Įkraunama...
Įkraunama...

Stokholmas

Kai mes plaukėm, jūra buvo rami, supimas truputį jautėsi, bet jokių nepatogumų dėl jo nebuvo. Nusipirkit vaistukų, su imbieru lyg tai yra nuo supimo.
Pasikartosiu, kad nesu muziejų mylėtoja, bet Vaza laivo muziejus paliko didelį ispūdį. Ir mano vaikams patiko, tik jie jau vyresni buvo- 15 ir 16 metų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Linuskė: 02 vasario 2014 - 15:46
QUOTE(a79 @ 2014 02 01, 09:18)

Nežinau ar nepaskubėjom bilietus pirkdami, bet kai mes viską darom ekspromtu...
Plaukiam į Stoholmą kovo 7-9 dienom su vaikais, vienam 7 metai, kito 10-tasis gimtadienis (kelionė ta proga).
Dabar pergyvenu dėl pačios kelionės keltu, girdėjau atsiliepimų, kad labai supa...nesam jautrūs supimams, bet esu iš tų panikuojančių  doh.gif



Plaukėm per Kūčias - Kalėdas, tai ką galiu pasakyti - supimo dieną jokio nejauti, tik naktimis labiau jauti jį, bet tam tikrai padeda vaistukai nuo supimo smile.gif Esu irgi jautruolė, negera daros net mašinoj ilgą laiką važiuojant, užsupa joje, bet kelionę ištvėriau puikiai ir žuvyčių nei aš, nei mano artimieji nemaitinom biggrin.gif Pavasarį kartosim vėl, bet jau kitu keltu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Linuskė @ 2014 02 02, 16:45)
Kai mes plaukėm, jūra buvo rami, supimas truputį jautėsi, bet jokių nepatogumų dėl jo nebuvo. Nusipirkit vaistukų, su imbieru lyg tai yra nuo supimo.
Pasikartosiu, kad nesu muziejų mylėtoja, bet Vaza laivo muziejus paliko didelį ispūdį. Ir mano vaikams patiko, tik jie jau vyresni buvo- 15 ir 16 metų.

plaukem kelis sykius, viena karta gan smarkiai supo, bet visumoje nieko baisaus.
Del Vazos as dvejoju - ar nebus maziukams 4 ir 6 metu nuobodu... Idomu kaip technikos muziejuje? Ar yra buvusiu? kaip ten su ekpozicija? ar daug ekponatu, kuriuos galima liesti, judinti ir visaip nagrineti? ax.gif

Dar klausimas del stovejimo aiksteliu prie muzieju - ar jie mokami? Ar buna taip, kad nebutu vietu ir reiktu ieskoti parkavimo vietu kazkur kitur? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(šeima iš 5 @ 2014 01 29, 11:35)
4u.gif Sveiki,
Gal kas skubiai atsakytu i AZ kaip naujasis keltas    Isabelle?
Esame plauke Romantic, dabar galvojam ar verta su Isabelle, ar vistik Romantica imt?

Esam plaukę Isabelle visiskai nepatiko, senas keltas schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(šeima iš 5 @ 2014 01 29, 12:35)
4u.gif Sveiki,
Gal kas skubiai atsakytu i AZ kaip naujasis keltas    Isabelle?
Esame plauke Romantic, dabar galvojam ar verta su Isabelle, ar vistik Romantica imt?

Neskubiai gaunasi,bet as tik Romantika rinkciausi-jei del vaiku.
Atsakyti
QUOTE(ejau_pro_sali @ 2014 02 05, 15:03)
Del Vazos as dvejoju - ar nebus maziukams 4 ir 6 metu nuobodu. Idomu kaip technikos muziejuje? Ar yra buvusiu? kaip ten su ekpozicija? ar daug ekponatu, kuriuos galima liesti, judinti ir visaip nagrineti? ax.gif


Draugai buvo, pasakojo, kad vaikams labai patiko, o interaktyvių eksponatų nemažai. Kažkur skaičiau, kad iki š.m. balandžio pabaigos muziejuje vyksta kompiuterinių žaidimų paroda, kurioje galima žaisti žaidimus.
Tokio amžiaus vaikams Vaza tikrai nebus įdomu. Tiesa sakant, Vaza ir man buvo labai nuobodi schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Liutukeee @ 2014 02 07, 13:55)
Neskubiai gaunasi,bet as tik Romantika rinkciausi-jei del vaiku.

