Įkraunama...
Įkraunama...

*Sportas namuose, 33 tema

QUOTE(Laukinė prerija @ 2013 05 21, 13:04)
aš irgi turiu iš iherb.co mbaltymų miltelius, šiuos va:
http://www.iherb.com...2-lbs-908-g/270  nežinau ar lb geri ar blogi, milteliai, mat tik kvapas nepatinka, bet išgeriu  g.gif

Neblogi tikrai, lyginant su tuo, kokių būna. Šie jau beveik natūralūs skaitosi.
Atsakyti
QUOTE(qqte @ 2013 05 21, 12:54)
labas merginos, aš irgi noriu prie jūsų prisijungti, gal gi su palaikymu seksis geriau
nes irgi būna kad užsibrėžiu puolu sportuot, o paskui kažkoks menkas trikdis ir išmuša iš vėžių, užmetu kokiam pusmečiui
parsisiunčiau dabar keletą programėlių, pradėjau nuo JM 30 day shred
atrodė ne itin sunku viskas pirmą dieną (penktadienį pradėjau) išskyrus atsispaudimus, tuos sunkiai įveikiu, bet kaip viską skaudėjo kelias dienas, net nustebau
kaži o tada kai labai skauda raumenukus po vakarykštės ar užvakarykštės treniruotės ar galima vėl tuos pačius pratimus daryt?

mano probleminės vietos irgi šlaunys, užpakaliukas ir taip jau nemažas ir riestas iš prigimties bet jau man per didelis, nes viršutinė mano dalis ir kaulai yra labai smulkūs, ūgis vos 160, o kai pasimatavau vakar per klubus  doh.gif 99
žodžiu tikslas mano būtų stangrint visą kūną ir kiek įmanoma proporcingesnį jį padaryt

žiūriu daug kas matuojatės apimtis, o šlaunų apimties nematuojat? blush2.gif
aš išsimatavau visa ir galiu surašyt
84-69-99, šlaunis 58
va jas ir tą uodegą savo nelemtą labiausia norėčiau sumažint  biggrin.gif


Sveika, prisijungus. Normalu, kad po pirmos dienos raumenukus skauda. Tikrai galima tuos pačius pratimus daryt, jei krūvis bus panašus skausmas irgi mažės. 4u.gif


O dėl šlaunų, tai blush2.gif nežinau kaip jas matuot, ta prasme kurioj vietoj. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(jovka @ 2013 05 21, 12:11)
Sveika, prisijungus. Normalu, kad po pirmos dienos raumenukus skauda. Tikrai galima tuos pačius pratimus daryt, jei krūvis bus panašus skausmas irgi mažės.  4u.gif
O dėl šlaunų, tai  blush2.gif nežinau kaip jas matuot, ta prasme kurioj vietoj.  blush2.gif

aš vieną dieną praleidau, bet paskui per skausmus vistiek dariau
tik dar bėda man nuo atsispaudimų skauda vieno riešo sąnarį, ar darau kažką ne taip ar kas ir šiaip rankos silpnos

šiandien jau skauda mažiau tai stengsiuosi vadinas toliau sportuot, nes buvau sugalvojus nusimuliuot kol praeis blush2.gif

šlaunį matuoju per storiausią vietą
Atsakyti
QUOTE(qqte @ 2013 05 21, 11:54)
labas merginos, aš irgi noriu prie jūsų prisijungti, gal gi su palaikymu seksis geriau
<...>
žiūriu daug kas matuojatės apimtis, o šlaunų apimties nematuojat? blush2.gif
aš išsimatavau visa ir galiu surašyt
84-69-99, šlaunis 58
va jas ir tą uodegą savo nelemtą labiausia norėčiau sumažint  biggrin.gif

Laba 4u.gif sėkmės siekiant tikslo wink.gif
kažkaip nematavus niekad šlaunų apimties g.gif turiu 52 cm smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Artari @ 2013 05 21, 12:22)
Laba  4u.gif sėkmės siekiant tikslo wink.gif
kažkaip nematavus niekad šlaunų apimties  g.gif turiu 52 cm smile.gif

lieknos tavo šlaunys tai ir matuot noras nekilo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(qqte @ 2013 05 21, 13:16)
aš vieną dieną praleidau, bet paskui per skausmus vistiek dariau
tik dar bėda man nuo atsispaudimų skauda vieno riešo sąnarį, ar darau kažką ne taip ar kas ir šiaip rankos silpnos

šiandien jau skauda mažiau tai stengsiuosi vadinas toliau sportuot, nes buvau sugalvojus nusimuliuot kol praeis  blush2.gif

šlaunį matuoju per storiausią vietą


Po didesnio krūvio labiausiai skauda ne kitą dieną, o dar kitą dieną. Taip, kad viskas čia gerai. 4u.gif
Atsakyti
na aš žinau tą, esu sportavusi ir ne namie, nemažai lankiusi ir aerobikos + jėgos
ir truputį pilateso smile.gif
sporte ne visai naujokė, bet kiek atsimenu trenerė liepdavo pailsėt
nors apšilus tas skausmas praeidavo, o čia nors treniruotės trumpos bet labai jau daug tų raumenų grupių dirba

o beje man presui kažkaip mažoka tiek kiek yra tam 30 dienų pirmam lygyje, kas jei padaryčiau dar preso 8 minutes tarkim prie to g.gif
turbūt nepakenks?
Atsakyti
laukine, o tu per tarpininkes perki ar pati?
Atsakyti
QUOTE(qqte @ 2013 05 21, 13:40)
na aš žinau tą, esu sportavusi ir ne namie, nemažai lankiusi ir aerobikos + jėgos
ir truputį pilateso smile.gif
sporte ne visai naujokė, bet kiek atsimenu trenerė liepdavo pailsėt
nors apšilus tas skausmas praeidavo, o čia nors treniruotės trumpos bet labai jau daug tų raumenų grupių dirba

o beje man presui kažkaip mažoka tiek kiek yra tam 30 dienų pirmam lygyje, kas jei padaryčiau dar preso 8 minutes tarkim prie to  g.gif
turbūt nepakenks?


Va būtent jei apšilus skausmas praeina, tai gerai. O kas liečia poilsį, tai taip galima ilsėtis, tik ne per ilgai. 4u.gif Kita vertus pati matai ar skausmas yra toks, kad negali sportuot ar visgi yra skausmas, tik nedidelis raumenukų jautimas. 4u.gif
O tos 8min, tai taip nepakenks, ypač jei matai, kad esi pajėgi. 4u.gif
Atsakyti
bijau užsibrėžti per daug kad paskui vėl neužmesčiau kaip visada smile.gif
dar namie turiu mažą sporto priešą, kuris tik pamato kad jau jungiu video tuoj zyzia mama tu nenori sportuoti, nu tu nenori sportuot
vakar sėkmingai tos plokštelės klausiausi visas tas 27 minutes bestraksėdama lotuliukas.gif
turiu ir elipsinį treniruoklį, bet tas jau iš vis didysis vaiko priešas doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo qqte: 21 gegužės 2013 - 13:14
Labas, sportuojančios 4u.gif
Sportuoju namuose virš pusmečio, šiek tiek rezultatų yra...
Priimkite ir mane 4u.gif

Daug kas surašė savo duomenis, rašau savo: 88-78-94, šlaunis 52cm, ūgis 157cm, svoris laikosi ~55kg.
Turiu klausimuką, kaip matuojate pilvą-liemenį? Atpalaiduotą ar raumuo įtemptas? blush2.gif
Atsakyti
aš tai įtempiu bet ne iš visų jėgų, ir šiaip stengiuosi daugiau su įtemptu vaikščiot nes kitaip tai kaip nėščia doh.gif
Atsakyti