Įkraunama...
Įkraunama...

Kai eini iš proto




QUOTE(Tigris @ 2013 04 17, 17:25)
Perskaiciau visa tema, atsiprasau, gal ir praleidau kazka, bet kad nesiulo ma natrod otas arabas autorei nieko...nei gyventi kartu, nei tuoktis  g.gif

O dabar apverskim situacija kitaip - autores vyras staiga isimyli kokia moteriske ir pradeda gyventi toki "dvipusi gyvenima" ...kaip autore jaustumetes? siulau viska uzbaigti, jei ne del saves, tai bent jau del vaiku, kol tas jusu "dvigubas gyvenimas" neislindo i pavirsiu.


Vis reik ant padeklo atnest biggrin.gif tongue.gif

QUOTE(Laiko-juosta @ 2013 04 15, 19:36)
tirpsta iš meilės, svajoja kad aš už jo ištekėčiau.... nuolat skambina, rašo.....


O siaip, jus gal rimtai, negailejus jau to vyro, dar karta isikaitykit kas yr rasoma biggrin.gif.
Gal taip ir vyksta- vyko su tuo vyru. Vargu bau ar butu tokia situacija ivykus, jei minetasis rupintusi savo zmona kaip pridera smileysex.gif + heart.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Laiko-juosta @ 2013 04 17, 16:12)
(p.s. geria vyną - o tikri musulmonai juk nevartoja alkoholio?)
Papildyta:
Man mano vyras pirmas ir vienintelis ( visomis prasmėmis  blush2.gif  )


Musulmonai nevartoja alkoholio tik savoje šalyje. Atvažiavę į Vakarų šalis jie ne tik vartoja dideliais kiekiais, bet ir per laisvo elgesio moteris eina.

O šiaip siūlyčiau gerai pagalvoti, jums 40 metų, šeimoje pragyvenot ilgai ir laimingai. Ir turit tai ko kiti jau nebegali ir nebegalės turėti, tai kad esate abu pirmi (jeigu ir iš vyro pusės tas pats). Tokių dalykų nenusipirksi už pinigus, net už didelius. O sugadinti dalykus galima greitai, o atstatyti ju nepavyks.

Svarbu būtų atsivželgti ir į vaikų, artimos aplinkos būsimą reakciją. Jeigu jūsų vaikai berniukai, reakcijos geros nelaukit. Nes skyrybas galime suprasti, bet kai mama po mėnesio ateitų su arabėliu , tai ;]]]
Gyvenimas jūsų, problemos užgrius ir su jomis reikės gyventi, dėl to ir jūs ir turit spręsti.
Atsakyti
QUOTE(Laiko-juosta @ 2013 04 17, 15:12)
šalis... gimęs yra Europoje, motinos linija labiau europietiška, tėvo tėvas iš Dubajaus....
"jaunikui" 43.....
žmona mirusi, sūnus mokosi universitete Europoje irgi.
Šeima sumodernėjusi, bet ryšiai su šeima glaudūs....
Jis save laiko europiečiu (atsiprašau, nerašysiu šalies kur gyvena/dirba dėl privatumo sumetimų), su laisvu požiūriu į religiją, kalba trimis kalbomis, kaip pagrindinę įvardina kalbą šalies kurioje gyvena...... (p.s. geria vyną - o tikri musulmonai juk nevartoja alkoholio?)


vajezau, as manau, kad pazistu tavo araba laugh.gif

cia be bajerio...

gal but klystu. bet viskas sutampa - kilme, gyvena europoje, amziaus tikslaus nepamenu, bet labai panasiai dabar turetu but. sunu turi. tuo metu sake, kad buvo lyg ir issiskyres (arba man makaronus kabino), kalba 3 kalbom tikrai, kiek pamenu, o gal ir daugiau. jei cia jis, tai bozeeee, grieko vertas laugh.gif blush2.gif
parasyk i AZ. lb smalsu, ar tas pats zmogus blush2.gif mazu jis laugh.gif perduotum linkejimus nuo manes cool.gif
nes musu istorija buvo idomi. i atminti isirezusi gerai. net ir po sitiekos metu lb gerai atsimenu ji. netgi kai pakrypo musu gyvenimai i skirtingas puses, gime mano dukra, vistiek susirasydavom skaipu, pasikalbedavom, kaip einasi ir pan. ir visiskai rysiai nutruko pries kokius 2-3 metus.


