Įkraunama...
Įkraunama...

Kai eini iš proto

QUOTE(Laiko-juosta @ 2013 04 16, 18:47)
Mane neramina tai , kad aš tirpstu... norėtusi grįžt į normalią būseną, o tuo pačiu tas "skraidymo" jausmas labai jau veža.....
Aš ir rizikos bijau - dėl mažai pažįstamo arabo rizikuoti tuo ką turiu... daug neturiu, bet tai vis vieną plius minus standartinė šeima, su plius minus normaliais santykiais....  aistros senai nebėra, bet yra gan stabilus gyvenimas...... su visais jo privalumais ir trukumais.....
Bijau to netekti
Bet.... oi dievuleliau- esu iki ausų įsimylėjus, skrajoju, švyčiu, nebegaliu nei valgyt nei miegot, net svoris nukrito.....
savu laiku, gilioj jaunystej buvo idomus, ir dabar dar kazkiek idomus, bet nebera jau jokio virpuliuko, jokios aistros, jokio deginancio jausmo



QUOTE(given444 @ 2013 04 16, 18:50)
kaip gera - jau vien kazka isimylet...o toliau. jau ...gyvenimas, daznai - toks pat. smile.gif


su vyru aistros nebėra,o tai jūs tikitės,kas su arabu tas virpuliukas ir deginantis jausmas tęsis amžinai biggrin.gif ?nusileiskit ant žemės,pamąstykit blaiviai,visgi jau subrendus moteris esat-visi tie paskraidymai padebesiais yra laikini,toliau bus toks pat realus gyvenimas kaip ir su dabartiniu vyru,kasdienybė,rūpesčiai,rutina...juk tas arabas lygiai toks pat žmogus su savo pliusais ir trūkumais kaip ir visi,o tie komplimentai tai tik žodžiai,nuo kurių jūs pametėt galvą,nustokit svaigt,geriau tą energiją išnaudokit savo šeimyninio gyvenimo paįvairinimui,išvažiuokit kur nors su vyru dviese... smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žydrynė: 17 balandžio 2013 - 15:10
PRITARIU KACTUKUI. ko cia svaigt del santykiu? santykiai uzbaigai apie puse aistru. arabai geri meiluziai. apipila dovanomis, komplimentais, ar ne to jums reikia? vyra turit, jei meiluzio norit, pirmyn.
Atsakyti
QUOTE(žydrynė @ 2013 04 17, 16:09)
su vyru aistros nebėra,o tai jūs tikitės,kas su arabu tas virpuliukas ir deginantis jausmas tęsis amžinai  biggrin.gif ?nusileiskit ant žemės,pamąstykit blaiviai,visgi jau subrendus moteris esat


Aš ir sakau, kad branda tik kūnu. Patyrimo neturi, todėl plaštakė ši lengvai į šviesą skrenda, nesuvokdama, kad ugnis sparnus gali gerokai pasvilinti biggrin.gif

Kol mes čia tuščiai burną aušinam, ji gal toliau ekstazės liūne su musulmonu liūliuoja per kokį skype'ą biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(reine de beauté @ 2013 04 16, 18:26)
Jūs esat mačiusi filmą "The Bridges of Madison County "?
Man ten labai panaši situacija atrodo į jūsų dabartinę.  smile.gif


Knygą kadais skaičius... prieš 10 gal metų... Ačiū- pažiūrėsiu ir filmą...

QUOTE(Kadar @ 2013 04 16, 18:57)
Patarimas iš tokio paties arabo: nusiraminkit, bent savaitę apribokit VISUS ryšius su tuo asmeniu, atsipalaiduokit ir pamąstykit blaiviai apie savo gyvenimą, šeimą, vaikus. Ir...papasakokit viską savo tėvams  smile.gif .
O jei nuo savęs, tai nuoširdžiai patariu niekur neskubėt. Ir labai neskubėt. Arabai - visai kitokio mentaliteto žmonės ir jiems į kraują įaugę taip jausmingai elgtis, kas labai nebūdinga mūsų lietuvaičiams ir kas "išmuša žemę iš po kojų" lietuvaitėms  smile.gif . Gražūs žodžiai dar nebūtinai reiškia rimtus ketinimus.


kaip savaitę??? mes nuolat rašomės, skambinamės, sms..... ir taip BUMPT iš niekur nieko pasakyt- išnyk savaitei???? Vakar dirbau nuo 7,30 iki 20,00 ... tai kai neatrašiau į laiškus - ėmė ir užskambino vakare , namie doh.gif


Kokio mentaliteto žmonės yra arabai??? Kaip juos pažinti? Kaip atskirti kur tiesą nuo dūšios sako, o kur tiesiog makaronus ant ausų kabina ?
kur rimti ketinimai o kur tušti žodžiai?
o kad "išmuša žemę iš po kojų" jau įsitikinau.....

