Įkraunama...
Įkraunama...

Šiaulių mamytės ir jų vaikučiai 2012

Chardonnay, bet tai kainaaaa suknelės doh.gif
Nu bet gal po krikštynų parduosit? Aš tai laikyčiau kaip relikviją...
Nu bet kaina. Aš net sau pirkdama gerai pagalvočiau už tiek biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(zirziliux @ 2013 04 16, 11:06)
Chardonnay, bet tai kainaaaa suknelės doh.gif


Taigi susimes krikstateviai lotuliukas.gif 4u.gif

Grazi suknele wub.gif ,pamaciau ir uzvire galvoje-pirkciau silko , tiulio ir meistrauciau su patobulinimais,ale progos dideles kol kas nera biggrin.gif

Namai iskuopi ir sau laiko nemazai skyriau,manikiuras, pedikiuras padaryti, i pelkes savaitgali pasiruosus lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(cincin @ 2013 04 16, 11:25)
Taigi susimes krikstateviai lotuliukas.gif  4u.gif

Nu susimes. Bet ir krikštatėvius įpareigoji, ir dar tokia milžiniška kaina už suknelę kelioms valandoms.
Atsakyti
Tai yra mano nuomonė ir niekas, prašau, neįsižeiskite wink.gif
Atsakyti
Sveikos. su tikru pavasariu visas pagaliau thumbup.gif
Amilyte, kaip ir rase Chardonnay, karsciavo nuo uzvakar iki 39 laipsniu.. tikuiosi dantukai, nes snd jau geriau, bet i lauka neinam dar...

Sauluciuke, su grazia praaejusia svente jus 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nenustygstanti: 16 balandžio 2013 - 13:39
QUOTE(cincin @ 2013 04 16, 12:25)
i pelkes savaitgali pasiruosus lotuliukas.gif


Kur blink.gif ?

lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zirziliux @ 2013 04 16, 12:06)
Chardonnay, bet tai kainaaaa suknelės doh.gif
Nu bet gal po krikštynų parduosit? Aš tai laikyčiau kaip relikviją...
Nu bet kaina. Aš net sau pirkdama gerai pagalvočiau už tiek biggrin.gif

Nu jo, didelė, bet juk ir proga "didelė". Ir krikštynos ir gimtadienis. Tikrai neparduosiu, paliksiu ją kaip relikviją.
O pinigėlius visi skirtingai leidžiam. Pvz mano vyras perkasi džinsus už 400-600, tai nenupirkt vaikui suknelės tokia proga kažkaip skriagiška atrodo biggrin.gif Liks suknytė, liks nuotraukos, norisi, kad gražu būtų smile.gif Ir tos rankdarbinės nepigiai kainuoja, dėvėtas po 250 pardavinėja. Lininės irgi jei vardinės tai po kelis šimtus kaštuoja. Draugė domėjosi, tai sakė 700lt suknelė, skraistė, kepuraitė, maišelis siuvinėtas vardinis. Brangu viskas.
QUOTE(zirziliux @ 2013 04 16, 13:50)
Nu susimes. Bet ir krikštatėvius įpareigoji, ir dar tokia milžiniška kaina už suknelę kelioms valandoms.

Visam gyvenimui liks smile.gif Tai kad krikštatėviai brolis ir sesės. Jei svetimi būtų, tai gal kitas reikalas. Geriau va gražų daiktą vaikas gaus, nei kokius nereikalingus niekaliukus.

Cincin, turbūt į pirtis baseinus savaitgalį lekiat? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Nenustygstanti @ 2013 04 16, 13:38)
Sveikos. su tikru pavasariu visas pagaliau  thumbup.gif
Amilyte, kaip ir rase Chardonnay, karsciavo nuo uzvakar iki 39 laipsniu.. tikuiosi dantukai, nes snd jau geriau, bet i lauka neinam dar...


