Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(Aushrita @ 2013 04 25, 16:33)
Giriu visus naujus darbelius,puikiai  bigsmile.gif thumbup.gif

Merginos,ka reiskia prie keliu spalvu parasyta raides HF ,kokie cia siulai  g.gif

Gal ten pusinis kryželis nurodytas ? Half?
Atsakyti
QUOTE(Debesėliai @ 2013 04 25, 15:36)
Gal ten pusinis kryželis nurodytas ? Half?

Na kad ne,salia spalvos parasyta tiesiog.,ten pusiniu nera nei bs nieko tik prancuziski keli
Va,ten kur zalia spalva gal iziuresit,neturiu is arciau foto
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aushrita: 25 balandžio 2013 - 15:44
QUOTE(Aushrita @ 2013 04 25, 16:39)
Na kad ne,salia spalvos parasyta tiesiog.,ten pusiniu nera nei bs nieko tik prancuziski keli

Nu žinok galvoju, kad vistik ten pusiniai . Parasyk dizaino pavadinima, gal pas save turiu geresnes kokybės schema, pažiūrėsiu išsamiau.
Atsakyti
QUOTE(Debesėliai @ 2013 04 25, 16:08)
Nu žinok galvoju, kad vistik ten pusiniai . Parasyk dizaino pavadinima, gal pas save turiu geresnes kokybės schema, pažiūrėsiu išsamiau.

Randu tik prie paveiksliuko zodi Herbstliebe,cia is acufactum serijos
Atsakyti
QUOTE(Aushrita @ 2013 04 25, 17:33)

Merginos,ka reiskia prie keliu spalvu parasyta raides HF ,kokie cia siulai  g.gif

siūstis
Atsakyti
QUOTE(Aushrita @ 2013 04 25, 17:24)
Randu tik prie paveiksliuko zodi Herbstliebe,cia is acufactum serijos

Radau, pažiūrėjau- ten tikrai pusinukai 4u.gif
Matyt daugiau tokių nesupratusių - tai padaryti pusinukai. Google per paiešką radau blogą, kuriame įdėtas toks išsiuvinėtas su pusinukais. Ačiū Uodegytei už info.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Debesėliai: 25 balandžio 2013 - 16:40
merginos 4u.gif reikia jusu patarimo,kuri juostele geriau dera ax.gif SKUBU biggrin.gif

user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(zerutis @ 2013 04 25, 17:39)
merginos 4u.gif reikia jusu patarimo,kuri juostele geriau dera ax.gif SKUBU biggrin.gif

kaip man, tai šviesesnė
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2013 04 25, 16:33)

Aciu 4u.gif

QUOTE(Debesėliai @ 2013 04 25, 16:34)
Radau, pažiūrėjau- ten tikrai pusinukai  4u.gif
Matyt daugiau tokių nesupratusių - tai padaryti pusinukai. Google per paiešką radau blogą, kuriame įdėtas toks išsiuvinėtas su pusinukais.  Ačiū Uodegytei už info.

Tai kad nematau as schemoj pusiniu,vien x g.gif
Atsakyti
QUOTE(Katusik @ 2013 04 25, 18:46)
kaip man, tai šviesesnė

ir as taip galvoju,nes ji labiau atitinka skeldejimo spalva,bet noriu isgirst daugiau nuomoniu,kad nenusigrybauciau blush2.gif ax.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(zerutis @ 2013 04 25, 18:39)
merginos 4u.gif reikia jusu patarimo,kuri juostele geriau dera ax.gif SKUBU biggrin.gif

man ir sviesesne 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zerutis @ 2013 04 25, 18:49)
ir as taip galvoju,nes ji labiau atitinka skeldejimo spalva,bet noriu isgirst daugiau nuomoniu,kad nenusigrybauciau blush2.gif  ax.gif  biggrin.gif

Man irgi šviesesne, žeruti 4u.gif
Aushrita, aš schemos neradau , kad pažiūrėti tiksliai. Aš radau išsiuvinėtą darbą, kuriame yra pusinukų. Matyt mergaitė taip kaip ir aš buvo įsitikinus, kad tas HF - yra pusinių ženkliukas. Nekreipk dėmesio, siuvinėk kaip priklauso.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Debesėliai: 25 balandžio 2013 - 17:58