Įkraunama...
Įkraunama...

Sulčiaspaudės - 4

Va kokį aparatą aptikau ne tik letaigė sulčiaspaudė bet ir makaronus gamina ir kaina gana padori tik 599 Lt
LEXEN GP62 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(airiusha @ 2013 08 05, 07:40)
na žinant triukšmas irgi turi reikšmės, nes turiu patirtį, isigyjau pigią mesmalę, tai nuo jos toks garsas, lyg virtuvėje lėktuvas ..))) Tai aš ją labai rėtai naudoju.
Tik palyginus pvz. Zelmer su Cooksense, radau du skirtumus, ne Zelmer naudai, Cooksense  tylesnis ir turi geresnį setelį...
Tai va dabar ir mastau ar verti tie  pranašumai apie 400-500lt skirtumu tarp Zelmer ir Cooksense

na, jei įjungtų prie Jūsų abi sulčiaspaudes didelio skirtumo tikrai nepajustumėte, tikrai nėra net ką lyginti su mėsmale, už mėsmales ir centrifūginės tyliau veikia mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(egllute @ 2013 08 05, 22:56)
na, jei įjungtų prie Jūsų abi sulčiaspaudes didelio skirtumo tikrai nepajustumėte, tikrai nėra net ką lyginti su mėsmale, už mėsmales ir centrifūginės tyliau veikia  mirksiukas.gif

Smagiai Eglute prajuokinai biggrin.gif
Išvada: dėl tylesnio veikimo (lyginant su mėsmale) verta rinktis centrifūginę biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Borzika: 06 rugpjūčio 2013 - 11:56
man, kad tyliai veiktu buvo labai aktualu, nes sultys spaudziu pries darba rytais, kai vaikai miega. turiu Hurom ir esu labai patenkinta tiek garsu, tiek kaip spaudzia sultis.
Atsakyti
QUOTE(audriusfm @ 2013 08 05, 15:52)
Jei norit ypač geros kokybės ir palyginti žemos kainos pasidomėkit Magic MSJ-200M  thumbup.gif

o kodėl?jus ją naudojote?
Atsakyti
Speedy, jei gerai prisimenu iš 2 temos -turite Zelmer? Vis dar ja patenkinti, jokių nusiskundimų? Aš vis dar nepasiryžtu nė vienam modeliui pasakyti 'taip' lotuliukas.gif Per daug prieštaringa informacija iš įvairių šaltinių..


QUOTE(speedy @ 2013 07 04, 07:48)
Kam tai rūpi  g.gif  čia ne krosnis  lotuliukas.gif

Atsakyti
o ką manote apie šitą
http://kuponai.lt/vi...m_medium=banner
Atsakyti
QUOTE(airiusha @ 2013 08 08, 11:27)

Cituoju: "Spaužiant sultis naudojamas tik šaltas slėgis, ko dėka nesusidaro jokie išspaudų kamščiai"
Įdomiai, įdomiai biggrin.gif
Beto garantija tik 12 mėn.
Tik neparašyta kilmės šalis, kuri yra Kinija.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo audriusfm: 09 rugpjūčio 2013 - 09:16
Mastom pirkti Kuvings sulciaspaude. Gal atsiras turinciu ja ilgesni laika? kokie atsiliepimai?
Atsakyti
Atidžiai perskaičiau visas rastas temas apie sulčiaspaudės . Skyriau nemažai laiko, taip pat peržiūrėjau video apie mašinų veikimą. Pradėjau nuo STOLLAR BJE520, o užsisakiau Omega Vert. Gausiu prekę kažkur trečiadienį, žiūrėsim, tikiuosi ji manęs nenuvils.
Atsakyti
QUOTE(marimacho @ 2013 08 11, 17:20)
Mastom pirkti Kuvings sulciaspaude. Gal atsiras turinciu ja ilgesni laika? kokie atsiliepimai?

O ką blogo apie gerą daiktą galima pasakyt? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Emoli @ 2013 08 11, 17:53)
O ką blogo apie gerą daiktą galima pasakyt?  biggrin.gif

tai jau žiūrint su kuo palyginsit mirksiukas.gif Ją irgi reikia plauti, kaina nėra labai maža, trintuvo priedą reikia pirkti atskirai (jei jo reikia).
Atsakyti