Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

aciu, 4u.gif taip ir padarysiu ax.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zerutis: 25 balandžio 2013 - 17:59
stai galutinis rezultatas ax.gif


user posted image
Atsakyti
Zeruti puiki arbatinė wub.gif


Visą dieną prie siuvinuko,pagaliau baigiau.Ar būna kam nors taip ,kad esama sachema jums nepatinka ,ko nors nedasiuvinėjat,arba savo pridedat,pastebėjau , kad man dažnai taip pasitaiko,ššiandien kelis kartus ardžiau kol ,darbas mane tenkino .
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2013 04 25, 20:12)
Zeruti puiki arbatinė wub.gif
Visą dieną prie siuvinuko,pagaliau baigiau.Ar būna kam nors taip ,kad esama sachema jums nepatinka ,ko nors nedasiuvinėjat,arba savo pridedat,pastebėjau , kad man dažnai taip pasitaiko,ššiandien kelis kartus ardžiau kol ,darbas mane tenkino .

aciu 4u.gif

buna ir man mirksiukas.gif sitam puodeliui dvi siuliuku spalvas keiciau ir sisiojantiem nimukam biggrin.gif viena spalva keiciau ax.gif
Atsakyti
Acufactum nėra plati paletė kaip dmc ,todėl vieni siūlai yra VH,o kitus siūlus ieškot pagal kitą atitikmenį ,tai HF ,o pusiniai yra ,siuvinėt taip :

user posted image

reikia siuvinėt pusę kryželio

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 25 balandžio 2013 - 19:33
QUOTE(Uodegyte @ 2013 04 25, 20:29)
reikia siuvinėt pusę kryželio

va,va as vienam zurnale buvau radusi schemute su tokiais pusiniais xxx,tai kai buvau visai zalia apie krizevojima,niekaip nesupratau,kas per bajeris lotuliukas.gif daba jau kaip nors iskryzevociau ax.gif biggrin.gif
Atsakyti
Dabar aisku,as gal kazkaip irgi iskryziavociau dabar biggrin.gif dekui uodegyt 4u.gif
Atsakyti
As sia mergaite siuvinejau tais kryziukais. Man sudetinga, daug laiko, o ir rezultatu nebuvau patenkinta. Kol kas tikrai nesiimciau.
user posted image
Atsakyti
QUOTE(rituker @ 2013 04 25, 19:53)
As sia mergaite siuvinejau tais kryziukais. Man sudetinga, daug laiko, o ir rezultatu nebuvau patenkinta. Kol kas tikrai nesiimciau.

Nematau as cia tu kryziuku,ar cia tie balti gal blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aushrita: 25 balandžio 2013 - 19:56
QUOTE(Aushrita @ 2013 04 25, 21:45)
Dabar aisku,as gal kazkaip irgi iskryziavociau dabar  biggrin.gif dekui uodegyt  4u.gif

mirksiukas.gif

o ir aš iš pradžių nesupratau ,kol išsiaiškinau rolleyes.gif

rituker pamenu šią mergaitę ,ir kaip dėl jos klausei ,turbūt linas netoks ,kad taip gavos .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 25 balandžio 2013 - 19:58
Gal ir linas kaltas. Tuomet man nepatiko BS kaip gula. O dabar norejau atkreipti demesi I "tuos kryziukus". Man sudetinga buvo juos siuvineti. Va apvedziau, kuriuos prisimenu ax.gif
user posted image
Atsakyti


QUOTE(zerutis @ 2013 04 25, 19:50)
stai galutinis rezultatas ax.gif


Puiki dėžutė wub.gif wub.gif
Atsakyti