Įkraunama...
Įkraunama...

Blokeliai 3

po kiek laiko dziaugsies, kad uzklijavai 20, o ne 15 mirksiukas.gif


QUOTE(robertuxas @ 2015 03 31, 06:07)
Pas mane aeroc ecolight 200mm + bus 20 cm neoporo.
Planuojama varza 8,5... smile.gif
Galvoju ar ne per daug? gal uztektu 15cm siltalo? smile.gif nors tie 5 cm nedaug pabrangina apsiltinima... gal apie 500 Eur.

Atsakyti
na as ir ta svarstau... kad lubas is palepes puses bet kada papildomai vatos sluoksni uzdesiu (dabar statybos laikotarpiu tik 20cm, veliau bandysim kelti iki 40cm)
o prie sienos jau sudetingiau sugrizti kazkada smile.gif visgi ir armavimas, ir dekoras ir t.t.t....
geriau dekora veliau uzsideti papildomai investavus i puta smile.gif
Atsakyti
Na,o varzos 6 gana?
Atsakyti
QUOTE(knopke* @ 2015 03 30, 20:06)
jei arko rinktumemes, tai reiketu lauko sienom m18, o vidaus nesancioms 24
apsiltinimas lauko 20, arko vilioja tuo, kad nereikia murinti ziedo


Dėl žiedo tai čia teorija, reikalingas jis bet kokiu atveju, kad gerai kampus suristi.
Atsakyti
QUOTE(robertuxas @ 2015 03 31, 08:07)
Pas mane aeroc ecolight 200mm + bus 20 cm neoporo.
Planuojama varza 8,5... smile.gif
Galvoju ar ne per daug? gal uztektu 15cm siltalo? smile.gif nors tie 5 cm nedaug pabrangina apsiltinima... gal apie 500 Eur.


ir nepergyvenat del "neteisingo" sumustinio? jug pasak komentatoriu sienos varves
Atsakyti
Aš drebančioms rankoms dėjau dvidešimt NEPSO mazai man buvo, nes pamato daugiau neturėjau, jeigu būčiau dejas akytbetonį, tai iš viso butu šiltalo mažai.
Atsakyti
QUOTE(arkava @ 2015 03 31, 08:12)
po kiek laiko dziaugsies, kad uzklijavai 20, o ne 15  mirksiukas.gif


ale paaiskinkit jus man: kam 8.5 sienu varza jei langu max 1.5???

Papildyta:
QUOTE(Robertinas 125 @ 2015 03 31, 08:38)
Aš drebančioms rankoms dėjau dvidešimt NEPSO mazai man buvo, nes pamato daugiau neturėjau, jeigu būčiau dejas akytbetonį, tai iš viso butu šiltalo mažai.


kas akytbetoniui blogai? juk jis jau is saves siltas tongue.gif
NEPSO tai cia neoporas?
Atsakyti
QUOTE(knopke* @ 2015 03 30, 20:14)
akytbetonis atkrenta

Nežinau ką pasirinksite, bet atkritimui pritariu. smile.gif
Papildyta:
QUOTE(mamaSandra @ 2015 03 31, 08:41)
ale paaiskinkit jus man: kam 8.5 sienu varza jei langu max 1.5???

Papildyta:
kas akytbetoniui blogai? juk jis jau is saves siltas  tongue.gif
NEPSO tai cia neoporas?

Man blogai del to. iš ko jis pagamintas, + per minkštas +plius drėgmes bijo,+ visumoje blokelius perkate kubus ir kiek kv.m. iš kubo sumūrijate plius padidintas pamato plotis, ar tikrai taip nebrangiai gaunasi?.

Pasikartosiu, konstrukcine dalis sau, šiltinimas sau. Du viename negerai. smile.gif Mano nuomone.
Papildyta:
Neps, tai pilkas neooras.
Papildyta:
Dabar statyčiau iš
1. keramines plytos - tai gan brangu.
2. iš silikatinių blokeliu.
Papildyta:
A pamiršau pridurti viena bobute sakė.. biggrin.gif
Atsakyti
Mes ir taip galvojom,pirmoj vietoj buvo keramika ,kaip minejot...ir brangu,ir visoki kiti niuansai...tad statysime is arko ir namas tikrai nebus saltas
Atsakyti
QUOTE(knopke* @ 2015 03 31, 08:54)
Mes ir taip galvojom,pirmoj vietoj buvo keramika ,kaip minejot...ir brangu,ir visoki kiti niuansai...tad statysime is arko ir namas tikrai nebus saltas

Dėl blokelių pasirinkimo tikrai, nei vienas namas neliko saltas. smile.gif
Papildyta:
Jeigu nuspręsite iš silikatinių blokelių, tikrai nebūtinai iš Arko yra analogas Klaipėda gamina, Matuizai gal ir daugiau yra. Nes Arko biski su savo reklamomis kainas užsilenkė. O tie kiti neblogesniam gal net ir geresni.
Darbo metu tam tikrose sudėtingose vietose panaudokite plytas, nesulyginami dalykai. Nežinau jūsų projekto, bet prisiminsite mane.
Atsakyti
QUOTE(Robertinas 125 @ 2015 03 31, 08:54)

Dabar statyčiau iš
1. keramines plytos - tai gan brangu.
2. iš silikatinių blokeliu.
Papildyta:
A pamiršau pridurti viena bobute sakė..  biggrin.gif


dabar pasikeite materialine padetis ar mastymas? kodel toks sprendimas?
del varzos sienos ir langu neatsakete...
Papildyta:
QUOTE(knopke* @ 2015 03 31, 08:54)
Mes ir taip galvojom,pirmoj vietoj buvo keramika ,kaip minejot...ir brangu,ir visoki kiti niuansai...tad statysime is arko ir namas tikrai nebus saltas


kokia keramika buvo pirmoj vietoj? plyta ar blokeliai?
jei blokeliai tai kaina beveik visu 1m3 VIENODA. Max 5 eur skirtumas 1m3

ir butu idomu suzinot kokie kitokie keramikos niuansai? apart to, kad varza nedidele (bet Jusu pasirinkta silikata ji lenkia) ir gan trapi.
Atsakyti
QUOTE(mamaSandra @ 2015 03 31, 07:38)
ir nepergyvenat del "neteisingo" sumustinio? jug pasak komentatoriu sienos varves


manau sienos is duju silikato blokeliu "varvedavo" kai jie buvo pasirode - ale naujiena, visi dejo 30 ar 40cm bloka ir siltino 5cm putos, tada rasos taskas susidaro blokelyje... o per puta - negali jo isgarinti. smile.gif Manau kuo storesnis apsiltinimo sluoksnis - tuo mazesne tikimybe kad rasos taskas atsidurs netinkamoje vietoje smile.gif

o del sienos / langu varzos... tai sienu varzai langai niekada nepriligs... smile.gif tiesiog kiekviena mazga ar elementa stengiesi daryti kuo siltesni ir tiek
Atsakyti