasarai mūsų poliklinika schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(grite @ 2013 04 10, 22:31)
Vasarai turi dalint poliklinika jūsų kelialapius.Mūsų poliklinika neturi nė vieno kelialapio vasarai.Gydytoja irgi liepė skambintis į sanatoriją ir prašytis vasarai, o ten paklausė kokia poliklinika ir pasakė ,kad neturi nė vieno kelialapio vasarai mūsų poliklinika schmoll.gif

rugpj men turi 1 kelalapi musu poliklinika.tai reiskia daktare nori dovaneles smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dumza @ 2013 04 10, 22:12)
rugpj men turi 1 kelalapi musu poliklinika.tai reiskia daktare nori dovaneles smile.gif

poliklinika bet ne jusu gyditoja g.gif nemanau kad tas kelialapis dar laisvas g.gif norint tokiu kelialapiu biski per velu daktares prasyti, reikejo sausio pradzioj eiti ir itikineti kad tik jus jo verti smile.gif nebent jusu diagnozes labai rimtos g.gif
Atsakyti
yra aisku ir rimtesniu ligoniuku.pas mus BA.Sausio men snekejau su daktare,ji net tipo uzsirase,kad noresim rugpjuti.nu bandysim kita sav dar pakalbeti.svarbu,kad issiaiskinau ir supratau kas kur kame?aciu visom.
Atsakyti
Mūsų poliklinika turėjo 2 vietas rugpjūčio mėn, tai viena gavau.
Papildyta:
QUOTE(veiducka @ 2013 04 10, 22:25)
poliklinika bet ne jusu gyditoja  g.gif  nemanau kad tas kelialapis dar laisvas  g.gif norint tokiu kelialapiu biski per velu daktares prasyti, reikejo sausio pradzioj eiti ir itikineti kad tik jus jo verti  smile.gif nebent jusu diagnozes labai rimtos  g.gif

aš gydytojos prašiau jau sausio mėn.
Atsakyti
aš suvogdama, kad vasara daug vaikų ėmiau specialiai dabar dar ir geguže klius, pernai rudenį buvome tikrai mums sanatorija sustiprino visus gripo epidemijas praėjo nesirgę visus 5 mėnesius. o va dabar apsirgo tai sutapo, kad gavau ir kelialapį ir bus stiprėjimui liuks.
Atsakyti
[quote=veiducka,2013 04 10, 14:56]
tai atvyksim ta pacia diena. 4u.gif
Papildyta:


Mes irgi su panelem atvaziuojam balandzio 24 d. 4u.gif Viena jau paaugle beveik 14 metu ,kitai beveik 6 m. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(simsiuke @ 2013 04 11, 09:58)

Mes irgi su panelem atvaziuojam balandzio 24 d. 4u.gif  Viena jau paaugle beveik 14 metu ,kitai beveik 6 m.  smile.gif




va mūsų vyriausi bendraamžiai. biggrin.gif kaip jūs darysite visos gyvensite vienam kambaryje ar paaugle į atskira kambary, tai yra jiems skirtas 4 korpusas. galvoju kaip geriau pasielgti, aš imsiu renovuota su mažyle, bet ar dičkiui bus patogu su mumis g.gif
Atsakyti
[quote=simsiuke,2013 04 11, 08:58]
[quote=veiducka,2013 04 10, 14:56]
tai atvyksim ta pacia diena. 4u.gif
Papildyta:
Mes irgi su panelem atvaziuojam balandzio 24 d. 4u.gif Viena jau paaugle beveik 14 metu ,kitai beveik 6 m. smile.gif
[/quote]
o jus renuovuotam busit?
Papildyta:
QUOTE(Roga @ 2013 04 11, 09:09)
va mūsų vyriausi bendraamžiai. biggrin.gif kaip jūs darysite visos gyvensite vienam kambaryje ar paaugle į atskira kambary, tai yra jiems skirtas 4 korpusas. galvoju kaip geriau pasielgti, aš imsiu renovuota su mažyle, bet ar dičkiui bus patogu su mumis g.gif

manau dickiui butu neblogai su bendraamziais smile.gif
Atsakyti
QUOTE(veiducka @ 2013 04 11, 10:14)

manau dickiui butu neblogai su bendraamziais  smile.gif



žiūrėsiu ką vietoje kalbės jei galės skirti kambarį jam gal ir leisiu, bet jei gydytojas kvies tai man reiks su mažyle per lauka pas jį lėkti g.gif nors ten gydytojas vyras dirbantis su juo pernai liuks tikrai gydytojas. nu dar turiu laiko mastau. g.gif
Atsakyti
QUOTE(veiducka @ 2013 04 11, 09:14)
o jus renuovuotam busit?
Papildyta:

manau dickiui butu neblogai su bendraamziais  smile.gif



As su maze rezervavausi renovuota dvivieti, o dicke kategoriskai nesutinka su mumis gyventi doh.gif tai jai iskarto uzsakiau kambari tarp jos bendraamziu. Yra jiems skirtas ne tik 4 korpusas,nebutinai paklius ten kur reikes eiti per lauka.As manau graziai paprasysiu ir apgyvendins ja arciau smile.gif
Is kokio miesto jus esate,gal pakeliui mums. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo simsiuke: 11 balandžio 2013 - 09:56
QUOTE(simsiuke @ 2013 04 11, 10:55)
As su maze rezervavausi renovuota dvivieti, o dicke kategoriskai nesutinka su mumis gyventi  doh.gif  tai jai iskarto uzsakiau kambari tarp jos bendraamziu. Yra jiems skirtas ne tik 4 korpusas,nebutinai paklius ten kur reikes eiti per lauka.As manau graziai paprasysiu ir apgyvendins ja arciau  smile.gif
Is kokio miesto jus esate,gal pakeliui mums. ax.gif



mes prie jūsų iš Radviliškio biggrin.gif

sakot, nu bandysiu kalbėtis, nes mat mano bernužėliui reiks ir tūsų ir viso kitokių gėrio biggrin.gif
Atsakyti