ne tik del vaiku rinkciausi Romantika...Isabelej prastesnis laivas, kajutej net televizoriaus nera, nors mazai jis ten ir reikalingas...
Atsakyti
QUOTE(rasa-rasa @ 2014 02 07, 21:38)
Draugai buvo, pasakojo, kad vaikams labai patiko, o interaktyvių eksponatų nemažai. Kažkur skaičiau, kad iki š.m. balandžio pabaigos muziejuje vyksta kompiuterinių žaidimų paroda, kurioje galima žaisti žaidimus.
Tokio amžiaus vaikams Vaza tikrai nebus įdomu. Tiesa sakant, Vaza ir man buvo labai nuobodi schmoll.gif

Aciu uz atsakyma 4u.gif Na jei Technikos muziejuje yra daug interaktyvaus gerio, tai manau ten ir varysim smile.gif
Atsakyti
Sveikos, keliautojos, sūnus su klase ruošiasi plaukti keltu iš Rygos į Stokholmą balandžio mėnesį. Noriu pasiklausti dėl pusryčių, ir vakarienės kelte, kokiu maždaug laiku maitina ir ar galima pasirinkti maistą g.gif Dar žinoma dėl supimo pergyvenu doh.gif gal su vaistukais nebus labai bloga smile.gif labai jau nori maniškis keliauti, o man taip neramu dėl to supimo doh.gif Dar taip suprantu, kad ir nuo kelto priklauso, nuo jo senumo, naujumo, kiek sups g.gif Krūva klausimų .......
Atsakyti
QUOTE(Kairėn @ 2014 03 03, 11:47)
Sveikos, keliautojos, sūnus su klase ruošiasi plaukti keltu iš Rygos į Stokholmą balandžio mėnesį.  Noriu pasiklausti dėl pusryčių, ir vakarienės kelte, kokiu maždaug laiku maitina ir ar galima pasirinkti maistą  g.gif  Dar žinoma dėl supimo pergyvenu  doh.gif  gal su vaistukais nebus labai bloga  smile.gif  labai jau nori maniškis keliauti, o man taip neramu dėl to supimo  doh.gif  Dar taip suprantu, kad ir nuo kelto priklauso, nuo jo senumo, naujumo, kiek sups  g.gif  Krūva klausimų .......

Na del supimo tai nemau, kad net vaistu prireiktu - manu ciulpiamu saldainiu turetu pakakti mirksiukas.gif
Siaip kiek su vaikais teko plaukioti keltais - buvo ir smarkesnis bangavimas ir visai nebangavo - niekad nieko neprireike, nors vaikus daznai uzsupa masinoje ( jei tenka vaziuoti 300+km, tai faktas kad kuris nors apsivems keliiones metu). Bet keltuose niekad nieko - gal del to kad veiklos visada susiranda g.gif
Atsakyti
QUOTE(ejau_pro_sali @ 2014 03 05, 12:17)
Na del supimo tai nemau, kad net vaistu prireiktu  - manu ciulpiamu saldainiu turetu pakakti  mirksiukas.gif
Siaip kiek su vaikais teko plaukioti keltais - buvo ir smarkesnis bangavimas ir visai nebangavo - niekad nieko neprireike, nors vaikus daznai uzsupa  masinoje ( jei tenka vaziuoti 300+km, tai faktas kad kuris nors apsivems keliiones metu). Bet keltuose niekad nieko - gal del to kad veiklos visada susiranda  g.gif

Ačiū labai, o kokius saldainius geriau pirkti?
Atsakyti
QUOTE(Kairėn @ 2014 03 06, 09:36)
Ačiū labai, o kokius saldainius geriau pirkti?

Bet kuriuos ledinukus - kuriuos vaikas megsta smile.gif Tada tiesiog suveikia, kad smegenys persijungia i maisto valgyma ir nesikoncentruoja i vestibuliarini aparata, kuris supymo metu streikuoja smile.gif
Atsakyti