QUOTE(ada21lt @ 2013 04 16, 19:11)
Jie atrodo tiesiog pulsuoja ta seksualine energija ir traukia kaip magnetai,

Jei rimtas arabas (dar kazin is kokios salies kiles) vargiai ar ieskotusi zmonos europietes, tam seima nelabai pritartu, manau.



tai jau taikliai čia.....

šalis... gimęs yra Europoje, motinos linija labiau europietiška, tėvo tėvas iš Dubajaus....

QUOTE(Kadar @ 2013 04 16, 19:25)
Religija jiems leidžia ne tik skyrybas, bet ir keturias žmonas turėti. Įdomu, kiek tam "jaunikiui" metų, kokia jo šeimyninė padėtis, iš kur jis kilęs, kokia jo šeima (tradicinė, sumodernėjusi, ar yra šeimoje santuokų su užsieniečiais). Kaip, kur jis įsivaizduoja bendrą gyvenimą?Kas bus šeimos maitintojas? ( tradiciškai musulmonai žmonas laiko namuose), koks požiūris į esamus vaikus, požiūris į tai, kad Jūs  - ne musulmonė? Ką apie tai mano šeima? (šeimos nuomonė labai svarbi jų gyvenime). Ir apskritai, ar Jūs pasirengusi atsisakyti dabartinio gyvenimo vardan visiškai kitokio ? Prieš priimant svarbų sprendimą, reikėtų ne tik n kartų aptarti šiuos klausimus, bet ir pačiai pasiskaityti Koraną, Šaria įstatymus, haditus, kad susidaryti bendrą vaizdą apie moterų padėtį ir vaidmenį musulmonų pasaulyje. Ir čia tik pradžių pradžia.


"jaunikui" 43.....
žmona mirusi, sūnus mokosi universitete Europoje irgi.
Šeima sumodernėjusi, bet ryšiai su šeima glaudūs....
Jis save laiko europiečiu (atsiprašau, nerašysiu šalies kur gyvena/dirba dėl privatumo sumetimų), su laisvu požiūriu į religiją, kalba trimis kalbomis, kaip pagrindinę įvardina kalbą šalies kurioje gyvena...... (p.s. geria vyną - o tikri musulmonai juk nevartoja alkoholio?)


Papildyta:
QUOTE(Verutea @ 2013 04 17, 10:07)
biggrin.gif  Palaukit, moterys. Nepažįstami žmonės visai, o jūs jau tuokti juos norit biggrin.gif
Autore, Jūsų vyras jums pirmas, kaip suprantu? Na, nes Jūsų elgesys toks na... lyg dvyliktokės, kuri myli vienąkart matytą internetinį jaunuolį ta naivia, romantiška meile. Psichologai jums pasakytų, kad net ne arabą mylit, o patį jausmą, kurio, galbūt, niekada nejautėt savo vyrui. Štai čia ir pramušė. Dažniausiai, kai moteris ne vieną santykį turėjusi, turi šiokią tokią akį, ausis užsikemša ir kepurę užsideda, kad makaronų kabinti diedas negalėtų ir kad ji tuo būdu galėtų blaiviai situaciją vertinti. Jūs gi, išgirdusi kelis saldžius žodžius, susilydėt, panirot į meilės sūkurį ir jau vyrą beigi vaikus palikti planuojat biggrin.gif Ar suprantate, koks naivus Jūsų mąstymas? Jis suartėti fiziškai greičiausiai nori, o ne Jūsų vaikus auginti.


Man mano vyras pirmas ir vienintelis ( visomis prasmėmis blush2.gif )
Šiaip esu gana išvaizdi ir dėmesio niekad nestokoju (būna ir padūsavimų ir prisipažinimų, ir t.t. iš vyriškos pusės), bet taip pametus galvą niekad nebuvau...
ir net juokinga kai tai atsitinka kai tau jau 40 blink.gif

protas suvokia, kad širdis idiotė naivuolė, bet širdyje vis viena norisi tikėti, kad čia kažkas tikro....

