Įkraunama...
Įkraunama...

Sulčiaspaudės - 4

Na, mane domina, atsiliepimai, kurie jau ilga laika naudoja sia sulciaspaude. ar nenusidevejo, jei naudojama daznai, ar neatsirado kokiu problemeliu ir pan. ar vis dar gerai spaudzia g.gif
ir dar klausimelis kuo skiriasi
Kuvings PLUS NS-998-950
NS-950 Kuvings

ar cia tik siaip neprirasytas tas plus, ar yra kazkoks skirtumas tarp ju g.gif
Atsakyti
beje, gal zinot, gal galima kazkur kokia Kuvings prezentacija pasiziuret? labai idomu kaip realiai dirba g.gif
Atsakyti
Ką gi, vakar gava Omega Vert sulčiaspaudę, esu lb patenkinta jos kokybe, super super super, rekomenduoju...nors gal apie tai kaip ji veikia turėčiau iš tikrųjų parašyt po metų smile.gif
Atsakyti
laba diena ,ar pirkote kas nors letaeige sulciaspaude topo centre,esu turejusi keleta prekiu brokuotu ,neseme kad garantiniui siustu,buvo pykciu daug ,vos ne ko jus cia atnesete.tai vad db galvoju kur pirkti.
Atsakyti
QUOTE(marimacho @ 2013 08 12, 07:48)
Na, mane domina, atsiliepimai, kurie jau ilga laika naudoja sia sulciaspaude. ar nenusidevejo, jei naudojama daznai, ar neatsirado kokiu problemeliu ir pan. ar vis dar gerai spaudzia  g.gif
ir dar klausimelis kuo skiriasi
Kuvings PLUS NS-998-950
NS-950 Kuvings

ar cia tik siaip neprirasytas tas plus, ar yra kazkoks skirtumas tarp ju  g.gif

Laba. Kuvings Lietuvoj jau treti metai ir yra perkamiausi tarp letaegiu butent del patikimumo ir patikimos garantijos. Skaiciai tai tik spalvu kodai, Plus tai reiskia, kad galima atskirai isigijus uzdeti smulkintuva. Dabar isejo naujas modelis ir Plus vel nebebus rasoma. Kuvings prezentaciju nerengia ( tai labai brangu) bet dalyvauja paroduose.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurgio tetis: 25 rugpjūčio 2013 - 14:33
QUOTE(evitele @ 2013 08 25, 15:20)
laba diena ,ar pirkote kas nors letaeige sulciaspaude topo centre,esu turejusi keleta prekiu brokuotu ,neseme kad garantiniui siustu,buvo pykciu daug ,vos ne ko jus cia atnesete.tai vad db galvoju kur pirkti.

sesuo iš Topo centro Kuvings pirko ir priekaištų neturi.
Atsakyti
Aš taip pat ieškau lėtaeigės sulčiaspaudės. Radau tokią: Kuvings Silent Juicer NS-750 PLUS + DOVANA SMULKINTUVAS ir šiuo metu kaina 1,199.99Lt. Kaip manote, ar verta dėmesio? Gal kas bandėte tiesiogiai siųstis iš Vokietijos? Parašiau užklausą, lauksiu, ką atrašys ir pasiūlys. g.gif
Atsakyti
Gal kam pravers- pirkom Kuvings prieš keletą mėnesių, su smulkintuvu. Esam gana patenkinti, naudojam nemažai, tačiau kai kuriuos vaisius/daržovės spaudžiant greit kemšasi tirščių išėjimo anga, pvz. spaudžiant vynuoges. To galima išvengt, jei tokius vaisius maišysi su kietesniais, tarkim morkomis ar cukinijom, jos tą kamštį "išstumia". Smulkintuvas nėra prastas dalykas, bet vėlgi, reikia reguliuot išėjimo angą, jai ėmus kimštis turinys bėga per apačią. Priežiūra paprasta, valosi gana patogiai. keletą kartų buvo užstrigę, padėjo "reversas"- spaudžiant berods burokus. Iš esmės galiu rekomenduoti, tik kaina, mano manymu, visgi per didelė smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kapabull @ 2013 08 28, 12:47)
Gal kam pravers- pirkom Kuvings prieš keletą mėnesių, su smulkintuvu. Esam gana patenkinti, naudojam nemažai, tačiau kai kuriuos vaisius/daržovės spaudžiant greit kemšasi tirščių išėjimo anga, pvz. spaudžiant vynuoges. To galima išvengt, jei tokius vaisius maišysi su kietesniais, tarkim morkomis ar cukinijom, jos tą kamštį "išstumia". Smulkintuvas nėra prastas dalykas, bet vėlgi, reikia reguliuot išėjimo angą, jai ėmus kimštis turinys bėga per apačią. Priežiūra paprasta, valosi gana patogiai. keletą kartų buvo užstrigę, padėjo "reversas"- spaudžiant berods burokus. Iš esmės galiu rekomenduoti, tik kaina, mano manymu, visgi per didelė smile.gif

Cia kazkaip rasoma apie modeli kuris buvo pries metus nes dabartiniuose tikrai su vynogem neuzkisi. Na nebent kokioj parduotuvej buvo uzsistovejusi. Bey kei ka skambinkit Kuvings astovuii ir jums pakeis dubeni ju servisas dirba nepriekaistingai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurgio tetis: 28 rugpjūčio 2013 - 14:27
Galiu pasakyti tik tiek, kad su Matstone spaudžiant vynuoges su sėklytėmis nebuvo jokių problemų ir šiaip neužsikimšinėja.
Atsakyti
QUOTE(Jurgio tetis @ 2013 08 28, 15:26)
Cia kazkaip rasoma apie modeli kuris buvo pries metus nes dabartiniuose tikrai su vynogem neuzkisi. Na nebent kokioj parduotuvej buvo uzsistovejusi. Bey kei ka skambinkit Kuvings astovuii ir jums pakeis dubeni ju servisas dirba nepriekaistingai.


Kadangi konkrečiai pirkau per Jus smile.gif tai turbūt Jums ir reikia skambinti?
Atsakyti
QUOTE(Kapabull @ 2013 08 28, 14:40)
Kadangi konkrečiai pirkau per Jus smile.gif tai turbūt Jums ir reikia skambinti?

Skambinkit nurodytu tel. Nr. Nes kaip minejau su vynogem uzkisti negali. Piktibyskiausia uoga visom letaeigem yra aviete su jom uzsikisa ismetimo anga.
Atsakyti