Įkraunama...
Įkraunama...

Kai eini iš proto

As autorei siulyciau atsipalaiduot, pasiimt kokia savaitele atostogu ir nulekt pailset i kokia arabu sali ar Turkija. Pamatysit, sutiksit tokiu gerbeju kruva, kurie po 5 minuciu pazinties ir amzina meile prisiekines, ir tuoktis siulys. Na, megsta jie makaronus europietems kabint, natura pas juos tokia. mirksiukas.gif Tik turekit omeny, visoms jie ta pati suokia. Taigi, pasilinksmint galit, priimkit kaip zaidima, taciau rimtai i dusia to imt tikrai nevertetu biggrin.gif
Atsakyti
Įdomu, ar tas pats arabas, kur kitą forumo dalyvę kabino? Po tos žinutės autorė ir pradingo...
Atsakyti
QUOTE(Million @ 2013 04 22, 15:23)
Įdomu, ar tas pats arabas, kur kitą forumo dalyvę kabino? Po tos žinutės autorė ir pradingo...



Nedingo smile.gif
Manau ne tas pats....

Esu vis dar euforijoj, bet sprendziant is to kad jau pradejau kazkiek valgyt - matyt rozine migla ant akiu praskaidrejo....

Labai tą miglą praskaidrino tai, kad jis nelabai turi panašių pomėgių su manim ( apie teatrą, meną, muziką nelabai iš viso susigaudo , nors turi labai rimtą išsilavinimą (šitas faktas yra tikras) unsure.gif

ir lygint su gauja arabų kažkur svečioj šalyje, kur jie ieško turtingų moteriškių manau nereiktų , nes mums nė vienam nėra striuka finansiškai.....

Gorada 4u.gif vat tas ir yra kad lyg ir padori jaučiuosi, o ta širdelė kirba nevaldomai nors tu ką....
Atsakyti
O kaip jis reaguoja į tai, kad jūs turite vyrą, vaiką? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Soled @ 2013 04 22, 21:17)
O kaip jis reaguoja į tai, kad jūs turite vyrą, vaiką? 4u.gif


žada laukti kol kas nors pasikeis mano gyvenime.... kol as noresiu kazka keisti...
Atsakyti
QUOTE(Laiko-juosta @ 2013 04 22, 22:11)
ir lygint su gauja arabų kažkur svečioj šalyje, kur jie ieško turtingų moteriškių manau nereiktų , nes mums nė vienam nėra striuka finansiškai.....

O is kur jus zinot apie jo finansine padeti, ji zinanti vos pora savaiciu bigsmile.gif . Jus apie ji zinot tik is jo paties ir is firmos,kurioje dirbate is darbines puses ir viskas, taigi kaip ir niekonezinot apart profesijos.... g.gif
Be to nemanau, kad tie visi arabai ,turkai ir t.t. kabinantys uzsienietes, tai daro vaikydamiesi turtu, kai kurie patys turtingi g.gif biggrin.gif Nors zinau viena naive lietuve,kuri savo "suzadetiniui"turkui paekme paskola, tiek ji ir temate ,o paskola tebemoka doh.gif
O patarimas tikrai buvo geras, manau, pamaciusi ju daug ir panasiu gal kitaip viskas pasisuktu, galu gale kultura pamatytumet is arti ir t.t.

O siaip tai turit savo vyra, su juo gal geriau gaivinkit meiles, aistras ar dar kazka.VAt nuvziuotumet abu i kokia Turkija bent, gal ir vyras uzpavydetu ir jusm smagu nuo marios komplimentu butu 4u.gif Nezinau gal ir yra tokiu istoriju su laimingom pabaigom, bet as nezinau nei vienos, gal kas atsilieps papasakos ,kaip laimingai gyvena su arbu? Siaip siame forume gal yra panasiu temu, ar gyvenenciu su jais? Bet jusu istorijoj prisides tai,akd sugriausit savo esama seima ar numanot kuom pataptumet isivelusi i romana su juo? g.gif unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ada21lt: 22 balandžio 2013 - 23:12
QUOTE(Laiko-juosta @ 2013 04 22, 22:11)
ir lygint su gauja arabų kažkur svečioj šalyje, kur jie ieško turtingų moteriškių manau nereiktų , nes mums nė vienam nėra striuka finansiškai.....


