Įkraunama...
Įkraunama...

Pavardės keitimas. 6dalis

QUOTE(Renalta @ 2013 05 24, 14:02)
tai gal jos keite pavardes ne Lietuvoje  g.gif

Galiu klysti, bet kiek pamenu vyriska pavarde galima moteriai, turinciai kitos salies pilietybe arba atvirksciai, tekanciai ne uz lietuvos piliecio. Pvz.: Daina Bosas. Jos pries tai buves vyras ne lietuvis.
Atsakyti
QUOTE(Helllen @ 2013 05 25, 13:32)
Galiu klysti, bet kiek pamenu vyriska pavarde galima moteriai, turinciai kitos salies pilietybe arba atvirksciai, tekanciai ne uz lietuvos piliecio. Pvz.: Daina Bosas. Jos pries tai buves vyras ne lietuvis.

as norejau "imti" nekeiciant vyro pavarde, ji baigiasi -a, bet deja neleido (abu esame lietuviai)
Atsakyti
QUOTE(Helllen @ 2013 05 25, 14:32)
Galiu klysti, bet kiek pamenu vyriska pavarde galima moteriai, turinciai kitos salies pilietybe arba atvirksciai, tekanciai ne uz lietuvos piliecio. Pvz.: Daina Bosas. Jos pries tai buves vyras ne lietuvis.

Nesvarbu vyro pilietybe, moteris vyriska pavarde gali pasiimti tik tuo atveju, jei yra ne Lietuvos piliete, kaip Daina Bosas, turinti Danijos pilietybe.
Atsakyti
O kaip R. Javtoko žmona tapo Vilma Javtokas? Mano žiniomis jie abu lietuviai ir tuokėsi Lietuvoje g.gif
Atsakyti
QUOTE(jbs @ 2013 05 28, 14:41)
O kaip R. Javtoko žmona tapo Vilma Javtokas? Mano žiniomis jie abu lietuviai ir tuokėsi Lietuvoje  g.gif


Tai kad jinai visur minima kaip Javtokiene.
Atsakyti
Nežinau, kur "visur", bet po sutuoktuvių tai spaudai gyrėsi, kad pavardė yra V. Javtokas. Ir pagooglinus vienur meta Javtokienė, kitur - Javtokas g.gif
Atsakyti
Ten pat "visur" - pagooglinus as neradau jos kaip Vilma Javtokas.
Atsakyti
QUOTE(ptashka @ 2013 05 29, 12:29)
Ten pat "visur" - pagooglinus as neradau jos kaip Vilma Javtokas.

Idomumo delei paguglinau - tai kad jinai Javtokiene biggrin.gif
Atsakyti
Nuo pat senoves Lietuvoje istekedamos moterys buvo -ienes todel ir as pasirinkau vyro pavarde su tokia galune nes man istikro koktu ziuret i tas merginas kurios daro iszivalkes is pavardziu nukirsdamos galunes blush-anim-cl.gif2:Cia daugiau jau mados reikalas buna su tom pavardem kaip Bunke ar Zvonke doh.gif
Atsakyti
Man keista kad jus tai vadinate "iszivalkemis", as manau tai yra kiekvienos merginos nuomone kokia jai pavarde rinktis. Ir prikisti senas tradicijas yra juokinga, gi jau ne koks devinioliktas amzius. smile.gif todel as esu uz tai kad kiekviena renkasi taip kaip jai geriau ir nereikia klausyti kitu nuomones, jei man be tos -iene galunes skamba graziau ir as jauciuosi geriau, tai kas gali mane privesti rinktis kitaip.
Atsakyti
QUOTE(jurgiuxm83 @ 2013 06 16, 10:09)
Nuo pat senoves Lietuvoje istekedamos moterys buvo -ienes todel ir as pasirinkau vyro pavarde su tokia galune nes man istikro koktu ziuret i tas merginas kurios daro iszivalkes is pavardziu nukirsdamos galunes blush-anim-cl.gif2:Cia daugiau jau mados reikalas buna su tom pavardem kaip Bunke ar Zvonke doh.gif


šiais pirmiau buvo pavardės su galūne -ė, ir tik paskui atsirado -ienė wink.gif
Atsakyti
QUOTE(debesyse* @ 2013 06 17, 11:22)
šiais pirmiau buvo pavardės su galūne -ė, ir tik paskui atsirado -ienė wink.gif

Prašyčiau išsamiau smile.gif Nurodykite informacijos šaltinius unsure.gif
Atsakyti