QUOTE(Kactukas @ 2013 04 17, 11:39)
jus ne is to kampo ziurit i viska - [u]labai rimtai svarstot apie saitus, kita santuoka, kai tuo tarpu visa tai jau turit.
Ir visai nesvarstot apie tai, kad gavot staiga tik tai, ko neturit - jausmus su perspektyva patirti slapta, aistringa romana, kuris suteiks jums gyvybes ir energijos, kad galetumet toliau gyventi seimoje.
Patirkit visa tai del saves, o ne del arabo. Dievulis jums siuncia dovana, nevalia atsakyt, gerkite siuos jausmus  biggrin.gif .



nemokėčiau ir nenorėčiau gyventi dvigubo gyvenimo.......

taip, kai filmuose/knygose taip elgiasi galvoji - taip ir reikia, bet as pati ganetinai konservatyvi...
Papildyta:
QUOTE(žydrynė @ 2013 04 17, 15:09)
nusileiskit ant žemės,pamąstykit blaiviai,visgi jau subrendus moteris esat-visi tie paskraidymai padebesiais yra laikini,


labai to norėčiau, bet kad nesugebu iki tiek, kad net fiziškai širdies plotą skauda, ir kad net valgyt negaliu (pvz. siandien 3 puodeliai kavos ir du apelsinai - o jausmas toks kad nuo persivalgymo net pykina...)

tikrai noriu grįžt į protą, nes bijau kad tuoj plaukai nuo bado nuslinks ir pati į džiūveną pavirsiu....
Papildyta:
QUOTE(Verutea @ 2013 04 17, 15:35)
Aš ir sakau, kad branda tik kūnu. Patyrimo neturi, todėl plaštakė ši lengvai į šviesą skrenda, nesuvokdama, kad ugnis sparnus gali gerokai pasvilinti biggrin.gif

Kol mes čia tuščiai burną aušinam, ji gal toliau ekstazės liūne su musulmonu liūliuoja per kokį skype'ą biggrin.gif



ne tuščiai burną aušinat.... Ačiū nuoširdus visiems kas parašot....

o liūliuojam ir skaipe ir sms, ir telefonu...... nors širdį išrauk....
darbai nedaryti stovi .... laikas kažkur išnyksta.....
Atsakyti
QUOTE(Laiko-juosta @ 2013 04 17, 16:12)
protas suvokia, kad širdis idiotė naivuolė, bet širdyje vis viena norisi tikėti, kad čia kažkas tikro....

nu va - protas šaunuolis tavo. iš šalies žiūrint, tai aš pasitikėčiau protu, panašu kad dar jis nepabėgo pas arabą rolleyes.gif
ale kai užpakalis dega, sunku tuo protu vadovautis turbūt biggrin.gif [nesupyk, su švelnia ir geranoriška ironija aš čia].
Atsakyti
Na tai pasidžiaukit tuo jausmu, taigi labai faina, but apsvaigus nuo meilės... Bet kam iškart galvoti apie naują gyvenimą? Ot moterys, tik įsimyli, ir jau vestuves planuoja smile.gif Praeis jums tas apsvaigimas, nors dabar netikit, bet tikrai praeis... Taigi kol yra, mėgaukitės, bet kam iškart galvoti apie šeimos ardymą?

Nebent pasąmoningai norėjot skyrybų, o čia kaip tik kabliukas atsirado? Atsakykit sau į klausimą, ko norit iš tikrųjų, ir turėtų viskas susidėlioti į vietas... Pagalvokit, ar mestumėt šeimą, jei nebūtų jokio gerbėjo?... Ko norit jūs? Ne vyras ir ne tas arabas.

O jei norisi aistros, tai imkit ją, tik niekam nesakykit. Šiuo atveju su tuo gerbėju tik tokį variantą matau..
Atsakyti
Aš tai irgi sakyčiau - leiskitės į kokį romaną su juo. Tik vieną vyrą per visą gyvenimą turėjot, tai aišku norisi kažką ir daugiau išbandyti (čia tikriausiai nuskalpuos mane visos dėl šito pasakymo)... Bet šeimos dėl to arabo nemeskit.
Atsakyti
QUOTE(reine de beauté @ 2013 04 17, 16:36)
Aš tai irgi sakyčiau - leiskitės į kokį romaną su juo. Tik vieną vyrą per visą gyvenimą turėjot, tai aišku norisi kažką ir daugiau išbandyti (čia tikriausiai nuskalpuos mane visos dėl šito pasakymo)... Bet šeimos dėl to arabo nemeskit.


