Įkraunama...
Įkraunama...

*Sportas namuose, 33 tema

QUOTE(Laukinė prerija @ 2013 04 17, 08:35)
kokia? energetikų ar sekretorės?  smile.gif

sveikinu vienaip ar kitaip smile.gif


QUOTE(KaZantipA @ 2013 04 17, 10:24)
ir kokia cia svente? sveikinimai  smile.gif

o kaip jums geriau sportuoti, ryte ar vakare? as daabr biliuteni turiu, tai galvojau ryte sportuosiu, bet man vakarais geriau  ax.gif

Sekretarša aš biggrin.gif Tai panos paprikolino su mano sportais, padovanojo samtį-svarstykles, sakė, kad nepadauginčiau maisto biggrin.gif
Aš sportinu vakare, nes ryte neturiu galimybės ir šiaip labiau mėgstu pamiegoti ax.gif Mano organizmui vakare labai tinka thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Laukinė prerija @ 2013 04 17, 09:35)
shredą sportuoji? man kartais būna, kad visai nėra sveikatos, bet kaip nors išpušku  doh.gif


Taip shreda smile.gif Vakar ten susimaliau toki kokteiliuka iš vaisių ir pieno, dabar juokas ima doh.gif Po išgėrimo praėjo valanda ir tada sportas, po sporto iškart į tuliką, bet treniruotę ištvėriau biggrin.gif

Šiandien tuščių skrandžiu sportavau smile.gif Man tai ne tas kad sveikatos nėra, o tingisi, bet jau septynias dienas atlaikiau, tai jau kažkoks įprotis neleidžia nepadaryt treniruotės ax.gif
Atsakyti
laba ryta 4u.gif
dekavoju uz namus 4u.gif
vasara uz svente 4u.gif ir mano svente ax.gif
Just me,tuoj ir pas mane atkeliaus tos ''anos'' biggrin.gif doh.gif visad pilvas ''patinsta'' doh.gif
Beje,Just me,pagal viska tai mes koja kojon sportinames,as irgi 3 ir 4workus varau ax.gif Gaila,kad del ligos net tris savaites praleidau be sporto unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Vijora @ 2013 04 17, 11:35)
laba ryta 4u.gif 
vasara uz svente 4u.gif ir mano svente ax.gif

ir tave su tavo diena 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vasara_ @ 2013 04 17, 15:10)
ir tave su tavo diena 4u.gif

biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
na as jau po vakarienes, buvo siandien tuno salotos, ir uz 30 min eisiu sportuot, dabar galvoju nuo ko pradet, gal nuo plokscio pilvo g.gif dar nusifotkinau pries, ziuresim ar bus akivaizdus rezultatas smile.gif
Atsakyti
KaZantipA, sveika prisijungusi vėl drinks_cheers.gif Pamenu tave iš senesnių laikų, jei neklystu (aš cherie) biggrin.gif

Aš paskutiniu metu stengiuosi sportuoti, nors kartais labai striuka su laiku ir tenka po sporto per kokias 15 min. palysti po dušu ir kur nors susiruošti, bet sporto neapleidžiu. Tik su mityba kažkaip sunkiau, vis kokiu nesamonių prisišlamščiu doh.gif ax.gif
Atsakyti
Aš po shredo antro lygio šeštos treniruotės thumbup.gif

susiplakiau kokteilį iš beržų sulos, salierų stiebų, obuoliukų, razinų, graikinių riešutų ir baltymų miltelių smile.gif skanu essen.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laukinė prerija: 17 balandžio 2013 - 17:36
QUOTE(immer @ 2013 04 17, 18:22)
KaZantipA, sveika prisijungusi vėl drinks_cheers.gif Pamenu tave iš senesnių laikų, jei neklystu (aš cherie) biggrin.gif




jo, mano pazintis su sportu ir prasidejo nuo JM ir sios temos smile.gif labai sunku pradzioje, dabar pripratau ir sportas yra mano gyvenimo dalys jau smile.gif
Atsakyti
Dariau šiandien viena penkiašimtuką pratimų karsta.gif MB parėjo su čiurnos raiščių trauma doh.gif Antrą kartą gyvenime jam taip nesėkmingai. Liūdna kažkaip, ne į gerą tos traumos...
Atsakyti
QUOTE(KaZantipA @ 2013 04 17, 10:24)
tikrai taip smile.gif
ir kokia cia svente? sveikinimai  smile.gif

o kaip jums geriau sportuoti, ryte ar vakare? as daabr biliuteni turiu, tai galvojau ryte sportuosiu, bet man vakarais geriau  ax.gif


As vakare visad, dazniausiai jau po 10 mano sportai buna, o ryte pamiegoti norisi labai, niekaip neatsikeliu doh.gif
Atsakyti
kažko tema apmirusi ,kur visos sportininkės 4u.gif

man ryškėja pilvo presas, bigsmile.gif bet nuo viršaus, g.gif skaičiau, kad norint išryškintį apatinį pilvo presą yra žymiai sunkiau, reikia stipriai prisižiūrėti mitybą g.gif
Papildyta:
QUOTE(Vicious Vici @ 2013 04 17, 22:24)
Dariau šiandien viena penkiašimtuką pratimų karsta.gif MB parėjo su čiurnos raiščių trauma doh.gif Antrą kartą gyvenime jam taip nesėkmingai. Liūdna kažkaip, ne į gerą tos traumos...



įdomu kaip jūs atrodote, nes kiek suprantu rimtai užsiimate sportu 4u.gif
Atsakyti