beje, jei cia jis - tai lb suprantu, kad stogas ciuozia tongue.gif kalbeti, priversti isimyleti jis moka. oho kaip moka ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Langoza: 17 balandžio 2013 - 17:57
QUOTE(Laiko-juosta @ 2013 04 17, 17:12)
Knygą kadais skaičius... prieš 10 gal metų... Ačiū- pažiūrėsiu ir filmą...
kaip savaitę??? mes nuolat rašomės, skambinamės, sms..... ir taip BUMPT iš niekur nieko pasakyt- išnyk savaitei????  Vakar dirbau nuo 7,30 iki 20,00 ... tai kai neatrašiau į laiškus - ėmė ir užskambino vakare , namie  doh.gif
Kokio mentaliteto žmonės yra arabai??? Kaip juos pažinti? Kaip atskirti kur tiesą nuo dūšios sako, o kur tiesiog makaronus ant ausų kabina ?
kur rimti ketinimai o kur tušti žodžiai?

o kad  "išmuša žemę iš po kojų" jau įsitikinau.....
tai jau taikliai čia.....

šalis... gimęs yra Europoje, motinos linija labiau europietiška, tėvo tėvas iš Dubajaus....
"jaunikui" 43.....
žmona mirusi, sūnus mokosi universitete Europoje irgi.
Šeima sumodernėjusi, bet ryšiai su šeima glaudūs....
Jis save laiko europiečiu (atsiprašau, nerašysiu šalies kur gyvena/dirba dėl privatumo sumetimų), su laisvu požiūriu į religiją, kalba trimis kalbomis, kaip pagrindinę įvardina kalbą šalies kurioje gyvena...... (p.s. geria vyną - o tikri musulmonai juk nevartoja alkoholio?)


protas suvokia, kad širdis idiotė naivuolė, bet širdyje vis viena norisi tikėti, kad čia kažkas tikro....
nemokėčiau ir nenorėčiau gyventi dvigubo gyvenimo.......


Papildyta:
labai to norėčiau, bet kad nesugebu iki tiek, kad net fiziškai širdies plotą skauda, ir kad net valgyt negaliu  (pvz. siandien 3 puodeliai kavos ir du apelsinai - o jausmas toks kad nuo persivalgymo net pykina...)

o liūliuojam ir skaipe ir sms, ir telefonu......  nors širdį išrauk....
darbai nedaryti stovi .... laikas kažkur išnyksta.....




Tiesiog buvo patarimas trumpam atsitraukti ir pažvelgti situaciją blaiviau, bandyti suguldyti mintis ir jausmus. O jie pavydūs, o taip smile.gif .

O kaip juos pažinti... jie tiesiog kitokie, ypač mums, europietėms ir labai greitai praryjame jų jauką. Jie jausmingi, atidūs, supratingi, protingi, geri pašnekovai ir meilužiai . Dosnūs rolleyes.gif . Na turi jie tokio ypatingo šarmo,kuriam sunku atsispirti.

Dėl ketinimų rimtumo, jūs tik neskubėkit niekur. Net jei jo ketinimai ir rimti, Jūs juk to žmogaus visai nepažįstat, kad galėtumėt taip stačia galva pulti į nežinią. Juk tai Jūsų gyvenimas g.gif .Jau ką ką, bet šnekėti jie moka ir tikruosius motyvus įžvelgti labai sunku. Tik nepriimkit visko už gryną pinigą, nes tų motyvų gali būti įvairiausių ax.gif .


Geria jie tą vyną, ir dar kaip geria, ypač Europoje, nors ir turėtų negerti cool.gif .


O tie išgyvenimai taip, sustabdo laiką ir pakeičia erdvę, malonus jausmas, bet giliai bristi pavojinga cool.gif .
Atsakyti
Jūs turėdama laiko pasiskaitinėkit kad ir šitą forumą, jis greitai "pastato" ant kojų ir padeda nusiimti rožinius akinius.

http://www.danielpip...gainst-marrying


Man jūsų išgyvenimai labai pažįstami, mes 7 metus bendraujam, bet tekėt aš nesiryžau. Reikia laikyti juos atokiau,geriausiu atveju - meilužio lygyje rolleyes.gif .
Atsakyti
As tai vieno nesuprantu,kokie rimti ketinimai gali buti po 11,nu dabar gal jau 12 d pazinties blink.gif GAl visai senamadiska esu....bet jei vyras man pirstusi viena kart pasimacius doh.gif ...ar as ka cia ne taip suprantu biggrin.gif Nu kiek zinau skyrybos jiems galimos, bet lyt. sant. be vestuviu schmoll.gif tai gal del to ir persasi doh.gif
Del tu keliu zmonu, tai tikrai retai,kas jas turi, nes tai labai brangu, visom gi turi suteikti ta pati ir visos su tuo turi sutikti smile.gif O del mentaliteto -tai melagiai is prigimimo ir talentingi biggrin.gif Mano vienas bendradarbis vede lietuve, si galvojo,kad su italu draugauja doh.gif tik veliau su ja susipazinau, ale toks merginu naivumas, neskirti italu kalbos nuo arabu doh.gif ...O mano pazinotieji negere alkoholio ir Ramadano laikydavosi tai tik tiek is savo papraciu, patys sake, kad yra blogi musulmonai, siaip visiems prisistatinejo italais arba prancuzais doh.gif
O autorei patarciau apsispresti nori gyventi su savo vyru ar ne, jei ne, tai ir isssikirti, o tada kitu ieskotis, jei nori tai nustoti bendrauti su visokiais arabais 4u.gif Vaikai kokio pas jus amziaus? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ada21lt: 17 balandžio 2013 - 18:32
QUOTE(ada21lt @ 2013 04 17, 18:31)

O autorei patarciau apsispresti nori gyventi su savo vyru ar ne, jei ne, tai ir isssikirti, o tada kitu ieskotis, jei nori tai nustoti bendrauti su visokiais arabais 4u.gif Vaikai kokio pas jus amziaus? g.gif


O prie ko čia tas klausimas, koks vaikų amžius? doh.gif Taigi, sakė, jog susituokusi 15 metų berods. Tai tikriausiai ir vaikai abu iki 15 metų.
Atsakyti
Autorei siūlyčiau mėgautis "įsimylėjimu", pavasaris čia veikia ir nuobodulys, rutina. Matyt jūsų gyvenime jausminė pusė ilgokai dūlėjo po dulkių sluoksniu. Čia moterys daug kartų kartojo pagalvoti, pergalvoti. Bet jūs juk esat protinga, gyvenimiškos patirties turit. Pasisemkit iš šitos atrakcijos pozytivumo. Prisipumpuokit gyvo kraujo, o ne maitinkitės kava ir aplesinais. rolleyes.gif Pasijuskite moterimi. Gerbėjas turėtų pakelti savivertę. Ne vienintelis jis toks. Tik šiuo metu dėl sunkumų su vyrų ir galvojimo apie skyrybas viduj sau leidot laisvę "pamatyti" jį. Tokie įsimylėjimai ateina ne šiaip bele kada. Kaip bepasibaigtų situacija su morčiuojančiu arabu- mesit ar nemesit vyrą- pasikeitimai jūsų gyvenime bus. Ir neleiskit, kad jie būtų negatyvūs. Rekomenduočiau nelaukti kol pamesit protą ir galbūt paskui gailėsitės. Ką aš banau jums pasakyti- net nežinau at tai lengvai įmanoma jūsų situacijoj- skraidykit padebesiais, atsinaujinkit garberobą, nueikit su draugėm į klubą, važiuokit su vyru kur nors dviese, bet kontruoliuokit situaciją.
Atsakyti
Šiaip jau, jei rimtai, vyras, kuris peršasi po savaitės pažinties, siūlo kartu gyventi, atakuoja skambučiais, žinutėmis, man pasirodytų psichiškai nestabilus.

g.gif

Nuo tokio gerai pasislėpčiau ir vengčiau visais įmanomais būdais, nesvarbu, kas jis bebūtų - arabų šeichas, amerikonas, kinietis ar lietuvis.
Atsakyti
QUOTE(Bitės šešėlis @ 2013 04 18, 09:10)
Šiaip jau, jei rimtai, vyras, kuris peršasi po savaitės pažinties, siūlo kartu gyventi, atakuoja skambučiais, žinutėmis, man pasirodytų psichiškai nestabilus.

g.gif

Nuo tokio gerai pasislėpčiau ir vengčiau visais įmanomais būdais, nesvarbu, kas jis bebūtų - arabų šeichas, amerikonas, kinietis ar lietuvis.


Aš tai nebūčiau tokia greita teisti. Visko gyvenime būna. Vienas tikras pvz (mano draugės tėvų):
Tėvai susipažino šokiuose. Patį pirmą vakarą ir smileysex.gif Mergina po to vakaro pasijuto nėščia, pasakė mamai. Mama labai supyko. Bet mergina neatsiminė net vardo to vyruko. Taigi abi išėjo į gatvę ir ieškojo jo tarp praeivių. Na ir ką... Sutiko. O jis išgirdęs, kad mergina nėščia ir sako: "Nu tai gerai, ženijamės". Jie susituokė, susilaukė po to dar dviejų vaikų ir laimingai nugyveno gyvenimus ir toliau dar gyvena. lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(reine de beauté @ 2013 04 18, 11:23)
Aš tai nebūčiau tokia greita teisti. Visko gyvenime būna. Vienas tikras pvz (mano draugės tėvų):
Tėvai susipažino šokiuose. Patį pirmą vakarą ir  smileysex.gif  Mergina po to vakaro pasijuto nėščia, pasakė mamai. Mama labai supyko. Bet mergina neatsiminė net vardo to vyruko. Taigi abi išėjo į  gatvę ir ieškojo jo tarp praeivių. Na ir ką... Sutiko. O jis išgirdęs, kad mergina nėščia ir sako: "Nu tai gerai, ženijamės". Jie susituokė, susilaukė po to dar dviejų vaikų ir laimingai nugyveno gyvenimus ir toliau dar gyvena.  lotuliukas.gif

nu bet matai, ženijosi iš reikalo, o ne iš begalinės meilės seilės. Gerai, kad po sėkmingai viskas susiklostė.
O čia situacija kiek kitokia - vyrukas kone maniakiškai ją bombarduoja dėmesiu. (aišku, jei istorija neišgalvota).
Aš matau du variantus:
a) jis arabas, ir jam tas flirtas - kaip vanduo nuo žąsies. visoms tą patį sako ir čiulba. Nuvažiuokit į kokią turkiją ar kitą panašią šalį, praeikit plevėsuodama šviesiais plaukais, pamatysit, sulauksit tiek pasiūlymų "marry me
wub.gif
kad nebeišsirinksit... Jų tiesiog toks mentalitetas.

cool.gif jis nestabilios psichikos.
Atsakyti
Na tai flirtuokit, mėgaukitės tuo dėmesiu, maudykitės komplimentuose, imkit viską, ką galit paimti iš tų santykių wub.gif , tegul kloja įsimylėjęs arabas viską po kojų, tik nebriskit per giliai ir nemąstykit bent jau dabar apie jokias šeimas irnesakyk.gif.
Atsakyti