Įkraunama...
Įkraunama...

Kai eini iš proto

QUOTE(gmo @ 2013 05 09, 08:31)


Tai kad nieko įdomaus tame straipsny neparašyta. Beletristika apie tai, ką ir taip visi žino. smile.gif

Įdomu, kaip temos autorei sekasi?
Atsakyti
QUOTE(gmo @ 2013 05 09, 07:31)

Eilinis straipsnis. Nesupratau, kas buvo norima tuo pasakyti? g.gif
Cia tik sausa teorija schmoll.gif
Atsakyti
beletristika... nieko naujo... pigus delfio straipsniukas
Atsakyti
QUOTE(reine de beauté @ 2013 05 09, 13:27)
Įdomu, kaip temos autorei sekasi?


truputi ramiau....
nebe taip viskas skausminga...
laikas daro savo, ir esu del to laikui dekinga....
o mintys kasdien, kasdien, kasdien.....

jis? as jo nebesuprantu... bande atsiriboti visai.... dabar vel dviprasmishkos zinutes...
nebesuprantu jo....
Atsakyti
QUOTE(Laiko-juosta @ 2013 05 13, 10:03)
jis? as jo nebesuprantu... bande atsiriboti visai.... dabar vel dviprasmishkos zinutes...
nebesuprantu jo....



irnesakyk.gif Pats kaip kokia moteris neapsisprendžia, ko nori...
Atsakyti
Man visa tai labai pazistama doh.gif
Labiau i zaidima panasu verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Aylin @ 2013 05 17, 21:45)
Man visa tai labai pazistama  doh.gif
Labiau i zaidima panasu  verysad.gif


Pritariu drinks_cheers.gif Pradziai ant karstuju pripute moteriskei arabu, na, o kai pajuto, kad ji uzsikabino, atsitrauke. Dabar po truputi zonduoja situacija ir jei matys, kad ji "pasiraso" bendravimui be isipareigojimu ir planu ateiciai, tai kodel gi ne?
Atsakyti
QUOTE(pita @ 2013 05 19, 00:54)
Pritariu  drinks_cheers.gif Pradziai ant karstuju pripute moteriskei arabu, na, o kai pajuto, kad ji uzsikabino, atsitrauke. Dabar po truputi zonduoja situacija ir jei matys, kad ji "pasiraso" bendravimui be isipareigojimu ir planu ateiciai, tai kodel gi ne?



vat sakyciau , kad tokie teiginiai labai skuboti......
tas ir yra, kad "moterishke butu pasirashiusi ant bet ko", bet va jis paeme ir pasake "stop".....

jis "be isipareigojimu" nenori ( ar bent taip kalba), o as kol vaikai neuzauginti negaliu visko keisti.... man laiko reikia...

galu gale juk nera garanto, kad mes tikrai daugiau pasibuve ir toliau vienas kito atzvilgiu taip jausimes....

ai, nezinau....
zodziu , man stogas ir toliau vaziuoja....... su pakylejimais ir nuopoliais - tai su sparniukais tai su asarom.....

o jam? nezinau... esu visai pasimetus....
po menesio susimatysim, gal daugiau pasibendrausim kazkiek.....

dabar is viso tyluma nes yra dviem savaitem intensyvioj verslo kelioneje tai galima sakyti kad jau savaite kaip nebendraujam beveik, ir dar savaite beveik nebendrausim.....

nepasakosiu kaip man del to sunku ir kaip jauciuosi...

zodziu, gerai butu klonuotis i kokius tris zmones ir tuo paciu metu padaryti kelis skirtingus sprendimus ir tuo paciu nukeliauti trimis skirtingais gyvenimo keliais ir tada bent butu galima zinoti kuris buvo tas vienintelis teisingasis pasirinkimas gyvenime ( o gal nei vienas? arba savaip visi?)


P.S. beja, nors ir uzmiegu ir pabundu su tom paciom mintim, visgi pradejau miegot naktimis; o ir valgyt jau normaliai galiu..... galbut jau esu maziau isimylejus ? g.gif gal "sveikstu" nuo paaugliskos nekontroliuojamos emocijos?
neziurint to, kad vis dar vajetau, vajetau doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laiko-juosta: 20 gegužės 2013 - 10:59
QUOTE(Laiko-juosta @ 2013 04 15, 18:36)


Nebežinau, ar tęsti tą draugystę ar leistis ant žemės, pas vyrą, kuriam neesu labai įdomi.....