Ne finansus turejau omenyje, o mentaliteta ir temperamenta. Beje, neretai islama ispazistantiems vyrams buna striuka su seksu, na, grieztai pas juos ten su savom. Ir nebutinai musulmoniskam kraste jis turi gyvent. Gali but Europoj ar Amerikoj. Beje, ar jus tikra, kad jis nevedes? Nesakau, kad visi arabai nieko verti ir visi tik zaidzia. Taciau pati pagalvokit, ar rimtas vyras, kad ir kokios tautybes ar religijos jis bebutu, po vienos dienos pazinties pultu zarstytis pazadais istekejusiai moteriskei? Ir ar nebijot, kad kaip greit jis uzsidege, taip greit ir perdegs? g.gif
Atsakyti
QUOTE(pita @ 2013 04 25, 01:07)
Ne finansus turejau omenyje, o mentaliteta ir temperamenta. Beje, neretai islama ispazistantiems vyrams buna striuka su seksu, na, grieztai pas juos ten su savom. Ir nebutinai musulmoniskam kraste jis turi gyvent. Gali but Europoj ar Amerikoj. Beje, ar jus tikra, kad jis nevedes? Nesakau, kad visi arabai nieko verti ir visi tik zaidzia. Taciau pati pagalvokit, ar rimtas vyras, kad ir kokios tautybes ar religijos jis bebutu, po vienos dienos pazinties pultu zarstytis pazadais istekejusiai moteriskei? Ir ar nebijot, kad kaip greit jis uzsidege, taip greit ir perdegs?  g.gif



Visko bijau. nieko nezinau 100 procentu (na tik tiek kiek per darba ir per googla). Niekuo neesu tikra 100 procentu....
Bet skraidau taip aukstai kad net asaros akyse kaupiasi....
esu labai laiminga.....
kalbam telefonu po 10 sykiu i diena (jau bijau kad is darbo neismestu )......
skraidau, skraidau, skraidau...
planuojam susitikt..... labai laukiu... zinau kad tai rozine euforija kuri yra laikina, bet net ir keliu dienu laime yra laime ir smagu kai patiri tai.....
nesitikiu nieko, bet megaujuosi tuo jausmu
man gera
jauciuosi dievinama.....
be to visi aplinkui ima komplimentais zarstytis, kad spinduliuoju, kad graziai atrodau, kad esu zavinga ir puikios isvaizdos...
vis dar sunkiai sekasi su valgymu... matyt shirdis ishsiplete ir uzspaude skrandi....
nukrito svoris apie 6-7 kg.... kol kas dar nieko, panikuosiu jei ims plaukai kristi biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

o siaip bandau megautis teigiamom emocijom- ne tiek daug ju buna per gyvenima smile.gif





suvokimas, kad nieko is to nebus yra. bet neziurint to , manau kad skristi is laimes ne kiekvienam pasitaiko ir reikia tuo megautis smile.gif


daugelio jusu komentaruose yra labai daug karcios tiesos. protas ta suvokia...
taciau, leiskite man paklausti - kada jums paskutini syki buvo ishdyge sparnai beprotishkam skrydziui? kada tirpote is laimes?


Atsakyti
QUOTE(Laiko-juosta @ 2013 04 25, 21:58)
kada jums paskutini syki buvo ishdyge sparnai beprotishkam skrydziui? kada tirpote is laimes?


Duok Dieve, kad kaina už pasiskraidymą nebūtų per didelė 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Hmmm... @ 2013 04 26, 05:58)
Duok Dieve, kad kaina už pasiskraidymą nebūtų per didelė 4u.gif

Tai va, kad. g.gif
O istikruju, kaip butu idomu: prieini prie kokio kiosko langelio, ten parasyta "drugeliai, paskraidymas", kaina tokia ir tokia ( netenki seimos. Arba gauni liudesi menesiui, arba, patiri pusmeti vienatves ir t.t.) smile.gif
Atsakyti
nors ir kaip tai būtų nuostabu ir koks beprotiškai malonus tas skraidymo jausmas įsimylėjus,aš autorei nei kiek nepavydžiu schmoll.gif biggrin.gif man labai patinka gyventi ant žemės ax.gif ir visiškai nenorėčiau prarasti blaivaus proto rolleyes.gif o laiminga galima jaustis ir neskaraidant,gyvenat šeimoj ir netgi neturint šeimos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Laiko-juosta @ 2013 04 22, 22:56)
žada laukti kol kas nors pasikeis mano gyvenime....  kol as noresiu kazka keisti...

Kantriai laukia tik sotus...

Pati pagalvokite: giliai isimylejes, vienisas, ir pasiryzes laukti nors ir amzinai?..
Zinojimas, kad jus tuo tarpu gyvenate (miegate..) su kitu vyru, jam netrukdo?
Kaip su fizine reikalo puse belaukiant?
Atsakyti