Įkraunama...
Įkraunama...

Lietuvių dizainerių/kūrėjų siūti drabužėliai

QUOTE(Hap. @ 2013 10 10, 13:21)
Tikrai puikios kelnytes, puikiai atrodo thumbup.gif  laukiu nesulaukiu ir as siuntinuko irgi futbolisto su braskiniu vidum,  zebro marskinelius ir zebro pure smile.gif


Dėkui blush2.gif
Labai fainos tikrai, gaila tik, kad tie šniūreliai maniškio neišgelbės-vis vien versiu gumytę dar biggrin.gif Nes jei darželyje, tai tikrai nespėt gali jų atsirišt
tongue.gif

Ai, beje, kaip gaila, kad džinsų neturės...aš jau taip jų tikėjausi verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cole1: 10 spalio 2013 - 13:52
cole1 labai fainaiii wub.gif wub.gif Futbolisto super atrodo wub.gif
Atsakyti
Gal kuri girdejote, kokiu dzemperiu si sezona tures Happeakas ir kada parodys jau? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Hap. @ 2013 10 11, 11:33)
Gal kuri girdejote, kokiu dzemperiu si sezona tures Happeakas ir kada parodys jau? rolleyes.gif


Kokių turės, nežinau( gal tie golfiukai su užtrauktuku bus šilti bigsmile.gif ), bet didžiausia tikimybė, kadangi jau šiemet jie su viskuo vėluoja, kad dar reiks palaukt tongue.gif Bent Šarūnė sakė, kad kokias tris savaites verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(cole1 @ 2013 10 11, 11:57)
Kokių turės, nežinau( gal tie golfiukai su užtrauktuku bus šilti bigsmile.gif ), bet didžiausia tikimybė, kadangi jau šiemet jie su viskuo vėluoja, kad dar reiks palaukt tongue.gif Bent Šarūnė sakė, kad kokias tris savaites verysad.gif



Ech..belieka laukti. Man irgi Sarune sake, kad golfuku reikes dar ilgokai palaukti, o del dzempu neuzklausiau.
Atsakyti
Cole1, o draugystes kelnes irgi siltos? Ir gal zinai, ar brolio raudonosios siltos? mastau, kad reikia dar bent vienu kelnyciu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Hap. @ 2013 10 12, 10:34)
Cole1, o draugystes kelnes irgi siltos? Ir gal zinai, ar brolio raudonosios siltos? mastau, kad reikia dar bent vienu kelnyciu g.gif





Draugystes pilkos kelnytes be puko viduje,tik zydros draugystes storos su puku mirksiukas.gif Del brolio kleniu nezinau
Atsakyti
QUOTE(Jutkė @ 2013 10 12, 11:45)
Draugystes pilkos kelnytes be puko viduje,tik zydros draugystes storos su puku  mirksiukas.gif  Del brolio kleniu nezinau


Aciu, reikes dar pirmadieni HP pasiklausti del brolio kelnyciu, jei cia niekas nezinos. smile.gif
O futbolisto man realiai net grazesnes nei foto, tokios minkstos mielos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Hap. @ 2013 10 12, 12:52)
Aciu, reikes dar pirmadieni HP pasiklausti del brolio kelnyciu, jei cia niekas nezinos.  smile.gif 
O futbolisto man realiai net grazesnes nei foto, tokios minkstos mielos smile.gif




klausiau del dzemperiu tai sake nezino dar ne datos ne kokios spalvos bus doh.gif zodziu negreit dar verysad.gif ateinancia savaite pasirodys koralo spalvos sukneles,kurios gali but ir kaip ilgas dzemperis sake,bet kazi ar gerai,nemanau schmoll.gif Visgi jau po striukem reikia rengt.
Atsakyti
Gal kuri mamytė žino ir pasakys ar HP kepurytės atitinka dydį, čia leidžia pasirinkti dydį, bet ar atitinka, juk man atrodo turėtų temptis ir tikti dedesniems amžiaus intervalams (pvz. nuo 1m iki 2m, o ne iki 1,5m.), ar klystu g.gif
Taip pat įdomu kokia čia spalva ,,baklažanas", juk balkažanas tokios tamsiai violetinės turėtų būti, o nuotr. atrodo žymiai šviesesnė g.gif
Atsakyti
QUOTE(Hap. @ 2013 10 12, 09:34)
Cole1, o draugystes kelnes irgi siltos? Ir gal zinai, ar brolio raudonosios siltos? mastau, kad reikia dar bent vienu kelnyciu g.gif


Draugystės pilkos be pūko, bet jų kitokia medžiaga, nei tarkim buvo pavasario kolekcijos brolio( ne pilkų biggrin.gif , bet geltonų, pvz.), ji tokia storesnė ir ta vadinama tinklinė medžiaga viduj, kitokia...nu žodžiu, kadangi man reikėjo dar ir be pūko, tai man labai gerai, o ypač spalva-vaikinas keliais varo jau savaitė, o dar neskalbiau, nes nesimato, kad purvina biggrin.gif
O su pūku, tai kaip aš supratau ir Šarūnė sakė ,yra tik futbolisto pilkos ir draugystės elektrinės dabar, kitų teks palaukt, nieks nežino kiek ilgai tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(cole1 @ 2013 10 13, 14:03)
Draugystės pilkos be pūko, bet jų kitokia medžiaga, nei tarkim buvo pavasario kolekcijos brolio( ne pilkų  biggrin.gif , bet geltonų, pvz.), ji tokia storesnė ir ta vadinama tinklinė medžiaga viduj, kitokia...nu žodžiu, kadangi man reikėjo dar ir be pūko, tai man labai gerai, o ypač spalva-vaikinas keliais varo jau savaitė, o dar neskalbiau, nes nesimato, kad purvina biggrin.gif
O su pūku, tai kaip aš supratau ir Šarūnė sakė ,yra tik futbolisto pilkos ir draugystės elektrinės dabar, kitų teks palaukt, nieks nežino kiek ilgai  tongue.gif



Aciu uz info drinks_cheers.gif nesumastau kokias cia geriau dar imti g.gif

Kas del kepuriuku, tai mano maziaus galvytes apimtis 52, pirkau 4 dydzio dryzuota pure ir super mirksiukas.gif
Atsakyti