Įkraunama...
Įkraunama...

Šiaulių mamytės ir jų vaikučiai 2012

QUOTE(amellija @ 2013 04 16, 18:34)
Nu kas čia per žygis  biggrin.gif ??? Į pelkes???  blink.gif Nekalbėk užuolankom, nesupruntu  schmoll.gif

Nu, jo labai graži suknytė Šampaniukė, tikrai minivestuvinė, beje ir man šiandien užstrigo vienas berniukiškas komplektukas, nes kiek ieškau visi atrodo panašūs, o man norisi, kad tą rūbelį būtų galima ne tik per krikštynas pasipuošti, bet ir dar panešioti, nu aš praktiška muotera  biggrin.gif

Amelija, tai pirk baltą klasikinį kostiumą, tai užvilksi jei kokia didesnė šventė bus.

Ir man įdomu kas čia per išvyka Cincin biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(amellija @ 2013 04 16, 17:34)
Nu kas čia per žygis  biggrin.gif ??? Į pelkes???  blink.gif Nekalbėk užuolankom, nesupruntu  schmoll.gif




QUOTE(Chardonnay @ 2013 04 16, 18:13)
Ir man įdomu kas čia per išvyka Cincin biggrin.gif


Tiesiog galima susiorganizuoti tokias isvykas- vienur savarankiskai, kitur(Kamanu pelke) tik su vedliu ax.gif Yra marsrutai, takeliai,tilteliai,kai kur pabristi, kas be botu- basom ax.gif

Draugai vasara ir taip vare lotuliukas.gif doh.gif Labai populiari pramoga ir sako superine biggrin.gif
http://www.youtube.c...h?v=uDfnmgpPcqE

Atsakyti
Sveikutės smile.gif
Dėkui už sveikinimus mano pupai biggrin.gif Didelė jau panelytė ir mandryn vis - karts nuo karto žingsneliu savarankišku pradžiugina (nors dar tik nuo daikto prie daikto dažniausiai keliauja), balsu reikalauja savo, atiminėja ir ragauja mūsų maistą (dievina makaronus lotuliukas.gif )

Cin cin - neįklimpkite tik toje pelkėje rolleyes.gif
Aš tai bijočiau turbūt, ypač jeigu žemės po kojom imčiau nejausti unsure.gif Aš ir vandens telkinyje nesaugiai jaučiuosi, kai žemės po kojom neužčiuopiu blink.gif Dar aukščio baimę turiu ax.gif Žodžiu - didelė bailė rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vaivux: 16 balandžio 2013 - 21:36
Labas, mamukai.
Atsikelem pirmadieni ryte ir galvoju, kad tyngiu eit i lauka. O isejom net du kartus. Ir su voveriuku ir su kaspariuku. Kojyciu nejauciau vakare smile.gif
Vakar mama mano atvaziavo. Mus i kluba isleido. Tai pasisokom mazumele.
Ema auga ir mandreja. Db lb juokingai soka - sukas aspie save thumbup.gif
Sian eisim kraujuko tyrima darytis.

Sveikinam Gabriele su gimtadieniu!
Atsakyti
user posted image
Sveikinimai gražuolei Kajai ir Jokūbui
user posted image


QUOTE(Chardonnay @ 2013 04 16, 19:13)
Amelija, tai pirk baltą klasikinį kostiumą, tai užvilksi jei kokia didesnė šventė bus.

