Įkraunama...
Įkraunama...

Vasarinukai

Labas rytas :4u:Atejus pavasariui isitaisem sloga doh.gif Bet rimciau nieko kol kas nera tai mums ne kliutis megautis saulute. Nors namuose mano pana jau ir begioja, bet lauke, su batukais eina labai nedrasiai. Tam reikalui issitraukiau seses pavadeli-petnesas, dabar nebaisu griuti thumbup.gif Is pradziu leidau paciai eiti, tai kaip tycia-tik kazkur nusukau akis ir krito kaktyte ant saligatvio doh.gif Visa laime kad kepuryte susvelnino smugi, ir atsipirkom tik isgasciu. Tai nedvejodama uzdejau tas petnesas, dabar abiem ramu, nei man reikia pasilenkus uz rankytes laikyt, nei mazoji susimusa jei kojeles susipina thumbup.gif Zinoma, komentaru susilaukiam is kas antro praeivio, bet tegul sneka ka nori, man svarbiau vaiko saugumas.
Atsakyti
Sveikos
QUOTE(Renacio @ 2013 04 12, 15:00)
mano panaši  doh.gif  jau kelios naktys normalus miegas nuo 4val iki tol prašymas pieno kas 10min  doh.gif  nespėju užmigt, o ji vėl ieško  unsure.gif


Tai Tu miegok, ji tegul pati susiranda ir pavalgo, kas Tau darbo? Atsipalaiduok tongue.gif
Oi, maniškė tai kas pusvalandį, kas valandą, bet aš turbūt kartais net nejaučiu, kada jinai valgo.
Atsakyti
Vaiva dar nevaikšto pati, nei kelių žingsnelių nepaeina. Na, pastovi neprisilaikydama, o vaikšto kol kas tik prisilaikydama.
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

Na ka lyg jau pavasaris isibegeja thumbup.gif mes jau lauke begiojam ne tik vaikstom ax.gif siandien atsikelem 8.30 val. thumbup.gif vakar mano mazas nemiegojo pietu miego, masinoj pasnaude 20 minuciu ir viskas ir nuo 7 ryto iki 9 vakaro kaip uzsuktas doh.gif is kur pas ji tiek jegu doh.gif
Atsakyti
Labas 4u.gif

QUOTE(Rylinga @ 2013 04 16, 11:29)
Tai Tu miegok, ji tegul pati susiranda ir pavalgo, kas Tau darbo? Atsipalaiduok  tongue.gif
Oi, maniškė tai kas pusvalandį, kas valandą, bet aš turbūt kartais net nejaučiu, kada jinai valgo.

Aš tai puses stengiuosi pakaitaliot, tai nori nenori tenka atsikelt. Nes būna atvejų, kai kietai įmingu ir mažius iš vieno (.) beveik visą naktį valgo, tai ryte kitas (.) sprogsta.

QUOTE(bjork1985 @ 2013 04 16, 12:05)
Na ka lyg jau pavasaris isibegeja  thumbup.gif

Galėtų dar vėjas sumažėti ax.gif

Aš bijau dar mažių vieną lauke paleisti, nors gana tvirtai eina, bet visiškai nežiūri po kojom schmoll.gif Pjauna po tiesumais smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Matssy @ 2013 04 16, 10:12)
Aš tai puses stengiuosi pakaitaliot, tai nori nenori tenka atsikelt. Nes būna atvejų, kai kietai įmingu ir mažius iš vieno (.) beveik visą naktį valgo, tai ryte kitas (.) sprogsta.


Va šitą dalyką tai pamiršau. Kai gydžiausi vieną krūtį, tai taip jau gavosi, kad iš jos nutraukdavau pieną, o iš kitos duodavau. Tai taip gavosi, kad vienoje krūtyje to pieno vis ir gamindavosi daugiau, galų gale Vaiva iš viso atsisakė tos krūties kokiai pora mėnesių, bet aš nusitraukdavau vis. Dabar jau iš abiejų geria, bet aš stengiuosi dieną ją dažniau duoti. Nusiraukinėti nebereikia bigsmile.gif
Atsakyti
Laba diena 4u.gif Mes irgi džiaugiamės geru oru thumbup.gif

QUOTE(florete @ 2013 04 16, 07:50)
bet lauke, su batukais eina labai nedrasiai.


maniškis lauke su batukais nei žingsnio nežengia. Stovi ir šypsosi biggrin.gif
Atsakyti
Sveikutės...