visiškai pritariu drinks_cheers.gif

kazkaip galvoju, kad tos, kurios puls skalpuoti, pacios mielai i koki nuotyki leistusi... irnesakyk.gif
Atsakyti
QUOTE(Laiko-juosta @ 2013 04 17, 17:12)
*šalis... gimęs yra Europoje, motinos linija labiau europietiška, tėvo tėvas iš Dubajaus....
"jaunikui" 43.....
žmona mirusi, sūnus mokosi universitete Europoje irgi.
Šeima sumodernėjusi, bet ryšiai su šeima glaudūs....
Jis save laiko europiečiu (atsiprašau, nerašysiu šalies kur gyvena/dirba dėl privatumo sumetimų), su laisvu požiūriu į religiją, kalba trimis kalbomis, kaip pagrindinę įvardina kalbą šalies kurioje gyvena...... (p.s. geria vyną - o tikri musulmonai juk nevartoja alkoholio?)

**Man mano vyras pirmas ir vienintelis ( visomis prasmėmis  blush2.gif  )

***o liūliuojam ir skaipe ir sms, ir telefonu......  nors širdį išrauk....


* Nenagrinėkit Jūs jo šeimyninės padėties. Vis pasiteisinimų anksčiau išsakytiems neigiamiems atsiliepimams apie muslim'us randat biggrin.gif
Tarkim, išsipildo svajos. Jūs kartu. Juk ir taip aišku, kad į Lietuvą jis nevažiuos gyventi. Vadinasi, turėsit sėdėti jo šalyje. O kas ten jūsų lauktų?
Aš, asmeniškai, irgi mylėjau. Bet protu suvokiau, kad tas žmogus man netinka niekaip. Taigi, stengiausi nuo jo laikytis per atstumą, nebendravau, bet mylėti sau ano netrukdžiau. Gali pasirodyti, kaip mazochizmas, bet ta būsena kažkiek ir veža. Ji nekėlė ašarų, tik džiaugsmą, kad jauti, kad gyveni. Nuotaika pakili būdavo. Tai štai, praėjo laiko tarpas, ir palaipsniui išsitrynė meilė. Galvoju, būčiau labiau kankinusis ir gal dar iki šiol dūsaučiau, jei būtų tekę save versti pamiršti tą diedą ar spalvinti tamsiomis spalvomis, kad pajausčiau jam neapykantą.

**Taip ir galvojau biggrin.gif Nieko baisaus. Kaip tik, pagirtina, kad pataikėt iš pirmo karto išsirinkti. Vykusi loterija biggrin.gif

***Jūs bendraukit, kiek širdis geidžia. Tik, šiukštu, kad vyras nesuuostų. Pagalvokit, kaip jis jausis, kai matys, kokius žodžius keliskart matytam vyrui suokiat, kai tuo tarpu jis tokių per visą santuokinį gyvenimą nėra iš Jūsų lūpų girdėjęs.
Atsakyti
"nemokėčiau ir nenorėčiau gyventi dvigubo gyvenimo.......

taip, kai filmuose/knygose taip elgiasi galvoji - taip ir reikia, bet as pati ganetinai konservatyvi..."



I Nemokeciau - bet jus jau mokat! Jus jau tai darot mirksiukas.gif

I Nenoreciau - O ko jus noretumet? Jau tuoktis?
Jei ne tuoktis, reiskia, myletis, buti. Bet turit dar kita puse kuri irgi yra jusu sirdy. Todel griztam prie pirminiu samprotavimu smile.gif
Papildyta:
P.S. jeigu jus musa is veziu jusu busena, kad negalit nieko nuveikti, susikaupti ir taip toliau, tai patikekit visa tai gamta del jusu daro. Tiesiog susitaikykit su sia busena, neisistebekit, priimkit tai ne kaip kancia, o kaip dovana, papildyma, leiskit jai daryti savo darba. biggrin.gif Ir dziaukites, dziaukites! thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kactukas: 17 balandžio 2013 - 17:10
iš dalies pavydžiu - jau seniai nebuvau taip įsimylėjus thumbup.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Perskaiciau visa tema, atsiprasau, gal ir praleidau kazka, bet kad nesiulo ma natrod otas arabas autorei nieko...nei gyventi kartu, nei tuoktis g.gif

O dabar apverskim situacija kitaip - autores vyras staiga isimyli kokia moteriske ir pradeda gyventi toki "dvipusi gyvenima" ...kaip autore jaustumetes? siulau viska uzbaigti, jei ne del saves, tai bent jau del vaiku, kol tas jusu "dvigubas gyvenimas" neislindo i pavirsiu.
Atsakyti