Neaa, noriu stilingo lininio su harem kelnytėm smile.gif

QUOTE(cincin @ 2013 04 16, 22:21)
Tiesiog galima susiorganizuoti tokias isvykas- vienur savarankiskai, kitur(Kamanu pelke) tik su vedliu ax.gif Yra marsrutai, takeliai,tilteliai,kai kur pabristi, kas be botu- basom ax.gif

Draugai vasara ir taip vare  lotuliukas.gif  doh.gif Labai populiari pramoga ir sako superine biggrin.gif


Nu man fui, žiūrėjau susiviepusi biggrin.gif , nes žiauriai nemėgstu purvo vonių doh.gif , o čia - tai išvis, man taip nešvaru ir visokios mintys, kaip ten purvina ir visokių brudų pilna ir visur jie lenda biggrin.gif , man čia nebūtų pramoga ir nenorėčiau tokio malonumo biggrin.gif doh.gif

O čia pramoga vasarai, o jūs varysit šį savaitgalį???? blink.gif A pablūdot??? Ar čia kur kokioj patalpoj tos pelkės??? lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amellija: 17 balandžio 2013 - 06:46
labas ryts 4u.gif

senai besilankiau,dicke apsirgus buvo doh.gif mazius jau vaiksto(visur is paskos as doh.gif )nors siaip labai smagus dabar laikas,kad tik dar ilgiau rytais leistu pamiegot,nes kelias nauju laiku pries sesias,ir nesvarbu ar vienuolikta gultu nakciai ar devinta doh.gif

chardony suknute labai grazi,bet brangi,labai brangi,bet tu zinai ka darai,jei galit sau leist tai ko ne,kristynos vienos smile.gif

cin cin motera su torpeda ruriuke biggrin.gif vis skaitau apie zygius ir zaviuos thumbup.gif

sauluciukes grazi svente buvo,nuotraukos grazios,imkit ta proga balioniuka 4u.gif

zirzaliuko garbaniukas kur darbavos?viena akim uzmaciau kad kazkoki ivyki turejot,pirma mintis grazus vaikas,gal reklamoj kokioj ? biggrin.gif

dziaugiuosi atejusiu pavasariu,bet man dar salta blush2.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Labas smile.gif
Kalbat apie krikštynas, tai aš irgi jų norėčiau šią vasarą, bet niekaip neišeis...Būsimas krikšto tėtis vestuves savo šoks vasarą, o dar kai ne lt gyvena, tai dvi kelionės vasaros metu būtų per didelės išlaidos. gal kitąmet...
Chardonnay, bet suknelės gražumas wub.gif bet kaina... doh.gif
Amellija, aš irgi noriu ko nors gražaus bernui savo smile.gif bet nelimpa tie kostiumai visai...
Šeštadienį mažasis pradėjo po kelis žingsniukus jau vienas pats paėjėti biggrin.gif ta kiek džiaugsmo, sekmadienį seneliai negalėjo atsidžiaugt, vis girdžiu "ateik pas mane, o dabar eik pas senelį biggrin.gif"
Vaikinukas miega rytinio miegelio. Aš dvi dienas prie pc nebuvau...neturiu laiko iš viso...
Kaja su 10-uoju mėnesiuku!!!!
Atsakyti
user posted imageuser posted image
Kają ir Jokūbą su menesiadieniu sveikinam

