Įkraunama...
Įkraunama...

Šiaulių mamytės ir jų vaikučiai 2012

Aš galvoju apie knygą...Vaikam manau turėtų patikt...o ir Grantui patinka vartyti.
Mes roges turim net kelias, seneliai tuo pasirūpino biggrin.gif bet dar neparsivežėm, juk savaitgalį +6 biggrin.gif laukiam tikros žiemos biggrin.gif įdėsiu nuorodą, kokias mes roges turim ir turbūt jūs apie tas kalbat, jei išeis..:/rogės pirmos
Papildyta:
Tiksliau antros, tos kur pakilusios smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Janke @ 2013 12 10, 23:37)
Aš galvoju apie knygą...Vaikam manau turėtų patikt...o ir Grantui patinka vartyti.
Mes roges turim net kelias, seneliai tuo pasirūpino biggrin.gif bet dar neparsivežėm, juk savaitgalį +6 biggrin.gif laukiam tikros žiemos biggrin.gif įdėsiu nuorodą, kokias mes roges turim ir turbūt jūs apie tas kalbat, jei išeis..:/rogės pirmos
Papildyta:
Tiksliau antros, tos kur pakilusios smile.gif

ech ir as tokiu noreciau...bet gauti jas neimanoma doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Janke @ 2013 12 10, 23:37)
Aš galvoju apie knygą...Vaikam manau turėtų patikt...o ir Grantui patinka vartyti.
Mes roges turim net kelias, seneliai tuo pasirūpino biggrin.gif bet dar neparsivežėm, juk savaitgalį +6 biggrin.gif laukiam tikros žiemos biggrin.gif įdėsiu nuorodą, kokias mes roges turim ir turbūt jūs apie tas kalbat, jei išeis..:/rogės pirmos
Papildyta:
Tiksliau antros, tos kur pakilusios smile.gif


tokiu ieskojau ir visu klausinejau jau nuo vasaros, o kad tokiu noresiu savo vaikui zinojau dar net nescia nebudama. man jos nepakartojamos wub.gif ir kai jau visiskai nuleidau rankas, po poros menesiu intensyviu paiiesku ir klaisinejimu, suegbejau puse miesto suviloti, kad tokiu rogiu irgi uzsigeistu lotuliukas.gif staiga, visai netiketai, pratiskai jau issirinkus kitas, gan brangias irgi neblogas roges, paskambino drauge (kurios ne numaniau paklausti, nes jos vaikai jau dideli), kad atves apzireti rogutes ir spekit.... ivyko stebuklas... TURIM TOKIAS ROGES, tik dabar seneliui pridavem truputi 'patiuninguot' , bet... esme, kad kartais tos roges gai buti visai pasoneje (cia tiems kas tokiu nori - paklauskit tu pazistamu, kuriu vaikai ant pilnametystes slenkscio dabar), netgi radau kas pagal uzsakyma tokias padarytu, tik kaina kandziojasi. bet... per ta laika kol tokiu ieskojom tu rogiu, uch kiek visko prisiskaiciau, prisiziurejau, tai dabar galeciau jau dirbti rogiu parduotuvej konsultante lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikutes, mes rogutes pirkom is Bauhofo (tksliau seneliai pernai padovanojo) su atlosu, gan tvirtos sakyciau, ne ant spilkuciu susmaigstyti pagaliukai. tai savaitgali vazinejos abu jose, Kamiliui ziauriai patiko, reiks ieskot greiciausiai dar vienu, nes abiem reikia, o nebeilgai tilps abu vienose smile.gif
Atsakyti
och gyvastis temoj,valiooooooo thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

nu as maniau busiu labai gudra pirkdama dovanu knyga,o pasirodo cia dauguma taip masto....as ir manau kad knyga tinka betkokio amziaus vaikiukams,ir vienas geresnis variantas dovanai thumbup.gif
sourit sveikateles tavo seimynai unsure.gif
Atsakyti
Mano Kajai krikštatėvis nori padovanoti Snow baby dream roges, bet aš nežinau ar verta jam tiek pinigų išleist g.gif Nesu mačius gyvai, nu ir mėtausi. Bet nežinau ką pasiūlyti jam vietoj jų doh.gif

O tos senovinės tai pasaka, mano sesė dar tokias turėjo, su rankena stūmimui wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Chardonnay @ 2013 12 11, 12:18)
Mano Kajai krikštatėvis nori padovanoti Snow baby dream roges, bet aš nežinau ar verta jam tiek pinigų išleist g.gif  Nesu mačius gyvai, nu ir mėtausi. Bet nežinau ką pasiūlyti jam vietoj jų doh.gif

