Įkraunama...
Įkraunama...

Kai eini iš proto

QUOTE(dangus giedras @ 2013 05 27, 14:51)
O jus pati meginote issaugoti santuoka? Kalbejotes apie tai atvirai su vyru? Ar tiesiog stacia galva neriate i susizavejima, kad pabegti nuo kasdienybes, girdeti grazius zodzius?  smile.gif  Su dabartiniu vyru turite dirbti abu. O gyvenimas kartu tik del vaiku - nieko gero neduoda. Vaikai visada jaucia, kokie santykiai yra tarp tevu.


drinks_cheers.gif Man tai irgi įdomu,rašėt,kad prieš pusmetį vyras norėjo su jumis skirtis,jis pasakė kodėl?Ar kalbėjotės su juo apie tai,apie jūsų santykius,kuo esat santuokoje nusivylę ir nepatenkinti?Ar tikrai viskas taip jau blogai ir vienintelė išeitis skyrybos?
Kažkaip man toks įspūdis,kad jūs tiesiog paskendę monotonijoj,įsisukę į šeimyninę rutiną,vyras nesako jums jokių komplimentų,nedovanoja dovanų ir tiek to blogumo.Anksčiau ar vėliau beveik kiekviena šeima su tuo susiduria,nesitęsia gi romantika ir susižavėjimas amžinai,gyvenimas šeimoj tai ne skraidymas padebesiais,o kasdieniniai rūpesčiai.Bet tai nėra kažkas labai blogo,tiesiog toks gyvenimas.Todėl reikia stengtis bent kartais pabėgti iš tos kasdienybės,ištrūkti nuo rūpesčių ir išvažiuoti kur nors,pabūti dviese,pailsėti ir toliau auginti ir rūpintis vaikais ir vienas kitu,kartu išgyventi juoda ir balta.Santykius reikia puoselėti ir jausmus atgaivinti santuokoj,o ne ieškoti naujų pažinčių,įspūdžių,jausmų...O jūsų vyras sako bent kartais ,kad jus myli?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žydrynė: 27 gegužės 2013 - 14:46
Na ka, bendraujam toliau...
man vis dar slysta zeme is po koju vien pamacius, vien prisilietus....

paaishkejo, kad viskas ka pasakojo yra vien melas........ pasakojo ui kaip graziai, bet visagalis internetas gerai ir kruopsciai paknisinejus suteikia siek tiek ir tikros informacijos....

I Europa yra atvykes su seima vos pries 12-15 metu.... seimoje vien tik arbabishkos shaknys....... atvyke is Libijos.

yra 14 metu vyresnis nei buvo sakes......

Turiu pagrindo manyti kad turi ir zmona sad.gif

Idomu tik tai kad nei uz ka nesutinka manimi "pasinaudoti".... man nuo jo taip stogas vaziuoja , kad bet kur ir bet kada ... o jis "NE"..... cia gal tikejimas neleidzia??? va sito tai nesuprantu..... (Kadar , jei tik suvoki kame cia reikalas, paaishkink man?)


bet labiausiai tai nesuprantu kas po galais mane prie jo taip traukia???? kodel negaliu niekaip nuo tos meiles pasveikti????

jis nieko nezada, apie ateiti nebekalba, buti kartu nori , bet i jokius pokalbius analizes ar pan nesileidzia. sako kad reikia megautis sia akimirka ir apie nieka daugiau negalvoti ir neplanuoti....... verysad.gif


Atsakyti
Laiko juosta, ka jusu arabas sake, kai suzinojote apie ji tiesa ? Koks jam tikslas buvo meluoti ?
Atsakyti
[quote=Laiko-juosta,2013 06 19, 20:21]
Na ka, bendraujam toliau...
man vis dar slysta zeme is po koju vien pamacius, vien prisilietus....

paaishkejo, kad viskas ka pasakojo yra vien melas........ pasakojo ui kaip graziai, bet visagalis internetas gerai ir kruopsciai paknisinejus suteikia siek tiek ir tikros informacijos....

I Europa yra atvykes su seima vos pries 12-15 metu.... seimoje vien tik arbabishkos shaknys....... atvyke is Libijos.

yra 14 metu vyresnis nei buvo sakes......

