Įkraunama...
Įkraunama...

Kinijos ir JAV parduotuvės, ebay.com

QUOTE(Bluntė @ 2013 04 19, 20:43)
aš ir 7.5 smile.gif tai 14cm mum pats tas  bigsmile.gif  na bent ateityje žinosim ką gaudyt wink.gif  4u.gif

O kiek jums laiko? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(elizieja @ 2013 04 19, 21:15)
O kiek jums laiko?  4u.gif

kažkaip pasimečiau su tais mėnesiais biggrin.gif mums liepą 2metukai 4u.gif bet šiaip lyg didžiakoja ji pas mane smile.gif
Atsakyti
QUOTE(VVaiva @ 2013 04 19, 19:33)
O kazin, mano nieko nebuvo  ax.gif Zinutes negavau  g.gif


ne viena siuntinukas pakeliui i kauna, bet gavom tik viena.

sekmadieni siuntu nebus, laukiam ju kt ketvirtadieni. 4u.gif


isvaziuoju i mokykla vaiko paimt, grisiu uz valandeles, papirksiu kas bus pastuke. 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(Bluntė @ 2013 04 19, 21:36)
kažkaip pasimečiau su tais mėnesiais biggrin.gif mums liepą 2metukai  4u.gif  bet šiaip lyg didžiakoja ji pas mane smile.gif

Nebesuprantu, kaip tos vaikų kojos auga doh.gif
Mums dabar tuoj 8mėn ir pėdutė dar nėra 11cm, kaži kada bus 14cm g.gif
Atsakyti
Gal landsend parinktumet? ax.gif

Nuo 100 USD - 30 USD nuolaida...
Atsakyti
QUOTE(elizieja @ 2013 04 19, 21:54)
Nebesuprantu, kaip tos vaikų kojos auga  doh.gif
Mums dabar tuoj 8mėn ir pėdutė dar nėra 11cm, kaži kada bus 14cm  g.gif

Maniskei 1 m ir 10 men,pedute 13 cm, bet maniske smulkute.
Julija,mano nieko nera si karta?
Atsakyti
QUOTE(zeneta @ 2013 04 19, 18:59)
Ingut turi maidenform uzsakymy su koduku FBEMAIL duoda 15 proc nuolaida  doh.gif uzsiziurejau i sortus  doh.gif drauge turi nu faini  doh.gif ko as neemiau o dabar reik mirtinai  doh.gif
Julieja manasis neatvaziavo-nepabego is darbo- doh.gif  isvaziavo i uzmiesti dirbt doh.gif
del balinimo klausiau sako gal ir tiktu, bet jautrus mano dantys ir siaip sako man nelabai  doh.gif pirma sako reikia sutvarkyt kad uzdegimo nebutu, nieko  doh.gif netinka ir tom kur atviros dantenos  doh.gif  nelabai suprantu as tu terminu .....daznai naudot daznai negalima nes dantim daznos tokios proceduros kenkia dantims  doh.gif tinka kuriu visi dantys pilnai sutvarkyti ir neturi defektu plombos  doh.gif  reik konsultuotis atskiru atveju  doh.gif


Zygiuosiu pirmadieni pas stomatologe, tai paziuresim kokios balinimo kainos Alytuj wink.gif

QUOTE(mamaSandra @ 2013 04 19, 19:41)
as norejau  ax.gif
tai gautus, kad ne dukrytei, o mamytei sijonukas  lotuliukas.gif
siandien gavau bliuskute Jcrew, tai pirkau dukrai S dydi, ale man kaip tik  blush2.gif


Va, va. As savo merinuka mamai atidaviau su viltim, kad isskalbus susitrauks ir tada atimsiu lotuliukas.gif
O Factory merinuku ir tu medvilniniu megztinuku, kur rankoves triju ketvirciu, rankoviu plotis toks pats kaip Jcrew tipiu? Nes man M dydis per krutine kaip ir normaliai nu bet rankoves kabo kaip maisiukai. Gal reik S dydi pabandyt, ale bijau, kad nebutu kaip isaugtinis doh.gif
Atsakyti
Gal bus dar norinciu prisiujungti prie zulily.com daug Columbia batuku wub.gif
http://www.zulily.co...p;tab=new-today
Atsakyti
QUOTE(elizieja @ 2013 04 19, 21:54)
Nebesuprantu, kaip tos vaikų kojos auga  doh.gif
Mums dabar tuoj 8mėn ir pėdutė dar nėra 11cm, kaži kada bus 14cm  g.gif

galiu maždaug nupasakot kaip mums buvo biggrin.gif
8mėn buvom kelionėj balandžio mėn...nusipirkom 18ydžio batukus ir 20 ale ateičiai biggrin.gif.. tai 20 tik 3kart užsidėjom ir rudenį jau žiūrėjom 22 dydžio batus, o žiemai į nupirktus 22 nebesukišom,tad teko skubiai lėkt į akropolį 23 biggrin.gif Taip,kad per 5mėn 5 dydžiai biggrin.gif
o žiemą koja visai nepaaugo... taip,kad gal 23 Jum kaip ir mum kitąmet bus geri wink.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Bluntė @ 2013 04 19, 22:53)
galiu maždaug nupasakot kaip mums buvo biggrin.gif
8mėn buvom kelionėj balandžio mėn...nusipirkom 18ydžio batukus ir 20 ale ateičiai biggrin.gif.. tai 20 tik 3kart užsidėjom ir rudenį jau žiūrėjom 22 dydžio batus, o žiemai į nupirktus 22 nebesukišom,tad teko skubiai lėkt į akropolį 23 biggrin.gif Taip,kad per  5mėn 5 dydžiai biggrin.gif
o žiemą koja visai nepaaugo... taip,kad gal 23 Jum kaip ir mum kitąmet bus geri wink.gif  4u.gif

Va kaip būna blink.gif

Laureta, kaip su gymbucais - jau tuoj baigsis jie, ar lieka jums jų? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(dangus giedras @ 2013 04 19, 21:59)
Gal landsend parinktumet?  ax.gif

Nuo 100 USD - 30 USD nuolaida...


galim parinkti 4u.gif

QUOTE(elizieja @ 2013 04 19, 23:16)
Va kaip būna  blink.gif

Laureta, kaip su gymbucais - jau tuoj baigsis jie, ar lieka jums jų?  blush2.gif


Ingute pirko, turejo likti, paliksiu zinute jai, parasys i tema kiek galima padalinti. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dangus giedras @ 2013 04 19, 21:59)
Gal landsend parinktumet?  ax.gif

Nuo 100 USD - 30 USD nuolaida...

o kažin ir sale prekėms? man ir reikia
Atsakyti