Įkraunama...
Įkraunama...

Ar galiu būti nėščia?

QUOTE(dianar7 @ 2013 05 12, 13:58)
Parasysiu ir as smile.gif visada pries mm man skaudedavo krutine, taip kaip man jos turejo prasideti 10d, daugiau negu savaite maudzia tai nugara tai pilva, o krutine taip ir neskauda, jauciuosi labai mieguistai, na ir viskas kaip ir jokiu pozymiu, tai nezinau ka mastyt...
Ryt ryte darausi testa...


Iš kur tiek kantrybės biggrin.gif
Aš niekuomet neturėjau jos tiek, šiuo klausimu, kad ištempti iki ryto. Visad ir po pietų ir vakare parodydavo, jei nėštumas buvo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Mergiona @ 2013 05 11, 20:17)
Deja vaisingumas toks dalykas kur niekada nezinai ar esi sveika. Kol nepabandai pastot- nezinai ar esi vaisinga. Nzn kas jums nutiko, bet jei neplanavot vaiko negalit teigti kad butumet pastojusi be problemu. Pazistu mergina, kuriai klimaklas prasidejo vos sulaukius 20 sad.gif bet tokie dalykai neatsitinka per nakti, vargu ar ji butu lengvai pastojusi 18 ar 19...

Linkiu greiciau  nestuke.gif  4u.gif  4u.gif

Aciu uz linkejimus 4u.gif
P.S. Zinau, kad buvau sveika, buvau pastojusi wub.gif Bet vaiku neturiu. Visos istorijos nepasakosiu.
Atsakyti
QUOTE(Samanta @ 2013 05 12, 17:37)
Iš kur tiek kantrybės  biggrin.gif
Aš niekuomet neturėjau jos tiek, šiuo klausimu, kad ištempti iki ryto. Visad ir po pietų ir vakare parodydavo, jei nėštumas buvo  ax.gif

nu ir sulaukiau as to ryto, o testas isvis nieko neparode doh.gif
Atsakyti
Sveikos mergaitės 4u.gif aš su tokiu klausimėliu.. jei nėštumo testo antra juostelė vaiduokliuojasi daugiau nei po kelių valandų, tai jau nieko nebereiškia? blush2.gif
Atsakyti
sveikos busimos mamytes 4u.gif as cia gal biski ne i tema, bet esu biski issigandusi blush2.gif
labai noriu pastoti, abu su draugu to norime, bet vis nepavyksta...
menesines turi prasidet uz 3 ar 4 dienu, bet jauciuosi keistai, ne taip kaip yprastai pries menesines. sav pradzioj dvi dienas( vakarais) labai pute pilva, skaudejo pilva labai, ir siaip visa diena jauciu toki sleikstuly burnoj, vemti nevemiu, bet labai negera... nugaros apacia paskauda irgi, nesuprantu ar cia man taip kad tuoj susirgsiu, ar gal as nestuke.gif ? kaip as apsidziaugciau! jus neisivaizduojat...
sekmes visoms busimoms mamytes nestuke.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(latina*12* @ 2013 05 16, 16:24)
Sveikos mergaitės  4u.gif aš su tokiu klausimėliu.. jei nėštumo testo antra juostelė vaiduokliuojasi daugiau nei po kelių valandų, tai jau nieko nebereiškia?  blush2.gif

Skaitykit instrukcijas. Antroji juostelė turi išryškėt po 5 min

QUOTE(mazoji1987 @ 2013 05 16, 16:27)
sveikos busimos mamytes 4u.gif as cia gal biski ne i tema, bet esu biski issigandusi blush2.gif
labai noriu pastoti, abu su draugu to norime, bet vis nepavyksta...
menesines turi prasidet uz 3 ar 4 dienu, bet jauciuosi keistai, ne taip kaip yprastai pries menesines. sav pradzioj dvi dienas( vakarais) labai pute pilva, skaudejo pilva labai, ir siaip visa diena jauciu toki sleikstuly burnoj, vemti nevemiu, bet labai negera... nugaros apacia paskauda irgi, nesuprantu ar cia man taip kad tuoj susirgsiu, ar gal as nestuke.gif ? kaip as apsidziaugciau! jus neisivaizduojat...
sekmes visoms busimoms mamytes nestuke.gif 4u.gif