Sveikite 4u.gif 4u.gif 4u.gif ir auginkite dantukus 4u.gif

QUOTE(amellija @ 2013 04 16, 13:40)


nu i pelkes lotuliukas.gif
QUOTE(Chardonnay @ 2013 04 16, 14:09)

Cincin, turbūt į pirtis baseinus savaitgalį lekiat?  biggrin.gif


Nea biggrin.gif ,vaziuojam i gimtadieni, bet pries tai zygis i pelke,esame jau buve, man labai patiko thumbup.gif


Atsakyti
Nenustygstanti, nu tikimės, kad dantukai Amiliukui. Žiūrėkis, nesirkit.

Chardonnay, taaaip proga didžiulė. Gal ir kainos didelės. Aš nesidomėjau kiek gali jos kainuoti, tai man pasirodė per didelė. Bet jeigu liks kaip relikvija, gal ir pirkčiau smile.gif Nes man graži ši suknelė.
Tikiu, kad ir šventė bus graži smile.gif

Iš kur tokius džinsus brangius paraunat? blink.gif
Atsakyti
Labukas,

Gabrielę su pirmuoju gimtadieniu happybday.gif Didelė jau panelė wub.gif

QUOTE(dala @ 2013 04 15, 20:30)
sveikutes, ikopem i 6 menesiuka ir ateinam pasisveikinti, turim jau pirmaji dantuka, siandien buvom TA 9.200kg 69 cm, lyg ir virsijam visas normas, lankysim masaziukus nes meskutis dar vartytis nenori..atotogavom kaimuky, bandom vel prisijunkti prie jusu...

Oho, nu ir sveriat biggrin.gif Dičkiai jūs. Ar duodi ką nors be savo pienuko? Sveikinimai su pirmu perliuku. Mūsų vaikinas viską kramto, kasosi dantenikes, mažu ir mes turėsim perlų biggrin.gif

QUOTE(G.Kaspariene @ 2013 04 16, 06:52)
tai ta proga leksim visi prie juros, kad ant savaitgalio orai nesubjurtu, tad kol grazus oras ir saulyte svieciam vaziuojam Kamiliukui parodyt juros  biggrin.gif

Oj, kaip nerealu smile.gif Nuostabiai praleisit dieną wub.gif

QUOTE(Chardonnay @ 2013 04 16, 09:36)

Graži suknytė, Kaja bus tikra damutė smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zirziliux @ 2013 04 16, 17:43)
Chardonnay, taaaip proga didžiulė. Gal ir kainos didelės. Aš nesidomėjau kiek gali jos kainuoti, tai man pasirodė per didelė. Bet jeigu liks kaip relikvija, gal ir pirkčiau smile.gif Nes man graži ši suknelė.
Tikiu, kad ir šventė bus graži smile.gif

Iš kur tokius džinsus brangius paraunat?  blink.gif

Nu ir aš kai su draugėm pakalbėjau akys iššoko nuo kainų, tai manęs jau šitos suknelės kaina nebeišgąsdino biggrin.gif
Berniukų aprangai tokių išlaidų tikrai nereikia smile.gif

Daugumą drabužių MV Aprangos galerijoj perka, o džinsus tai tik Diesel, nes lb gerai nešiojasi.
Papildyta:
QUOTE(2 in 1 @ 2013 04 16, 17:56)
Mūsų vaikinas viską kramto, kasosi dantenikes, mažu ir mes turėsim perlų  biggrin.gif

Graži suknytė, Kaja bus tikra damutė smile.gif

Skaitau ir galvoju ar ne per anksti perlams, ogi jums jau 5 mėn blink.gif Rodos ką tik gimė mažius smile.gif

Aha, mini vestuvinė suknytė mano damutei smile.gif)
Atsakyti
QUOTE(cincin @ 2013 04 16, 16:03)
bet pries tai zygis i pelke,esame jau buve, man labai patiko thumbup.gif

Nu kas čia per žygis biggrin.gif ??? Į pelkes??? blink.gif Nekalbėk užuolankom, nesupruntu schmoll.gif

Nu, jo labai graži suknytė Šampaniukė, tikrai minivestuvinė, beje ir man šiandien užstrigo vienas berniukiškas komplektukas, nes kiek ieškau visi atrodo panašūs, o man norisi, kad tą rūbelį būtų galima ne tik per krikštynas pasipuošti, bet ir dar panešioti, nu aš praktiška muotera biggrin.gif
Atsakyti