Turiu pagrindo manyti kad turi ir zmona sad.gif

Idomu tik tai kad nei uz ka nesutinka manimi "pasinaudoti".... man nuo jo taip stogas vaziuoja , kad bet kur ir bet kada ... o jis "NE"..... cia gal tikejimas neleidzia??? va sito tai nesuprantu..... (Kadar , jei tik suvoki kame cia reikalas, paaishkink man?)
bet labiausiai tai nesuprantu kas po galais mane prie jo taip traukia???? kodel negaliu niekaip nuo tos meiles pasveikti????

jis nieko nezada, apie ateiti nebekalba, buti kartu nori , bet i jokius pokalbius analizes ar pan nesileidzia. sako kad reikia megautis sia akimirka ir apie nieka daugiau negalvoti ir neplanuoti....... verysad.gif



kam jums zinot...gyvenkit ir tiek. tuo mes ir skiriames nuo suniuku, kaciuku, kad savo norus valdyt mokam, na tuos zemiskuosius biggrin.gif
as dirbau su musulmonu...jam zmona seima sventi, o taip koketuoja, komplimentus zeria visom. ir man bande zert ir nesamones kalbet tipo tu ne kaip visos, tu ipatinga, talentinga, gabi...jau nekalbu apie tai, kaip jis liaupsino mano isvaizda lotuliukas.gif bet as atsikirtau, pasakiau kad man nepatinka toks jo demesys, kad as esu motina ir jei jis gerbia savo motina jis turetu mane suprat. Suprato.
tai ne meile, o paprsaciausias gyvenimo pratesimo instinktas, kuris ima virsu. pabadaukit, pasimelskit ir praeis biggrin.gif 4u.gif
kol yra tokios kaip jus, kuriom norai gyvent ramiai neduoda bus ir tokiu, kaip jis "donzuanu" 4u.gif



[quote=lauryna,2013 06 19, 21:36]
Laiko juosta, ka jusu arabas sake, kai suzinojote apie ji tiesa ? Koks jam tikslas buvo meluoti ?
[/quote]


jei jo paklaustumet jis vargu ar atsakytu. yra tokia zmoniu kategorija:daro ir tiek.
Atsakyti
QUOTE(Laiko-juosta @ 2013 06 19, 20:21)
bet labiausiai tai nesuprantu kas po galais mane prie jo taip traukia???? kodel negaliu niekaip nuo tos meiles pasveikti????

Atsirado vyras, kuris kalba grazius zodzius, kuriu anksciau negirdejote... Arba girdejote ir pamirsote, kaip tai buna... O tai tikrai meile?

Melavo, zmona... vaikai... Kai mesciau toki vyra per borta biggrin.gif
Atsakyti
Bet tai man įdomu,koks ten pas jus per gyvenimas šeimoj,jei net sužinojusi apie jį tiek apsimelavusį prieš jus vis dar juo žavitės blink.gif man tai jau šlykštu būtų,tikrai labai nusivilčiau,bet koks susižavėjimas išgaruotų schmoll.gif ar čia jūs nuo tų jo komplimentų vis dar taip lydotės,kurių negaunate iš vyro g.gif o kaip jūsų su vyru intymus gyvenimas,jis egzistuoja,jus tenkina?Labai gerai,kad jis bent apie ateitį suokti nustojo,jūsų vaikai dabar saugūs ta prasme.
Atsakyti
o jis arabas ar berberas, Libijoj gyveno kur Tripolijoj, Kirenaikoj, Fecanoj? Kokios bet kokiu atveju pirma to beduino šaknys sužinokit.- paskui rašykit ARABAS. Šiaip tai kažką fantazuojat - prieš 14-15 metų, ar ten 12 į Europą ir dar su šeima joks libis taip parastai atvykti negalėjo biggrin.gif . Žodžiu arba nekniskit, arba nerašykit netiesos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo alfija: 21 birželio 2013 - 19:18
QUOTE(Laiko-juosta @ 2013 06 19, 19:21)
Na ka, bendraujam toliau...
man vis dar slysta zeme is po koju vien pamacius, vien prisilietus....

paaishkejo, kad viskas ka pasakojo yra vien melas........  pasakojo ui kaip graziai, bet visagalis internetas gerai ir kruopsciai paknisinejus  suteikia siek tiek ir tikros informacijos....

