Įkraunama...
Įkraunama...

Ar galiu būti nėščia?

QUOTE(Mergiona @ 2013 04 29, 20:50)
jei minimaliausias ciklas 39d o paskutines mmm buvo bal 1 diena tai negalite buti dar pastojusi si cikla  g.gif Pozymiams tikrai-tikrai per anksti, jo labiau testui. Beto kazkaip prie nestumo krutis labiau skauda nei spenelius, bent jau daugumai.

Man neskaudėjo krutų, o tik jautrūs speneliai buvo, ir paaštrėjusi uoslė. wink.gif bet aišku, čia kiekvienai individualiai..
Vai2lka, siūlyčiau palaukti +- mm laiko, jei jos neprasidės tada bandyt darytis testuką. 4u.gif O, jei tikrai nenorit pastoti siūlyčiau vartot kokias kitas apsisaugojimo priemonės ir tada nereikės baimintis, kad maža ką.. mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juoduke`: 30 balandžio 2013 - 07:35
QUOTE(Mergiona @ 2013 04 29, 21:31)
Liutuke aiskiai parase, kad ir be pilvo i zmonas tinka. O kad nestumas buvo- tai faktas, testai teigiami "nuo sventos dvasios"- nepasidaro.

Nuo šventos dvasios ne, bet dėl kitų dalykų - gali.

Bet tema ne apie tai.
Atsakyti
QUOTE(HappyAngel @ 2013 04 30, 08:51)
Nuo šventos dvasios ne, bet dėl kitų dalykų - gali.

Bet tema ne apie tai.


pvz? Labai net i tema nuo ko dar, be nestumo, testai pasidaro teigiami.
Atsakyti
QUOTE(Mergiona @ 2013 04 30, 12:31)
pvz? Labai net i tema nuo ko dar, be nestumo, testai pasidaro teigiami.


gal nuo nekokybiškumo? Esu mačius teigiamą testą, bet nėštumo nebuvo blink.gif doh.gif Arba pabėgo ankstyvoj stadijoj unsure.gif tokia mistika tada buvo. Draugė su tokiu džiaugsmu parodė, o paskui paskambino ir pranešė, kad nieko blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Isila @ 2013 05 02, 15:08)
gal nuo nekokybiškumo? Esu mačius teigiamą testą, bet nėštumo nebuvo  blink.gif  doh.gif Arba pabėgo ankstyvoj stadijoj  unsure.gif tokia mistika tada buvo. Draugė su tokiu džiaugsmu parodė, o paskui paskambino ir pranešė, kad nieko  blink.gif


pabago ankstyvojoje stadijoje- cia nestumas, deja nesekmingas, del nekokybiskumo... na ne du gi iskart unsure.gif Na, lauksim kokiu kitu be nestuke.gif priezasciu pamatyt II buna, Happy Angel zadejo papasakot unsure.gif
Atsakyti
O kažin įmanoma implantacija 4 turėjusių prasidėti menesinių dieną? Turbūt nelabai logiška,per velu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(nera_ko_nori @ 2013 05 04, 14:48)
O kažin įmanoma implantacija 4 turėjusių prasidėti menesinių dieną? Turbūt nelabai logiška,per velu?  g.gif


visai nelogiska, bet velyva O gali buti.
Atsakyti
sveikutes esu cia naujoke tai net nezinau kur cia ka ieskoti seip ne taip radau kaip sukurti tem..tai va esu kvailoj situacijoj ir nesuprantu ar cia sveikta ar nestumas..pasidariau testa nes jauciuos lyg buciau nescia netgi jauciu judesiu pilve ir ne zarnu sukaliojimjus jei laukciaus butu man 18 19 savaiciu bet per visa ta laika buvo mm bet keistos tai pat ir pasidariau testa vakar parode blankia tai siandien nulekiau susipirkau dar viena ir jau aiskiai matoma kaip ruzava bet nera tokia pati kaip kita,jauciu lyg mm vel ateitu,pries pusantro men buvau pas ginekologa jis paziurejo sako padidejus gimda bet as negaliu pasakyti ar tu laukies ar ne nusiunte mane pasidaryti kraujo tyrimo sake neigiamas o echo man net nedare tai nesuprantu kas cia darosi kokius as ten judesius jauciu ir kodel t as testai tokie ideciau foto nemoku kaip
Atsakyti
tai o smileysex.gif buvo per paskutini cikla?
Atsakyti
QUOTE(Mergiona @ 2013 05 04, 18:09)
tai o  smileysex.gif buvo per paskutini cikla?

vat kad nebuvo paskutini karta gruodzio 18 kazkur nes as isvaziavau i uzsieni bet cia man nesueina niekas juk sirgau ir pan ir HCG neigiamas
Atsakyti
QUOTE(ramune12345 @ 2013 05 04, 19:11)
vat kad nebuvo paskutini karta gruodzio 18 kazkur nes as isvaziavau i uzsieni bet cia man nesueina niekas juk sirgau ir pan ir HCG neigiamas


g.gif na as jokiu-jokiu minciu neturiu unsure.gif Kazkaip visgi balsociau uz nenescia, jei jau HCG neigiamas, o ir kokiu 12-13 sav nestumo (jei pries 1,5men buvot) nepraziopsuotu gine, o ir pilvas jau turetu rysketi unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Mergiona @ 2013 05 04, 18:22)
g.gif na as jokiu-jokiu minciu neturiu  unsure.gif Kazkaip visgi balsociau uz nenescia, jei jau HCG neigiamas, o ir kokiu 12-13 sav nestumo (jei pries 1,5men buvot) nepraziopsuotu gine, o ir pilvas jau turetu rysketi  unsure.gif
nu pilvukas yra biski bet pati apacia tokia padidejus ir jin dideja kas sav o vakare tai pradeda taip pust pilva jog atrodau kaip jau kokiu 5 men nestumo as nesuprantu visiskai ir dar sona desini skauda
Atsakyti