Įkraunama...
Įkraunama...

Čia plepa šaunios pradinukės,

QUOTE(Donatuke @ 2013 04 12, 10:24)
Domasssss , nepamenu jau is kurio tau miesto reiktu vaziuoti , bet mano dukros klase tai vaziavo (ketvirtos klases pabaigoje ) i Kernave  su mokytoja ir teveliais ..  jodineti arkliukais, vezintis arkliais ikinkyta karieta , kepti desreles ant lauzo ir kitaip linksmintis labai grazioje gamtos apsuptyje..
va cia : http://www.kernaveszirgai.webs.com/

labai silti zmones ten sutinka ir organizuoja visa laisvalaikio dali su zemaitukais, poniukais, karietom ir pan..

Įsivaizduoju, kaip smagu. tongue.gif Bet mums šiek tiek tolokai... verysad.gif kaip gaila...
Atsakyti
Sveikos mergaitė! Aš kaip visada niekada nespėjanti su Jumis smile.gif

Labai labai ačiū už sveikinimus smile.gif

Visas Jus su Pavasariu biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Nuo pirmadienio papildomos atostogos thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo staben: 12 balandžio 2013 - 13:38
QUOTE(staben @ 2013 04 12, 14:37)
Sveikos mergaitė! Aš kaip visada niekada  nespėjanti su Jumis smile.gif

Labai labai ačiū už sveikinimus smile.gif

Visas Jus su Pavasariu biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif 

Nuo pirmadienio papildomos  atostogos thumbup.gif

IR NUO MANĘS NORS IR PAVĖLUOTI, BET DIDŽIAUSI SVEIKINIMAI biggrin.gif 4u.gif biggrin.gif 4u.gif biggrin.gif 4u.gif
Pavydžiu atostogų rolleyes.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Donatuke @ 2013 04 12, 02:45)
Lutute, zinoma tokia galimybe bus.. tik rugpjucio men. Galesiu informuoti is anksto smile.gif O dabar viena is mano vedamu pamokeliu mokykoje rodys artimiausia sestadieni per @Mamyciu klubo @  laidele..  na bent jau filmavo daug.. ax.gif  nezinia tik kiek ten parodys.. tai buvo pamokeles  su mano maziausiais 4-6m. mokinukais smile.gif
Pati metodika labai smagi , o jau ir pradedu matyti rezultatus .. dziaugiuosi , kad patekau i tokia netradicine mokyklele. Darbo zinoma nemazai, bet viskas gryzta.. tiek vaiku demesiu, tiek vadoves smile.gif  (Kazkada klausei ar cia mano asmenine mokyklele , tai atsakau , kad ne.. as tik jos kol kas vienintele mokytoja.. pati mokyklos steigeja kita moteris. Siai dienai jau visai sava drauge smile.gif)

Siandien musu mokyklele buvo pristatyta Vilniaus Simono Daukanto progimnazijoje vykstanciame seminare apie matematikos ir verslumo pamokose idejas.. (kazkas tokio) pati nebuvau, bet vadove sake , kad buvo daug mokytoju .. gal ir is jusu kas buvo smile.gifbiggrin.gif



vaje, vaje, atrodo, taip atdžiai seku, bet,matyt, kažką labai įdomaus praleidau, ar kurioj temoj plačiau apie tą mintinio skaičiavimo metodiką kalbėjot?bėgčiau ieškot 4u.gif
Atsakyti
Sveikutės, pagaliau penktadienis ir dar pavasaris. Super! Aš vėl pasikartosiu, gal turite piešinių konkurso„Išgirsti pačią slapčiausią gamtos kalbą“ rezultatus? Piešinius reikėjo pristatyti iki balandžio 1 d., gal dar nespėjo, nes rašė, ka praneš kada bus organizuojamas parodos atidarymas.
Atsakyti
Sveikos mergaites. "vaikystes takeliu" konkursas http://www.sudavos.l...alyviams-79/lt/ Nes mokytojai tai jau gali parsisiusti
O dalyvave mokiniai nieko negaus? Tik prizininkai? g.gif
Atsakyti
Peliuk, tu nuostabi wub.gif Į namučius jau paukšteliai parskrido. Smagumėlis smile.gif

O aš kaip visada su nauju konkursu:
http://www.etwinning...=4663#more-4663
Atsakyti
QUOTE(lutute1 @ 2013 04 12, 17:33)
Peliuk, tu nuostabi wub.gif Į namučius jau paukšteliai parskrido. Smagumėlis smile.gif

O aš kaip visada su nauju konkursu:
http://www.etwinning...=4663#more-4663

NA tu pas mus konkursu "seklys morka" mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(elimak7 @ 2013 04 12, 17:41)
NA tu pas mus konkursu "seklys morka" mirksiukas.gif