I Europa yra atvykes su seima vos pries 12-15 metu.... seimoje vien tik arbabishkos shaknys.......  atvyke is Libijos. 

yra 14 metu vyresnis nei buvo sakes......

Turiu pagrindo manyti kad turi ir zmona sad.gif

Idomu tik tai kad nei uz ka nesutinka manimi "pasinaudoti".... man nuo jo taip stogas vaziuoja , kad bet kur ir bet kada ... o jis "NE"..... cia gal tikejimas neleidzia??? va sito tai nesuprantu.....  (Kadar  , jei tik suvoki kame cia reikalas, paaishkink man?)
bet labiausiai tai nesuprantu kas po galais mane prie jo taip traukia???? kodel negaliu niekaip nuo tos meiles pasveikti????

jis nieko nezada, apie ateiti nebekalba, buti kartu nori , bet i jokius pokalbius analizes ar pan nesileidzia. sako kad reikia megautis sia akimirka ir apie nieka daugiau negalvoti ir neplanuoti.......    verysad.gif


Šiaip matosi, kad jis mėgaujasi, susirado moterį, kuri tiki kiekvienu jo žodžiu, pasirengusi dėl jo viską mesti - jis iš ties geri padirbėjo. O kam jis Jums toks? Paskui gal ir Jums meluos, kai naują pasiją susiras, juk žinot, kaip greitai islamikai įsimyli?
Atsakyti
QUOTE(In hell @ 2013 06 21, 20:22)
Šiaip matosi, kad jis mėgaujasi, susirado moterį, kuri tiki kiekvienu jo žodžiu, pasirengusi dėl jo viską mesti - jis iš ties geri padirbėjo. O kam jis Jums toks? Paskui gal ir Jums meluos, kai naują pasiją susiras, juk žinot, kaip greitai islamikai įsimyli?


Šiaip tai jis ašabiškai, pagal savo kultūrą bando jai pasakyt- atšok durnele nuo manęs. Jis jos visai neįsimylėjęs, jam giliai ji dzin. Bet kad va.
Atsakyti
QUOTE(alfija @ 2013 06 21, 19:36)
Šiaip tai jis ašabiškai, pagal savo kultūrą bando jai pasakyt- atšok durnele nuo manęs. Jis jos visai neįsimylėjęs, jam giliai ji dzin. Bet kad va.


Aga, va todėl ir skirstomi žmonės pagal kultūrinius skirtumus drinks_cheers.gif Tik ne visi tai supranta, ir tokį "įsimylėjimą" suvokia savaip.
Atsakyti
QUOTE(In hell @ 2013 06 21, 21:00)
Aga, va todėl ir skirstomi žmonės pagal kultūrinius skirtumus drinks_cheers.gif Tik ne visi tai supranta, ir tokį "įsimylėjimą" suvokia savaip.


bet gal ta moteriškė per tiek laiko galėjo pagalvot, paskaityt ką, o ne galvot- kaip į lovą sugult, ir daugiau nič nieko.
Atsakyti
va butent butent biggrin.gif arabas ciut ne tiesiai sviesiai sako,atsok biggrin.gif
jau kam kam tai tikram arabui,jei jis moters tikrai geidzia ir nori,pofik jam bus viskas ir viska padarys kad tik ja isitempt i lova...jau kam kam tai tikrai jam nerupes,nei tavo vaikai,nei tavo vyras,nei seima,nes nores patenkint savo igeidzius.. o cia man toks ispudis,kad autore dar vaikas,paskaite siek tiek istoriju apie arabus ir pyskina sau atsisedus bigsmile.gif nes jai pofik ar jai meluoja,ar kas yra,ir aplamai tie visi uch ach..neiznau vaikiska rasyba ir minciu destymas bigsmile.gif ko tais telenovele ala mexicano primena unsure.gif
Atsakyti