user posted imageuser posted image

Sveikutes, vakar nuostabiai praleidom diena, oras Palangoj buvo pasakiskas +17 ir jokio vejuko, tik prie pacios juros. Mazai zmoniu, jokiu spusciu- jei nebutu reikeje vyrui siandien i darba jauciu butumem pasilike nakvot, nors ir tai temepem ilgiausiai i vakara ir nenorejom isvaziuoti biggrin.gif
Kas liecia krikstynas tai as Karoliui siuvausi kostiumeli linini krikstynom bendrai viskas gavosi apie 100lt. nei daug nei mazai. Mergaistiski rubeliai visuomet brangiau kainuoja. O del kainu sakyciau kiek kas gali tiek tas leidzia... gerai, kad mano vyras neisrankus baisiai nereik tokiu brangiu dzinsu jam biggrin.gif
Siandien jau nebe toks oras kaip vakar, bet gal veliau pasirodys saulute, nes planuojam kelis reikaliukus atlikti ir pasivazineti po laukuti pora valandeliu vel smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo G.Kaspariene: 17 balandžio 2013 - 09:51
sveikutes smile.gif kur saule pradangino kas blink.gif verysad.gif liuudna kai jos ner,nors pranese trumpus lietus rolleyes.gif
sveikinimai KAJAI ir JOKUBUI 4u.gif 4u.gif
Va va visi jau po truputi po truputi patys tipenti pradeda kaip dziugiu thumbup.gif auga visi kaip ant mieliu thumbup.gif
Sampaniuke-pasilik pasilik viena sese antram zuikiui,o paskui neturesit kai reiks blush2.gif nors gal jums ner problemu del krikstateviu blush2.gif bet mums pvz kai butu antras,jau sunku isvis butu, blush2.gif nes nesinoretu bet ko...
vakar bandziau rinkti nuotraukas pasidaryt krikstynu nu jo prasedejau 2val ir ka,viena grazi kita grazi,o cia dar grazesne doh.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif zodz...nelabai isejo issirinkt kad butu mazai tongue.gif
sianakt kazko maziuks susapnaves matomai buvo,kaip suverke ir koki 10min taip verke bet miegantis visas,tai tete panesiojo ir nurimo iki ryto ax.gif
paziurejus i kaspariuko vakarykste dienele kaip praleido dar labiau uzsimaniau prie juros wub.gif dziaugiuos kad taip fainiai pasibuvot 4u.gif
o kas akyriuko mergytei????jetus jetus,kas per metai pas jus,kodel tos ligos ligeles nesitraukia,ot kokios doh.gif bet kaip fainiai uztat princulis jau irgi tipena wub.gif
Atsakyti
Labuka smile.gif sveikinimai gražuolytei žavingajai KAJAI su menesiadieniu!! jau visai didele damute wub.gif wub.gif 4u.gif

mes snd pas gyd buvom, tai ne dantukai... virusiuka pasigavom.. pasidarem CRB tyrimuka, bendra kraujo tyrima (aciu Asttai, uz pagalba snd 4u.gif ) ziuresim ka ryt sakys.. tuo paciu ir TA atlikom - nuo praejusio menesio numetem 100 g sveriam 10.8 kg, ugis +1 cm (80 cm smile.gif AMilei laikos tempa.. nervai ima jau sad.gif unsure.gif unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nenustygstanti: 17 balandžio 2013 - 11:58
QUOTE(Nenustygstanti @ 2013 04 17, 11:51)
Labuka smile.gif sveikinimai gražuolytei žavingajai KAJAI su menesiadieniu!! jau visai didele damute  wub.gif  wub.gif  4u.gif

mes snd pas gyd buvom, tai ne dantukai... virusiuka pasigavom.. pasidarem CRB tyrimuka, bendra kraujo tyrima (aciu Asttai, uz pagalba snd  4u.gif ) ziuresim ka ryt sakys.. tuo paciu ir TA atlikom - nuo praejusio menesio numetem 100 g sveriam 10.8 kg, ugis +1 cm (80 cm smile.gif AMilei laikos tempa.. nervai ima jau sad.gif  unsure.gif  unsure.gif



Nekokios naujienos verysad.gif
Sveik Amilyte 4u.gif - pavasaris turėtų leisti greičiau pasveikti ir labai neįsisirgti smile.gif

Mums viršuje jau tuoj tuoj abu dičkiai dantukai prasikals - be nuotaikos vaikas unsure.gif Viburcol jau įkišau, eisim papildomai pamiegoti. Gal dar čia ir oras veikia ir nuotaiką ir savijautą blink.gif


Kają ir Jokūbą su menesiadieniukais wub.gif wub.gif
Atsakyti
Sveikutes,
prisidedam ir mes prie sveikinimu praejusiu sukaktuvininku!!!!!
GABRIELE!!!!! SU PIRMUOJU GIMTADIENIU!!! 4u.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif

GABIJA SU PASKUTINIU MENESIADIENIU!!! 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif

KAJA SULAUKUS APVALAINO MENESIUKO 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif

JOKŪBA SU MENESIADIENIU 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti