Įkraunama...
Įkraunama...

Kai eini iš proto

QUOTE(Hmmm... @ 2013 04 26, 05:58)
Duok Dieve, kad kaina už pasiskraidymą nebūtų per didelė 4u.gif


mano nuolatinė mintis..... bet......
"kaina" toks dalykas.... nežinosi kas kada ir už ką gyvenime gali nuskaičiuoti......
Atsakyti
Autorė šiuo metu gyvena kitoj galaktikoj. biggrin.gif

Man tai panašu, kad prasidės dvigubas gyvenimas. Smagu būt įsimylėjusiai, tik kad taip aukštai skraidant paskui netektų krist labai skaudžiai... g.gif Ne vien dėl šeimos, kurioj gali prasidėt problemos, bet ir arabas gali atvėsi, susirasti kitą moterį. Kaip jaustumėtės, jei sužinotumėt, kad jis susirado kitą? O toks scenarijus visai galimas, turint omeny, kad jis vienišas...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo reine de beauté: 26 balandžio 2013 - 17:23
QUOTE(reine de beauté @ 2013 04 26, 17:21)
Autorė šiuo metu gyvena kitoj galaktikoj.  biggrin.gif

Man tai panašu, kad prasidės dvigubas gyvenimas. Smagu būt įsimylėjusiai, tik kad taip aukštai skraidant paskui netektų krist labai skaudžiai...  g.gif Ne vien dėl šeimos, kurioj gali prasidėt problemos, bet ir arabas gali atvėsi, susirasti kitą moterį. Kaip jaustumėtės, jei sužinotumėt, kad jis susirado kitą? O toks scenarijus visai galimas, turint omeny, kad jis vienišas...



ar skraidom ar ne , o krist visiems tenka.....

visas problemas zinau ir suvokiu.... bet kol kas gi nieko "neprisidirbau" - tiesiog kaifuoju emociskai smile.gif

ir kaip pazistamas mums visiems tas jausmas, kad niekada niekuom negalima jokiais budais dziaugtis, nes va tuoj tuoj bus blogai...... gal uz tai ir esam tokia depresiku tauta....
Atsakyti
QUOTE(reine de beauté @ 2013 04 16, 18:26)
Jūs esat mačiusi filmą "The Bridges of Madison County "?
Man ten labai panaši situacija atrodo į jūsų dabartinę.  smile.gif

Valstybine kalba būtų "Madisono grafystės tiltai". Šitą filmą žiūrėjau en kartų ir en kartų verkiau.

Įsimylėjimas negali ilgai trukti, nes jis išsekina ir gresia miokardo infarktas. Kai šitaip įsimyli, tolygu priešinfarktinė būsena: virpa, daužosi širdis, dreba rankos, linksta kojos, prapuola apetitas, sutrinka miegas, krinta svoris. Jei tai tęstųsi ilgiau, galima išsekti, susirgti ir numirti. Ne šiaip sau posakis liaudyje likęs: mirti iš meilės. Tai gana dažna senuose meilės romanuose. bigsmile.gif
Žinau, ką tai reiškia. mirksiukas.gif
Patarimų biuras dėl arabo. Gal iš tikro, pasistenk nedaryti skubaus sprendimo, leisk išbandyti laikui. Tai aš, lėtapėdė, taip daryčiau
Nors...kartais reikia elgtis ryžtingai, kad pagautum laimės paukštę.
O dviem mažais šuoliais bedugnės neperšoksi. bigsmile.gif
Meilė - nuostabus jausmas. Skraidyk. Tik neprisivirk košės. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Laiko-juosta @ 2013 04 26, 13:44)
mano nuolatinė mintis..... bet......
"kaina" toks dalykas.... nežinosi kas kada ir už ką gyvenime gali nuskaičiuoti......


Bet yra tikimybės. Jūsų situacijoje jei skraidysit neatsakingai ir neapgalvotai, prarasti galite daug daugiau nei atrasti. Didžiausios audros atneša didžiausius nuostolius.

Bet žinoma, tik Jūs nuspręsite, kiek galite sau leisti prarasti vardan tikimybės atrasti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Laiko-juosta @ 2013 04 25, 20:58)
skraidau, skraidau, skraidau...
planuojam susitikt..... labai laukiu...  zinau kad tai rozine euforija kuri yra laikina, bet net ir keliu dienu laime yra laime ir smagu kai patiri tai.....
nesitikiu nieko, bet megaujuosi tuo jausmu
man gera
jauciuosi dievinama.....

suvokimas, kad nieko is to nebus yra. bet neziurint to , manau kad skristi is laimes ne kiekvienam pasitaiko ir reikia tuo megautis smile.gif
daugelio jusu komentaruose yra labai daug karcios tiesos. protas ta suvokia...
taciau, leiskite man paklausti - kada jums paskutini syki buvo ishdyge sparnai beprotishkam skrydziui? kada tirpote is laimes?

4u.gif Net akimirkos laimė yra laimė.
Panašioj situacijoj apie save savikritiškai ironiškai sakau, kad šiknoj sparnai išdygo. bigsmile.gif Bet išdygo. Kad ir kiek tas jausmas iš arabo pusės netikras, kad ir kaip skaudžiai baigsis, kad ir keik teks gailėtis... tai geras jausmas thumbup.gif
Mano sesė Švedijoj gyvena su iraniečiu. Susimetė be meilės, prirodė kažkas, kad jam versle reikia pagalbos, tai nuvažiavo ir užsibuvo. Oi visko buvo, kol kampai apsišlifavo, ne sykį lagaminai buvo sudėti. Alkoholio jis nevartoja, bet ir nesimeldžia ir valgo lietuvišką lauktuvių dešrą su kiauliena. Savo šaly jis elgtųsi kitaip. Jie gyvena jau 7 metai. Mano dukra pas juos svečiavosi. Grįžo su nuomone, kad mano sesė kiek aikštijasi, o jis ją labai myli ir lepina.
Papildyta:
QUOTE(Hmmm... @ 2013 04 26, 18:11)
Bet žinoma, tik Jūs nuspręsite, kiek galite sau leisti prarasti vardan tikimybės atrasti smile.gif

Kai patiriu kažką tokio, kas sielą skraidina. Žydinčių alyvų kvapas po mano balkonu, kai išeini įkvepi ir pajunti palaimą. Naktis mylimojo glėby, kai negali užmigti, nes jautiesi tokia laiminga ir gaila laiko miegui. Šniokščiantis krioklys, po kuriuo gali išsirėkti, krykštauti kaip vaikas. kai patiri kažką tokio. Sakai, kad po to ir numirti negaila. 4u.gif
Atsakyti
Pagalvojau, bet ant kiek moteris turetu buti nelaminga savam gyvenime, kad uzsikabinti uz tokios iliuzijos.......kiel tokiu moteru gyvena tarp musu....
MAno patarimas butu, meginti visgi tuos jausmus pakyletus pakreiti i savo vyro puse, nu nejau, jau toks mires reikalas jusu santuoka unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(ada21lt @ 2013 04 26, 23:28)
Pagalvojau, bet ant kiek moteris turetu buti nelaminga savam gyvenime, kad uzsikabinti uz tokios iliuzijos.......kiel tokiu moteru gyvena tarp musu....
MAno patarimas butu, meginti visgi tuos jausmus pakyletus pakreiti i savo vyro puse, nu nejau, jau toks mires reikalas jusu santuoka unsure.gif


puikus zodziai 4u.gif
Atsakyti
Na autore, norisi jus papurtyti ir bukit gera, nuvaziuokit (keista,kad esat pasiturinti, o dar nebuvot g.gif )ne i Turkija, o i Egipta(juk nera labai brangu) kartu su savo vyru. Teisingi buvo patarimai.Nuvaziuokit- paziuresit ir isirsit tuos pacius komplimentus,vyras tai vertins ir turetu pagereti santykiai su pauksciu rankoje(t.y.vyru,) o ne su svajone danguj...
Atsakyti
QUOTE(gmo @ 2013 04 26, 21:41)
Kai patiriu kažką tokio, kas sielą skraidina. Žydinčių alyvų kvapas po mano balkonu, kai išeini įkvepi ir pajunti palaimą. Naktis mylimojo glėby, kai negali užmigti, nes jautiesi tokia laiminga ir gaila laiko miegui. Šniokščiantis krioklys, po kuriuo gali išsirėkti, krykštauti kaip vaikas. kai patiri kažką tokio. Sakai, kad po to ir numirti negaila. 4u.gif


Galbūt aš ne tokia romantikė, bet tas posakis - tai tik akimirkos emocija. Niekas nemiršta ir mirt nesiruošia po to taip realiai. O ir pasekmės po pauostymo ir po pasivoliojimo svetimo vyro lovoje gali būti visiškai skirtingos. Jei autorė būtų viena, pati sau, sakyčiau - pofig, skriskit, saugaus Jums nusileidimo. Bet ji turi šeimą, vaiką, darbą, kuriuos visus apleidžia (arba labai nori apleist) dėl poros savaičių pažinties. Nu c'mon... rolleyes.gif Jau geriau eitų alyvas uostyt.

Negaila man žmogui laimės, tegu, šimtą metų smile.gif Bet nu kiek reali čia kokia nors teigiama ateitis? Geriausias variantas - paskraidys ir neskaudžiai nusileis, nieko nepraradus, o prikaupus gerų prisiminimų. Bet čia jei protingai skraidys.

QUOTE(ada21lt @ 2013 04 26, 23:28)

MAno patarimas butu, meginti visgi tuos jausmus pakyletus pakreiti i savo vyro puse, nu nejau, jau toks mires reikalas jusu santuoka unsure.gif


Aš tai sakyčiau į save tą perteklinę energiją nukreipt gal geriau... jei jau su vyru ten taip blogai unsure.gif
Atsakyti
Jums 40 metu, turite darba, vyra, 2 vaikus, namus... Ir viska norit sugriauti del nepatikimo arabo? Kuri pazistat 11 dienu? Moterie, nejau tikit, kad per 11 dienu bendravimo virtualiai galima sitaip isimyleti?
Nustokit bendrauti ir pamatysit kaip grisit i realybe.
Zinoma tai jusu gyvenimas, jusu reikalas, bet sitoj temoj perskaiciau labai daug teisingu ir realybe atitinkanciu komentaru, siulyciau susimastyti.
Man arabai asocijuojasi su istorijomis, kai prikabina makaronu, lietuvaites naivios susizavi, palieka vyrus, vaikus, namus, islekia pas araba, prigimdo jam vaiku, arabas atima pasus, niekur nebeisleidzia, susiranda nauju zmonu, o jus pabegate atgal palikusios vaikus ten i tevyne ir kreipiates i televizija, kad buves arabas vyras negrazina jums vaiku. Va toki finisa jusu istorijos as matau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vereta @ 2013 04 27, 11:46)
Jums 40 metu, turite darba, vyra, 2 vaikus, namus... Ir viska norit sugriauti del nepatikimo arabo? Kuri pazistat 11 dienu? Moterie, nejau tikit, kad per 11 dienu bendravimo virtualiai galima sitaip isimyleti?



Galima smile.gif . Be to autorė su juo buvo ir gyvai susitikusi. O tas jausmas laikui bėgant keičiasi. Arba baigiasi, arba perauga į kažką gerokai pastovesnio ir tikresnio nei hormonų audros.
Atsakyti