Įkraunama...
Įkraunama...

Šiaulių mamytės ir jų vaikučiai 2012

Koks grazus sveikinimas su ziema, PinaColada 4u.gif
Atsakyti
Pritariu drinks_cheers.gif Labai gražūs žodeliai, reiks išsisaugoti sveikinimams biggrin.gif Puikus oras dabar, tikra maloni žiema wub.gif
Atsakyti
ačiū blush2.gif
Kažin tik kiek ilgai ta žiema bus pas mus, praneša vėl atšilimą... o man patinka toks oras koks buvo šiandien: toks lengvas šaltukas ir purios snaigės smile.gif
Atsakyti
Man irgi labai patinka pasale ir sauleta wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lileila: 10 gruodžio 2013 - 08:59
sveikutes mirksiukas.gif šimtas metų čia nebuvus blush2.gif
QUOTE(Lileila @ 2013 12 10, 08:58)
Man irgi labai patinka pasale ir sauleta  wub.gif

o man jau pradeda nebepatikti, nes visa šeima išguldyta verysad.gif vienintelė dar laikaus, o v ir vaikai su 'biuleteniais' doh.gif verysad.gif taip kad, ir į šventę nepavyks atvykti verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(sourit @ 2013 12 10, 14:27)
sveikutes mirksiukas.gif šimtas metų čia nebuvus blush2.gif

o man jau pradeda nebepatikti, nes visa šeima išguldyta verysad.gif vienintelė dar laikaus, o v ir vaikai su 'biuleteniais' doh.gif  verysad.gif taip kad, ir į šventę nepavyks atvykti verysad.gif


Smagu, kad nepamirsai musu 4u.gif o visai jusu seimai sveikatos dideliausios 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikatos, sourit!!!
Man irgi patinka toks oras smile.gif tik jau nelaukiu pliurzos...
Atsakyti
Sveikatos Sourit šeimynėlei 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Ką mamytės perkat dovanėlių vaikučių šventei? smile.gif

Ir iš kur (bei kokias) rogutes pirkot, kas nepaveldėjot ar nepasiskolinot? biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Chardonnay: 10 gruodžio 2013 - 20:00
Sourit 4u.gif 4u.gif cia ta dargana manau isguklde i ligos patalus doh.gif

kai salta ir sauleta, nelabai kimba ligos, nors...nezinosi doh.gif

As dar nezinau del dovaneliu doh.gif nes mes maziausios beveik...tai mums ir knyga tinka...o va vyresnima..nezinau blush2.gif

rogiu tokiu kokiu noriu kaina didele...arba ju nera pardavime senoviniu lotuliukas.gif tad sedim be rogiu, laukiu akciju gal kokiu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lileila @ 2013 12 10, 21:25)
Sourit  4u.gif  4u.gif  cia ta dargana manau isguklde i ligos patalus  doh.gif

kai salta ir sauleta, nelabai kimba ligos, nors...nezinosi  doh.gif

As dar nezinau del dovaneliu  doh.gif  nes mes maziausios beveik...tai mums ir knyga tinka...o va vyresnima..nezinau  blush2.gif

rogiu tokiu kokiu noriu kaina didele...arba ju nera pardavime senoviniu  lotuliukas.gif  tad sedim be rogiu, laukiu akciju gal kokiu  lotuliukas.gif

O kokių tu nori rogių? Įmesk nuorodą. Mes irgi be rogių, o taip norisi smile.gif

Tai knygelės visokio amžiaus vaikams tinka smile.gif
Atsakyti
laba. va sniegas priverte visus apie roges galvoti. wub.gif fainai, kai po lietingai slykstaus ir dregno lapkricio pagaliau ateina gruodis su savo salciu ir sventiniu surmuliu. per savaitgali tapau rogiu eksperte. nors jau du menesius ieskojau tokiu, kokios buvo musu vaikystej. visada tikejau, kad mano vaikas tokiom vazines. ir nors saivatgali vos nenusipirkom kitu labai geru ir gan brangiu ivyko stebuklas, gavome antikvarines nuostabias rogutes wub.gif negaliu atsidziaugti ir skraidau padebesiais antra diena wub.gif
Atsakyti
Prašom pavyzdžių, apie kokias svajojat/svajojot biggrin.gif
Atsakyti