Tegu nugali sveikas protas. Paskui arabus lakstant labai greitai galima gyvenima susigadinti. Ju mentalitetas gi toks, kad galima 4 zmonas turet. O ir apie vaikus pagalvokit. Ar verta del trumpalaikes aistros zaloti ju psichika. As isvis labai atsargiai ziuriu i "meiles" istorijas kurios isiziebia sitaip be galo staigiai ir stipriai, nes jos dazniausiai taip pat staigiai ir uzgesta. O jeigu galvojate kad istekejus uz to arabo jis jums visa likusi gyvenima komplimentus zarstys ir ant ranku nesios - klystate. Greiciausiai uzrakins namuose ir pavyduliaus del kiekvienos smulkmenos.

Aisku, isimciu gal ir yra, bet didzioji dauguma tu karstu pietieciu yra gan lengvai nuspejami.
Atsakyti
Laiko-juosta, as susilaikysiu su savo nuomone apie tu krastu vyrus. Noriu tik jusu paklausti. Kokia ten tokia intensyvi verslo kelione, kad negalima net trumpos zinutes parasyti? Gal, ta kelione i savo seima? Ar, jus tikrai zinot, kad jis neturi seimos? Gal, kazka praleidau, bet vyras paciame jegu zydejime, verslus, geros isvaizdos(tikiuosi) ir gyvena viengungiska gyvenima? Tuo labiau, kad pagal ju tikejima(jei jis tikintis), negalima sangulauti siaip su moterimis. Pas arabus, net laikinos santuokos TAM dalykui sudaromos.
Mano nuomone nusileiskit ant zemes. Nors matosi, kad jau pradedat leistis. O, jei su vyru nekokie santykiai, tai nuo to ir pradekit. Jei, jau nera pasitikejimo, tai ar ne geriau pasukti skirtingais keliais? Kai busit laisva, lengviau bus priimti spendimus renkantis kita gyvenimo partneri. O, dabar, gaunasi, kuris pazarste komplimentus, tas jau ir gaunasi svajoniu vyras. Nes, namie sito turbut seniai negirdit. Linkiu sekmes. Esat protinga moteris, turinti gera humoro jausma, savikritiska, jausminga. Tikra dovana tikram vyrui. Sekmes jums. 4u.gif
Atsakyti
Man tik keista, kodel arabas lenda I svetima seima. g.gif
Siaip jie vyrai isdidus, jie nebus antri, arba pirmi, arba nieko. g.gif
nebent tik nori temptis I lova per komandiruotes.
Gal tiesiog nereikia to priimti kai meiles, cia gal daugiau susizavejimas, gaunta tai, ko negaunat is vyro... Bet gyvenimas su juo gali buti visiskai ne toks, koki isivaizduojat schmoll.gif
Bet is tiesu sunku pasakyti, nuo kiekvieno zmogaus priklauso.
Negalima visus arabus, ar turkus, ar dar ka nors statyti pagal viena liniuote...
Juk zmogus pats irgi gali buti isimylejes ir nezinot ka daryt g.gif
Atsakyti
Perskaiciau visa tema...
Tikrai buna visko gyvenime, pazystu mergina, kuri susituoke po 2 sav pazinties su arabu... Bet vis tiek man sioje istorijoje labai daug keistu dalyku.

QUOTE(Laiko-juosta @ 2013 05 20, 11:53)
jis "be isipareigojimu" nenori ( ar bent taip kalba), o as kol vaikai neuzauginti negaliu visko keisti.... man laiko reikia...

Jus pati sau galit atsakyti i klausima - kiek sveikas, normalus vyras lauks moters? Na, menesi ar du... Bet cia net ne vienus metus reiktu laukti...
Kol jus su dabartiniu vyru auginsite vaikus, jis lauks ir viska stebes is salies? Net ir ne arabas su tuo nesusitaikytu doh.gif

Jeigu arabui ardyti seima - praktiskai tabu, jis nenori buti tas trecias, tai jo pasakymas apie santykiu nutraukima - manipuliacija, kad jus susimastytumet. Tarsi pasirinktumet - dabartinis jusu gyvenimas ar jis.

O jus pati meginote issaugoti santuoka? Kalbejotes apie tai atvirai su vyru? Ar tiesiog stacia galva neriate i susizavejima, kad pabegti nuo kasdienybes, girdeti grazius zodzius? smile.gif Su dabartiniu vyru turite dirbti abu. O gyvenimas kartu tik del vaiku - nieko gero neduoda. Vaikai visada jaucia, kokie santykiai yra tarp tevu.

Perskaiciusi vis tiek nesupratau - ko jus tikites? Santykiu be issipareigojimu, sekso? Norite jo kaip meiluzio?

Ir ta verslo kelione... Jeigu as jau begalo buciau susizavejusi zmogumi, ji myleciau... Atrasciau laiko parasyti sms ar paskambinti einant miegot ar atsikelus ryte...
Atsakyti