Įkraunama...
Įkraunama...

Televizorius

paskaičius susidaro vaizdas, kad visi kažką girdėjo, tik dar nežino apie ką.
Panelės ir moterys, būkit mielos - pasidomėkit prieš rašydamos. Tam yra kad ir www.google.lt
Naujo modelio plazminiai yra beveik tokie patys ilgaamžiai kaip ir LCD, pvz. 60.000 vs 65.000 Nors LCD vaizdas ir ryškenis, bet taip atrodo tik dėl matomų pikselių. Be to, netgi patys greičiausi LCD pagal reakcijos laiką neprilygsta plazminiams.
Bet juk visuomet pasirinkimas atsiremia į finansus.

sėkmės renkantis!
Atsakyti
QUOTE(Rūpintojėlis @ 2005 11 28, 18:53)
Sveiki ir sveikos.

Neseniai įsigijom plazminį panasonic'ą , 94 cm įstrižainės.
Prieš tai konsultavomės su pardavėju iš parduotuvės DOMUS
galerijoje. Jis pasakojo taip:

1. Ir LCD ir plasma TV gyvavimo laikas (per kurį ekrano ryškumas
sumažėja labai nedaug) yra panašus - ~50000-60000 valandų,
kas išvertus į žmonių kalbą būtų ~8 metai "normalaus", ne maniakiško
žiūrėjimo.

Kiek teko skaityt, tai 50% ryshkumo plazminiai praranda per pirmus metus, kitus 50% per likusius 7.... Tiket tuom ar ne...?
Beje man bent jau kainu kategorijoj iki 5000 lt geriau uzh kineskopinius televizorius niekas nerodo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Julius3 @ 2005 12 13, 07:46)
Kiek teko skaityt, tai 50% ryshkumo plazminiai praranda per pirmus metus, kitus 50% per likusius 7.... Tiket tuom ar ne...?
Beje man bent jau kainu kategorijoj iki 5000 lt geriau uzh kineskopinius televizorius niekas nerodo smile.gif


Charakteristikos plazminių ir LCD žinoma skiriasi, tačiau kuo toliau, tuo mažiau. Pardavėjai aišku labiau girs LCD - jie gerokai brangesni. Reikia internete skaityti atsiliepimus, o ne klausyti, pvz., "vienintelių technikos ekspertų" smile.gif.
Atsakyti
QUOTE(airara* @ 2005 11 22, 23:52)
o pas LCD TV yra lizdų ar kištukų ( kaip čia pavadint užstrigo mintis šiek tiek), na, kad videokamerą pajungt, kompą, galima būtų? ar žinot kas? ax.gif
aišku galima juk į pardą nueit, bet kolkas tik mintys generuojamos apie naujo TV įsigijimą

turbut apie skarteri kalbi? logiskai galvojant jei kineskopiniuose 10 metu senumo galima prijungti PC, namu kina, kamera ir dar galas zino ka, tai negi naujuose nebutu?reiktu paziureti i elektromarkt ar pan. tinklapius kur raso prekiu charakteristikas ten turetu buti apie visas jungtis...
Atsakyti
QUOTE(Rūpintojėlis @ 2005 12 13, 09:01)
Charakteristikos plazminių ir LCD žinoma skiriasi, tačiau kuo toliau, tuo mažiau. Pardavėjai aišku labiau girs LCD - jie gerokai brangesni. Reikia internete skaityti atsiliepimus, o ne klausyti, pvz., "vienintelių technikos ekspertų" smile.gif.

Na del ryshkumo praradimo per metus, tai internete perskaiciau, o parduotuviu konsultantu klaust informacijos, tai tushcias reikalas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Julius3 @ 2005 12 13, 08:46)
Kiek teko skaityt, tai 50% ryshkumo plazminiai praranda per pirmus metus, kitus 50% per likusius 7.... Tiket tuom ar ne...?
Beje man bent jau kainu kategorijoj iki 5000 lt geriau uzh kineskopinius televizorius niekas nerodo smile.gif



visishkai nesamone parashe tamsta.
tos pateikiamos valandos, tai per kuri laika telikas praranda 1/2 savo ryshkumo, kitaip pavadinkime tai pusamzhiu, reishkia jei pusamzhis ~30000, tai toks telis 80% ryshkumo
prarastu po 30000 (liktu 50%) +30000h (liktu 25%), t.y. labai labai negreit

jei su anglu problemu nera, tai va linkas apie plazminiu mitus ir realybe:
http://www.plasmatvb...v-lifespan.html

taigi kaip matote, ten rasho, kad nauju plazminiu pusamzhis jau buna iki 60000h, kai tuo tarpu paprastu CRT teliku pusamzhis budavo 25000, t.y. koks senukas priesh 10-12 metu pirktas Sony trinitron, kuris vis dar puikiai rodo yra puikus irodymas ka reishkia 30000h pusamzhis wink.gif taip kad jei reikalai susiveda i finansus - tai plazma vis dar laimi, o po kokiu 15 metu manau jau noresis naujo teliko smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lafa: 13 gruodžio 2005 - 14:23
Na nesu aš didelė technikos žinovė, bet karts nuo karto apie TV pasiskaitinėju. Tai va, neseniai TV antenoje (Lietuvos ryto priedas) teko skaityti, kad plazminiai televizoriai jau pasiekė savo tobulumo viršūnę ir daugiau niekas jų netobulins, nebent diegs pažangias technologijas, kas leistų atpigintų tokių TV gamybą. O vat LSD telikai dar nepasiekę savo tobulumo viršūnės ir yra nuolat tobulinami. Ir dar skaičiau, kad jeigu žiūrint plazminį TV 5-6 valandas per dieną, jis atlaikys 30 metų. Manau, kad tiek ilgai ne kiekvienas ištveria su senu TV, kad ir koks geras jis būtų.
Atsakyti
Sony labai suprastėjo, kai jų gamyba buvo perkelta į Europą (pvz Ispanija), geriausias vaizdo kykybės ir ekrano dydžio santykis, kai įstrižainė apie 50 cm, vaizdo kokybės atžvilgiu geriausi ekranai, kurių forma ne kampuota (dėl elektronų judėjimo trajektorijos), skystų kristalų ir plazminiai televizoriai prastesni vaizdo kokybės atžvilgiu už kineskopinius
Atsakyti
Tai vis dėlto, pagal kokius parametrus rinktis plazminį teliką? Kas geriau rodo, kai kontrastas 1:1000 ar 1:10000? Man kažkaip pasirodė, kad kuo mažiau, tuo geriau? O dar visa kita...
Atsakyti
Kuo didesnis kontrastas tuo geriau.
Aš esu prieš plazminius TV.
1 Jie trumpiau tarnauja už LCD, nors man to tarnavimo pakaktų.
2 Jie kelis kartus daugiau elektros naudoja lyginant su LCD.
3 Ties kraštais ryškumai sumažėją.
4 Labai jau intensyvios spalvos, toks įspudis kaip nenatūralu.
5 Kaina visgi nemaža.

LCD yra neblogai, bet kol kas dar nepasiekė savo kokybės viršūnės, bei gero kainos/kokybės santykio. Bet visa tai neužkalnų.

Aš jau seniai apsisprendes, programoms žiūrėti skystųjų kristalų iki 50-64 įstrižainės, o filmams projektorių.
Atsakyti
QUOTE(Zoran @ 2006 10 16, 00:20)
Kuo didesnis kontrastas tuo geriau.
Aš esu prieš plazminius TV.
1 Jie trumpiau tarnauja už LCD, nors man to tarnavimo pakaktų.
2 Jie kelis kartus daugiau elektros naudoja lyginant su LCD.
3 Ties kraštais ryškumai sumažėją.
4 Labai jau intensyvios spalvos, toks įspudis kaip nenatūralu.
5 Kaina visgi nemaža.

LCD yra neblogai, bet kol kas dar nepasiekė savo kokybės viršūnės, bei gero kainos/kokybės santykio. Bet visa tai neužkalnų.

Aš jau seniai apsisprendes, programoms žiūrėti skystųjų kristalų iki 50-64 įstrižainės, o filmams projektorių.



O aš kažkur apie projektorius skaičiau, kad jie spalvų neatkuria, o ypač dar jei saulėtas kambarys, tenka užtemdyti. Tai tada plazminis kaip ir geriau g.gif . O per projektorių programų negalima žiūrėti?
Atsakyti
QUOTE(Atlante @ 2005 07 04, 09:59)
Pas mane stovi Samsung plazminis televizorius 107cm istrizaines. Ir patikekite manimi jau nebevaiksto nei draugai krepsio ziureti i kavines  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
Is tiesu ziurekite koksai tasku skaicius, del mirgejimo kazkas minejo taip pat. Beja palyginkite jei nusiziureje ne viena funkcijas. Geriau imti zinoma su kalonelemis.
LCD zinoma, kad geresni uz plazminius taciau ju kaina 62 cm tokia kaip plazminio 82 cm ar net daugiau.. g.gif
Visu pirma turite paziureti kiek tam daiktui galite skirti pinigeliu is savo biudzeto ir ieskoti pigesniu variantu  mirksiukas.gif
Sekmes

Plazma yra geresni telikai uz LCD.Ir nesuprantu kodel Lietuvoj LCd brangesni schmoll.gif .pas mus pvz philips LCD 32 inciu kainuoja 1000sv,o toks pat plazma kainuoja 1500.Aisku kainos priklauso nuo firmos .Plazminiai telikai yra brangesni.Lcd maza galima nusipirkt ir uz 200 svaru,bet plazmos uz tokia kaina niekada smile.gif
Atsakyti