Įkraunama...
Įkraunama...

Vasarinukai

QUOTE(VŽ @ 2013 04 12, 18:56)
Oi, mūsiškis tai tikrai ne, gal kokių 10-15 min, bet ir tai ne klykimas, o toks kaip nepatenkintas zirzenimas. Tikėkimės, kad ir jūsiškiui jau bus lengviau  4u.gif Laikysim kumščius už jus  4u.gif



smile.gif ačiukas, bet manau jau turėtų būti lengviau, jau didelis, galima kažką pašnekėti, kažką aiškinti, o ne taip kad vaikas nežino kas jam darosi.... bet tikėkimės kad gal ir neprireiks narkozės apiseisim cistograma ax.gif
Atsakyti
Kur visi vasarinukai pasidejo? ax.gif

Atsakyti
QUOTE(bjork1985 @ 2013 04 15, 15:22)
Kur visi vasarinukai pasidejo?  ax.gif

saulyte megaujasi biggrin.gif

nors mano tai dabar miega smile.gif iki pietu pabuvom lauke, pagaliau nera sniego, tai drasiai gali vaikscioti thumbup.gif isbandem jau siandien smelio deze smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bjork1985 @ 2013 04 15, 15:22)
Kur visi vasarinukai pasidejo?  ax.gif


issilakste i lauka, juk toks oras thumbup.gif mano dabar miega, paskui vel leksim, kieme daug panasaus amziaus klecku, visi baisiausiai idomus jau jam hihihi.gif
Atsakyti
mes irgi snd lauke buvom... bet visai nepatiko mum.. salta dar, vejas..
nieko ten gero schmoll.gif
Atsakyti
Mes neseniai is lauko, tai pas mums prasigiedrijo ir isilo tik nuo 16 val. iki tol buvo salta ir nemalonu, nes buvom isleke trumpam i miesta po parduotuves prasinesti, o dabar vakarop tai oras superinis ax.gif
Atsakyti
pas mus ir ryte nebuvo vejo smile.gif
Atsakyti
pas mus pliaupia biggrin.gif
Atsakyti
Labukas smile.gif

aha mėgaujamės oru bigsmile.gif puikus šiandien...
vakar tai sušalom, o šiandien saulutė labai šildė smile.gif

Džiugas dar neina smile.gif eina, kai labai kažko reikia- t.y. užsimiršęs, kad eina - tada tipena, o kai sąmoningai - tai bijo smile.gif tai visas lauke buvimas - vežime - vėpsant į veiksmą.
Atsakyti
QUOTE(Karinuks @ 2013 04 15, 22:42)


Džiugas dar neina smile.gif eina, kai labai kažko reikia- t.y. užsimiršęs, kad eina - tada tipena, o kai sąmoningai - tai bijo smile.gif tai visas lauke buvimas - vežime - vėpsant į veiksmą.


mano pats drasiau tik namie paeina, o lauke tai eina isitveres i pirsta, o jei pamato vaikus ar suni koki tai net begt bando isikibes i pirsta irgi biggrin.gif veziociau as irgi vezime, bet pasedi 10min ir pradeda raitytis, zyst, turiu vedziot smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kutikutule @ 2013 04 15, 18:01)
issilakste i lauka, juk toks oras  thumbup.gif  mano dabar miega, paskui vel leksim, kieme daug panasaus amziaus klecku, visi baisiausiai idomus jau jam  hihihi.gif



aha ir mes šian visa dieną lauke-jau net kojas paskaudo nuo vaikščiojimo-pasirodo mūsų kaime nemažai vaikučių, tai taip smagu, kad turės su kuo pažaisti-šian viena vyresne mergyte Pijų vis bučiavo, glostė - kažin kas išaugs iš mano vyro, kai mūsų kaime beveik vien mergytės:D biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rita9 @ 2013 04 15, 22:56)
aha ir mes šian visa dieną lauke-jau net kojas paskaudo nuo vaikščiojimo-pasirodo mūsų kaime nemažai vaikučių, tai taip smagu, kad turės su kuo pažaisti-šian viena vyresne mergyte Pijų vis bučiavo, glostė - kažin kas išaugs iš mano vyro, kai mūsų kaime beveik vien mergytės:D  biggrin.gif  biggrin.gif


ot tai pasiseke Pijui, eis marcios tau aplink langus kaip kates, ramybes nebus hihihi.gif
o siaip tai tikrai smagu, kad yra aplink panasaus amziaus, nes toks laikas jau jiems, kai nori bendravimo su kitais tokiais paciais smile.gif
Atsakyti