A mes naktim šokinėjam ir dar brolius pažadinam - šianakt Faustas 2 val atsikėlė ir sako: aš jau atsikėliau, einu rengtis lotuliukas.gif
subludijo... doh.gif
Džiugui 4 krūminiai vienu metu po truputį lenda - tai bangom: tai gerai, tai blogai jam smile.gif

QUOTE(kutikutule @ 2013 04 15, 21:55)
mano pats drasiau tik namie paeina, o lauke tai eina isitveres i pirsta, o jei pamato vaikus ar suni koki tai net begt bando isikibes i pirsta irgi  biggrin.gif  veziociau as irgi vezime, bet pasedi 10min ir pradeda raitytis, zyst, turiu vedziot  smile.gif

lotuliukas.gif
net nežinau kas geriau - ar kad pats bėgiotų, ar kad dar vežioju... ramiau - aišku, kai tik vežioju, bet įdomiau būtų ne tik akim tyrinėt, bet šiluma tik prasideda - spės dar, juolab mano vaikiai labai mėgsta viską ragauti - tai gal geriau, kai dar vežime rolleyes.gif

QUOTE(rita9 @ 2013 04 15, 21:56)
aha ir mes šian visa dieną lauke-jau net kojas paskaudo nuo vaikščiojimo-pasirodo mūsų kaime nemažai vaikučių, tai taip smagu, kad turės su kuo pažaisti-šian viena vyresne mergyte Pijų vis bučiavo, glostė - kažin kas išaugs iš mano vyro, kai mūsų kaime beveik vien mergytės:D  biggrin.gif  biggrin.gif

na Pijus gražuoliukas wub.gif tai ir merginos neabejingos thumbup.gif

Beja, turiu vieną atliekamą "pavadėlį" smile.gif vienam vaikui tikrai dviejų nereikia lotuliukas.gif jei kas norit - į až brūkštelkit biggrin.gif Galėsim meetą pasidaryt ta proga lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Karinuks @ 2013 04 16, 11:47)
  Galėsim meetą pasidaryt ta proga



norejau siulyt, kad lekiam i lauka kur pasimeetint kokia diena kaunietes 4u.gif
Atsakyti
Sveikos
QUOTE(Rylinga @ 2013 04 16, 10:29)
Tai Tu miegok, ji tegul pati susiranda ir pavalgo, kas Tau darbo? Atsipalaiduok  tongue.gif
Oi, maniškė tai kas pusvalandį, kas valandą, bet aš turbūt kartais net nejaučiu, kada jinai valgo.

oi, ne aš nuo kiekvieno krebšt pabundu ax.gif toks miegas mano visada, tai kaip aš vaiko pašonėj negirdėsiu lotuliukas.gif o ir puses pakeičiu

QUOTE(-Alice- @ 2013 04 16, 11:39)
Laba diena  4u.gif  Mes irgi džiaugiamės geru oru  thumbup.gif
maniškis lauke su batukais nei žingsnio nežengia. Stovi ir šypsosi  biggrin.gif

mano ir taip buvo, bet dabar jau gerai žingsniuoja. nors mėgsta ranką duoti, tada matyt drąsiau smile.gif
QUOTE(Karinuks @ 2013 04 16, 11:47)
A mes naktim šokinėjam ir dar brolius pažadinam - šianakt Faustas 2 val atsikėlė ir sako: aš jau atsikėliau, einu rengtis  lotuliukas.gif 

juolab mano vaikiai labai mėgsta viską ragauti - tai gal geriau, kai dar vežime  rolleyes.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif

maniškė grįžta prisiragavus biggrin.gif tuoj jau bus viską išbandžius biggrin.gif
Atsakyti
Labas smile.gif
Maniškis šiandien zuikį pagavo: nusibrozdino kaktytę ir nosytę. Vaikšto dabar kaip koks bomžiukas blush2.gif bet pats laksto, tai pavadėlis mums jau nebetinka, o be to dar mielai ir vežime sėdi. Žodžiu, jam ir važiuot gerai, ir eit gerai, o geriausia, jei ant rankų neši biggrin.gif
nebežinau kuo tą vaiką rengti. Lyg ir šilta, bet vėjukas šaltas...
Atsakyti
"pavadėlis" jau rezervuotas, dabar belieka susiderint pasimatymą biggrin.gif
QUOTE(kutikutule @ 2013 04 16, 10:55)
norejau siulyt, kad lekiam i lauka kur pasimeetint kokia diena kaunietes 4u.gif

mintis puiki 4u.gif

man labiausiai centras tiktų, nes dalinamės vienu auto, tai darbo valandom - visuomeninis transportas vežioja. Tai kad nereiktų persėdinėt - būtu puikei.



QUOTE(Pumasha @ 2013 04 16, 11:52)
Labas smile.gif
*Maniškis šiandien zuikį pagavo: nusibrozdino kaktytę ir nosytę. Vaikšto dabar kaip koks bomžiukas  blush2.gif  bet pats laksto, tai pavadėlis mums jau nebetinka, o be to dar mielai ir vežime sėdi. Žodžiu, jam ir važiuot gerai, ir eit gerai, o geriausia, jei ant rankų neši  biggrin.gif
**nebežinau kuo tą vaiką rengti. Lyg ir šilta, bet vėjukas šaltas...

*niu va... pasipuošė lotuliukas.gif
guzams ir nubrozdinimams - labai puikus tepaliukas yra "Traumeel s"... tiek mėlynėms, tiek guzams ir nubrozdinimams - mums labai padeda smile.gif

**o rengti - kad neperpustų - nestorai, bet kad vėjo nepraleistų lengvai smile.gif
Atsakyti