Dėkui už"krikštą" biggrin.gif
Ta proga vilnietėms, kurių sūnūs domisi aviacija siūlau šį šeštadienį į Energetikos ir technikos muziejų:
http://www.emuziejus...5...ms&item=210

Kviečia Energetikų dienos. Renginiai nemokami:
http://www.emuziejus...5...ms&item=208
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lutute1: 12 balandžio 2013 - 16:56
QUOTE(Donatuke @ 2013 04 11, 23:45)
Lutute, zinoma tokia galimybe bus.. tik rugpjucio men. Galesiu informuoti is anksto smile.gif O dabar viena is mano vedamu pamokeliu mokykoje rodys artimiausia sestadieni per @Mamyciu klubo @  laidele..  na bent jau filmavo daug.. ax.gif  nezinia tik kiek ten parodys.. tai buvo pamokeles  su mano maziausiais 4-6m. mokinukais smile.gif
Pati metodika labai smagi , o jau ir pradedu matyti rezultatus .. dziaugiuosi , kad patekau i tokia netradicine mokyklele. Darbo zinoma nemazai, bet viskas gryzta.. tiek vaiku demesiu, tiek vadoves smile.gif  (Kazkada klausei ar cia mano asmenine mokyklele , tai atsakau , kad ne.. as tik jos kol kas vienintele mokytoja.. pati mokyklos steigeja kita moteris. Siai dienai jau visai sava drauge smile.gif)



Sveikos,
per kurį kanalą rodo "Mamyčių klubą" ir kurią valandą? Nes labai jau nedraugauju su telikučiu, tai labai atslikusi blush2.gif
Smagu būtų daugiau sužinoti apie tavo taikomą metodiką.
Gal galit man pasakyti iš kur jūs imat gražių, vaikškų paveiklsiukų savo svetainei?
Atsakyti
QUOTE(ninkute @ 2013 04 12, 16:48)
Sveikutės, pagaliau penktadienis ir dar pavasaris. Super! Aš vėl pasikartosiu, gal turite piešinių konkurso„Išgirsti pačią slapčiausią gamtos kalbą“ rezultatus? Piešinius reikėjo pristatyti iki balandžio 1 d., gal dar nespėjo, nes rašė, ka praneš kada bus organizuojamas parodos atidarymas.

Dėl piešinių konkurso išplatinta tokia informacija: "Mokykloje 2013 m. gegužės mėn. vyks baigiamasis tarptautinio vaikų piešinių konkurso etapas - piešinių paroda ir apdovanojimas."
Atsakyti
QUOTE(Mergelė @ 2013 04 12, 19:04)
Sveikos,
per kurį kanalą rodo "Mamyčių klubą" ir kurią valandą? Nes labai jau nedraugauju su telikučiu, tai labai atslikusi  blush2.gif
Smagu būtų daugiau sužinoti apie tavo taikomą metodiką.
Gal galit man pasakyti iš kur jūs imat gražių, vaikškų paveiklsiukų savo svetainei?



Mamyčių klubas
Informatyvi savaitgalinė laida „Mamyčių klubas“ mamytėms ir tėveliams šeštadieniais 9:30 per TV3! lotuliukas.gif
siaip asmeniskai man si laida nelabai patinka.. kazkaip banaloka.. bet visiems visko reikia.. smile.gif

Kai jau rodys , bandysiu pranesti is anksto .. nes mums jie sake , kad rodys balandzio pradzioj.. o mes to reportazo nesulaukiam net balandzio viduryje.. matyt daug temu jie turi smile.gif

Mokykloje sia metodika bus galima adaptuoti ir taikyti nebent po 20 metu smile.gif Kai valstybe supras apskritai zmoniu issilavinimo svarba ir labiau i svietima finansuos..
Na, o mes dirbam pagal nusipirkta francize.. nusipirkom ne tik leidima destyti sia metodika, bet ir visa metodine baze (vadoveliai , abakusai, video ir kita IKT medziaga) . taigi cia papasakoti apie sia metodika sunku, nes visiems kam pasakojau zodziu - susidare viena nuomone, o kai pamate demo pamoka - suvoke kitaip.. zodziu reikia matyti. Esme , kad siekiam rezultato - greito tikslaus mintino skaiciavimo, puikios vaizdines , fotografines atminties, greitos oreantacijos ir stiprios demesio koncentracijos.. vienu zodziu tai stiprus desiniojo smegenu pusrutulio trenazas su nauda visam gyvenimui smile.gif

Oi kiek prirasiau..

O apie paveikslesius ?? cia man klausimas buvo ? jei man , tai as imu is interneto platybiu ir paskui adaptuoju juos sau su fotoshopu smile.gif

Atsakyti