O tos senovinės tai pasaka, mano sesė dar tokias turėjo, su rankena stūmimui wub.gif


Yra tu snow baby dream vienos maxei akropolyje, o realiai apziurejom jas ermitaze buvom net mazvyda isodine ir beveik jomis susigunde. wub.gif tiesa, senukai prekiauja pigesniu kinietisku ju analogu, skirtumas - dvigubai sunkesnes tos, bet ir pigesnes dvigubai. patogumas, jei galvojant apie rogutes su rankena, ju rankena uzsilenkia ir patogu nusinesti (cia aktualu kam reikia kelis aukstus tysti, nereikia rankenos kaskart prishriubuoti). tiesa, internete jos brangesnes nei parduotuvese. tik tiek, kad savaitgali pora vaiku maciau su jomis, tai tevus pasnekinau, nelabai patinka tik tai, kad plastikas perr sniega nemaloniai ciuozia, o siaip patenkinti. thumbup.gif nors sake rankenos praktiskai nenaudoja, vis tiek roges dazniausiai traukia, o stumti sunkiau nei traukti ir medines, ir plastikines.

o tos senovines tai nerealus attikvariantas daba bus, bet paklausinekit, sventai tikejau, kad kazkas vis tiek turi tureti jas, taip ir buvo.
Atsakyti
QUOTE(Sciurus Vulgaris @ 2013 12 11, 12:34)
Yra tu snow baby dream vienos maxei akropolyje, o realiai apziurejom jas ermitaze buvom net mazvyda isodine ir beveik jomis susigunde. wub.gif  tiesa, senukai prekiauja pigesniu kinietisku ju analogu, skirtumas  - dvigubai sunkesnes tos, bet ir pigesnes dvigubai. patogumas, jei galvojant apie rogutes su rankena, ju rankena uzsilenkia ir patogu nusinesti (cia aktualu kam reikia kelis aukstus tysti, nereikia rankenos kaskart prishriubuoti). tiesa, internete jos brangesnes nei parduotuvese. tik tiek, kad savaitgali pora vaiku maciau su jomis, tai tevus pasnekinau, nelabai patinka tik tai, kad plastikas perr sniega nemaloniai ciuozia, o siaip patenkinti. thumbup.gif nors sake rankenos praktiskai nenaudoja, vis tiek roges dazniausiai traukia, o stumti sunkiau nei traukti ir medines, ir plastikines.

o tos senovines tai nerealus attikvariantas daba bus, bet paklausinekit, sventai tikejau, kad kazkas vis tiek turi tureti jas, taip ir buvo.

O kiek parduotuvėj jos kainuoja? Ir Akro bei Ermitaže yra jų pirkt?
Atsakyti
Hei koks smagumynas - tema vel aktyvi!

Kalbant apie roges tai mes jau pernai pirkom is baby city roges. Tvirtas metalinis remas su rankena stumimui. Man ta rankena tai super! Traukiu roges tik per koki keliuka kur nera sniego, nes tada lb sunkiai stumiasi. Per sniega kaip per sviesta ;-)
Atsakyti
kaip linksma kad namai vėl gyvi biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
mes turime tas antikvarines, tiesiog kai atsikraustėme savo rusyje radome ant sienos pakabintas, matyt žmonėms nebereikėjo ir paliko. Šiaip man jos irgi labai patinka savo vyresnei irgi turėjau tokias bet sulūžo blush2.gif
Šiaip man atrodo tiek tų rogių ir tereikia, su vyresne naudojom daugiau tik tada kai jau didesnė buvo, tada visokie kalniukai.... o vieną žiemą tai net nebuvo tiek sniego kad rogių prireiktų...
Atsakyti
Sveikutes, dingo žiema iš mūsų kiemo, bet gal dar ateis, Karolis mano vis klausinėja, kada bus sniego ir galėsim eiti į lauką su rogutėm doh.gif
Mes sekmadienį buvo apsiregę stipriai, dičkis vėme ir naktį ir vakare, o Kamiliukas viruriavo labai. Sekančią dieną jau viskas pagerėjo, bet vis dar šia savaitę esam izoliuoti, tad nedalyvausim Kalėdiniam meete, kad ir kaip bebūtų gaila verysad.gif Linkiu visoms geros nuotaikos ir gražių kadrų smile.gif
Atsakyti
Pinacolada sveikit 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti