Įkraunama...
Įkraunama...

*Sportas namuose, 33 tema

nu jau mergos g.gif atvirai pasakius, buciau vyras, neeeziureciau i antraja schmoll.gif schmoll.gif nu tikrai ner uz ko paimt. gal merginai PACIAI ir faina tokia figura turet, bet pirmoji man pats tas - pilvukas grazus, tik gal slaunis GALIMA PADAILINTI... ir siap daugiau pilnumo. tokio sveiko, nu gi ne lasiakai g.gif

jei isties, gal galima per vidury kazkur - bet tikrai ne kaip nuotrauka desineje blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo given444: 20 gegužės 2013 - 20:05
Tai matosi, kad fitnesinė pana ir siekia tokio tikslo smile.gif man norėtųsi tarpinio varianto dar, kada buvo galima "skanume" sustoti biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos sportuojancios 4u.gif mirksiukas.gif Vis paskaitau sia tema, bet taip ir neprisijungiu. labai noriu pradeti vel eilini karta mesti svori, sportuoti, tureti grazu kuna rolleyes.gif , bet... nuo viso sito esu ziauriai pavargus, ir niekas nebeiseina, ryte pradeu, o vakaras baigiasi persivalgymu ir vis negana.. jauciu, kad turiu jau valgymo sutrikima.. nu nzn, kaip galiu sau padeti..

metu svori nuo pat niolikos, turbut jau 10 metų, kuomet metu - priaugu, taip ir kovoju..

Pasiguodziau blush2.gif unsure.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(given444 @ 2013 05 20, 21:04)
nu jau mergos  g.gif atvirai pasakius, buciau vyras, neeeziureciau i antraja schmoll.gif  schmoll.gif nu tikrai ner uz ko paimt. gal merginai PACIAI ir faina tokia figura turet, bet pirmoji man pats tas - pilvukas grazus, tik gal slaunis GALIMA PADAILINTI... ir siap daugiau pilnumo. tokio sveiko, nu gi ne lasiakai g.gif

drinks_cheers.gif Man pirma irgi gražesnė, jeigu šlaunis padailint.

QUOTE(IcanSau @ 2013 05 20, 21:23)
Pasiguodziau blush2.gif  unsure.gif  4u.gif

Pasiguodei ir viskas tuo baigėsi? 4u.gif
Nedaryk drastiškų pokyčių (sportai po 2 val kasdien ir 3 obuoliai per dieną su stikline kefyro), viską pamažu, kad nebūtų streso ir kančios tau pačiai ir organizmui. Atrask sau malonų fizinį užsiėmimą (bėgimas, dviratis, plaukimas, šokiai.....), žiūrėk, kaip su maistu sekasi, ar lengviau "nevalgyti po 6", ar negali nevalgyt, bet tau nesunku rinktis mažai kaloringą maistą. O gal nemėgsti gyvent ant salotų lapų, tai galima ir panuodėmiauti kartais, bet valgyti mažytėm porcijom. Na, čia pradžiai tokie patarimai iš asmen. patirties 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(given444 @ 2013 05 20, 21:04)
nu jau mergos  g.gif atvirai pasakius, buciau vyras, neeeziureciau i antraja schmoll.gif  schmoll.gif nu tikrai ner uz ko paimt. gal merginai PACIAI ir faina tokia figura turet, bet pirmoji man pats tas - pilvukas grazus, tik gal slaunis GALIMA PADAILINTI... ir siap daugiau pilnumo. tokio sveiko, nu gi ne lasiakai g.gif

jei isties, gal galima per vidury kazkur - bet tikrai ne kaip nuotrauka desineje  blink.gif



QUOTE(vasara_ @ 2013 05 20, 21:18)
Tai matosi, kad fitnesinė pana ir siekia tokio tikslo smile.gif man norėtųsi tarpinio varianto dar, kada buvo galima "skanume" sustoti biggrin.gif



aš tą foto įkėliau tik pažiūrėjimui, kad viską galima pasiekti ir kai nukrenta ūpas pasižiūrėti ir vėl kibti į sportą, asmeniškai man irgi negražu, tik sakau vien dėl spyrio į šikną.

Išlindau iš kontrastinio dušo, gerai atgaivina tvankų vakarą, o sportavau pagal Jm 30 days shredą 1 ir 2 level. Galvojau likti prie jo dar mėnesiui tik su sunkesniais svoriais? Ši programa yra gerai dėl to, kad tik 20 min., kad ir kaip jau neturi jėgų, vis tiek jai laiko ir jėgų atrandi drinks_cheers.gif

Dar mane motyvuoja teigiami žodžiai, vakar mano vyras pradėjo draugiškai iš manęs juoktis, stovim prie kasos, jis krauna prekes, aš moku pinigus, jis juokiasi, po to sakau, ko juokeisi, jis sako, kai krapšteisi po rankinę, tau tricai matėsi fitness4.gif

Asmeniškai mano liaškos yra probleminė vieta (panašiai kaip pas ta paną foto) ir pažiūriu, kad merginos tikrai sugeba jas padailinti, tik kiek tam laiko reikia. ? g.gif fitness4.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke @ 2013 05 20, 21:37)
drinks_cheers.gif  Man pirma irgi gražesnė, jeigu šlaunis padailint.
Pasiguodei ir viskas tuo baigėsi?  4u.gif
Nedaryk drastiškų pokyčių (sportai po 2 val kasdien ir 3 obuoliai per dieną su stikline kefyro), viską pamažu, kad nebūtų streso ir kančios tau pačiai ir organizmui. Atrask sau malonų fizinį užsiėmimą (bėgimas, dviratis, plaukimas, šokiai.....), žiūrėk, kaip su maistu sekasi, ar lengviau "nevalgyti po 6", ar negali nevalgyt, bet tau nesunku rinktis mažai kaloringą maistą. O gal nemėgsti gyvent ant salotų lapų, tai galima ir panuodėmiauti kartais, bet valgyti mažytėm porcijom. Na, čia pradžiai tokie patarimai iš asmen. patirties  4u.gif



Visada užsibrėžiu ir,kiek įmanoma, pasiekiu savo tikslą. Bet va, kalbant apie maistą ir sportą, dailų kūną, vis gyvenu su tuo antsvoriu, kuris man labai trukdo jaustis savimi patenkinta, ir nieko negaliu padaryt su tais keletą kg. Jūs teisi, jei metu svorį, tai (anksciau taip budavo) prisižiūriu max du mėnesius (sąžiningai) - sveika mityba ir sportas.
Esu perfekcionistė, kitaip nemoku, arba viską darau tobulai gerai, arba viską griaunu..

Atsakyti
QUOTE(Laukinė prerija @ 2013 05 20, 22:03)
Išlindau iš kontrastinio dušo,

Šaunuolė kokia thumbup.gif Aš taip noriu mėginti, taip noriu, bet nedrįstu... Tokia jau aš šilummėgė, tropikų vaikis tongue.gif

Labas vakaras.
Papildyta:
QUOTE(IcanSau @ 2013 05 20, 22:52)



Visada užsibrėžiu ir,kiek įmanoma, pasiekiu savo tikslą.  Bet va, kalbant apie maistą ir sportą, dailų kūną, vis gyvenu su tuo antsvoriu, kuris man labai trukdo jaustis savimi patenkinta, ir nieko negaliu padaryt su tais keletą kg. Jūs teisi, jei metu svorį, tai (anksciau taip budavo) prisižiūriu max du mėnesius (sąžiningai) - sveika mityba ir sportas.
Esu perfekcionistė, kitaip nemoku, arba viską darau tobulai gerai, arba viską griaunu..

Mano sesė tokia kaip pati rašai, gerai, kad aš nuosekli flirt.gif Reikia gi kažkam.
Atsakyti
QUOTE(IcanSau @ 2013 05 20, 22:52)
Esu perfekcionistė, kitaip nemoku, arba viską darau tobulai gerai, arba viską griaunu..

Greičiau jau maksimalistė. mirksiukas.gif
Atsakyti
labuciukas 4u.gif

QUOTE(vasara_ @ 2013 05 20, 07:41)
Just Me, ar gavai prisijungimus?

gavau 4u.gif

kokios jus visos grazios wub.gif visos labai grazios moterys bigsmile.gif o kai kuriu kunai tai milijono verti thumbup.gif labai smagu susipazinti 4u.gif As saves, dar neidejau, pasistengsiu siandien.. galvoje visai kiti rupesciai.

mmm dingo....NT neigiami.. bet as dariau tuos pigius juostelinius, buvau ju urma uzsipirkusi, kai dar savo maze gaminom biggrin.gif ziuriu galiojimo laikas nepasibaiges, bet netikiu as jais, reikes siandien nusipirkti normalu, nes vakar pas mus iseigine buvo, niekas nedirbo. Zodziu tokia, ant kabliuko jauciuosi..
Vis mastau, ar gali sportas mmm cikla isbalansuoti? zinau kad dietos gali, bet jokios dietos nesilaikau schmoll.gif viena diena sveikiau valgau, kita diena buna, kad ir pyrago gera gabala sulamsciu.. tikrai nebadauju schmoll.gif kame reikalas? unsure.gif
Papildyta:
laukine prerija, perkelk savo albuma i Privat folderi, nes dabar jis viesai matomas 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, na va peržiūrėjau nuotraukytės, tikrai nėra taip blogai, kaip kai kurios piešėt. Ir bežiūrint nuotraukas supratau kurioj vietoj reikia liemenį matuot. blush2.gif Aš tai visad per tą vietą, kur bamba eina matuodavau. blush2.gif


QUOTE(IcanSau @ 2013 05 20, 22:52)



Visada užsibrėžiu ir,kiek įmanoma, pasiekiu savo tikslą.  Bet va, kalbant apie maistą ir sportą, dailų kūną, vis gyvenu su tuo antsvoriu, kuris man labai trukdo jaustis savimi patenkinta, ir nieko negaliu padaryt su tais keletą kg. Jūs teisi, jei metu svorį, tai (anksciau taip budavo) prisižiūriu max du mėnesius (sąžiningai) - sveika mityba ir sportas.
Esu perfekcionistė, kitaip nemoku, arba viską darau tobulai gerai, arba viską griaunu..


O kodėl tik 2 mėn.? Manai per tiek laiko galima pasiekt tobulą figūrą? Tikrai nerelu. Ir čia ne perfekcionizmas, o valios stoka. Taip. kad linkiu dabar pradėt sportuot ir nemest po 2 mėnesių. 4u.gif

QUOTE(Vicious Vici @ 2013 05 20, 23:30)
Šaunuolė kokia thumbup.gif Aš taip noriu mėginti, taip noriu, bet nedrįstu... Tokia jau aš šilummėgė, tropikų vaikis tongue.gif



Aš irgi tokia, vis bandau su tuo šaltu vandeniu, ale š... gaunas. blush2.gif

_Just_Me, gal daug dirbai ir nervinais, tai irgi gali mmm išmušt iš ritmo. 4u.gif
Atsakyti
ei, nemoku perkelti? kaip reikia?

atrodo ,kad perkėliau g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laukinė prerija: 21 gegužės 2013 - 09:56
QUOTE(Laukinė prerija @ 2013 05 21, 10:50)
ei, nemoku perkelti? kaip reikia?


Perkėliau į Privat folderį. 4u.gif
Atsakyti