bet testą pasidaryt nesugalvojot? kam sukt galvą, kai galim testą pasidaryt
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2013 05 16, 15:31)
Skaitykit instrukcijas. Antroji juostelė turi išryškėt po 5 min
bet testą pasidaryt nesugalvojot? kam sukt galvą, kai galim testą pasidaryt



laba, na testo neskubu daryti, nes... visu pirma labai bijau nusivilti, antra - nes dar nelaikas susirgti, ryt poryt gal.. tik galvoju gal dar kam taip buvo kaip man unsure.gif
bet jei per savaitgali nesusirgsiu, tai pirmad darysiuos testas unsure.gif aciu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(mazoji1987 @ 2013 05 16, 15:27)
sveikos busimos mamytes 4u.gif as cia gal biski ne i tema, bet esu biski issigandusi blush2.gif
labai noriu pastoti, abu su draugu to norime, bet vis nepavyksta...
menesines turi prasidet uz 3 ar 4 dienu, bet jauciuosi keistai, ne taip kaip yprastai pries menesines. sav pradzioj dvi dienas( vakarais) labai pute pilva, skaudejo pilva labai, ir siaip visa diena jauciu toki sleikstuly burnoj, vemti nevemiu, bet labai negera... nugaros apacia paskauda irgi, nesuprantu ar cia man taip kad tuoj susirgsiu, ar gal as nestuke.gif ? kaip as apsidziaugciau! jus neisivaizduojat...
sekmes visoms busimoms mamytes nestuke.gif 4u.gif

simptomai panasus i nestuma, bet kadangi sakot, jog labai norit ir jau kazkiek laiko planuojant, jie gali buti ir pasamones isdaiga, kai nuo to didelio noro pradedi jausti visokius simptomus. Pasidarkit NT, kad nereiktu kankintis 4u.gif

QUOTE(mazoji1987 @ 2013 05 17, 20:30)
laba, na testo neskubu daryti, nes... visu pirma labai bijau nusivilti, antra -  nes dar nelaikas susirgti, ryt poryt gal.. tik galvoju gal dar kam taip buvo kaip man  unsure.gif
bet jei per savaitgali nesusirgsiu, tai pirmad darysiuos testas  unsure.gif  aciu blush2.gif

Na NT kartais parodo ir pries mmm data. Simptomai kaip auksciau minejau- panasus i nestuma, manau ne vienai bent keli is minetu simptomu buvo pradzioj nestuke.gif
O sakot nenorit nusivilt, tai galvojat cia rasant ir pasiskaicius, kad simptomai atitinka nestumo simptomus maziau prisigalvosit ir maziau vilciu turesit, negu NT sugadindama? mirksiukas.gif bekit geriau NT gadint, negu istisai apie tai galvodama viltis kurtis, man atrodo kaip tik taip velinant ta testa nepamatymas tu issvajotu II sunkesnis unsure.gif sekmes jum, praneskit ka NT parode 4u.gif
Atsakyti
Vakare, kartais labai malonu pabut truputi nestuke.gif , pasvajot, ir pasimiegaut simptomais, ypac jei nepavyksta jau keli ciklai, o NT- galutinis atsakymas ir nuzudo be kokia vilti jei jau neigiamas, taigi puikiai suprantu, kad galima nenoret jo daryt blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(-Vakare- @ 2013 05 18, 03:42)
simptomai panasus i nestuma, bet kadangi sakot, jog labai norit ir jau kazkiek laiko planuojant, jie gali buti ir pasamones isdaiga, kai nuo to didelio noro pradedi jausti visokius simptomus. Pasidarkit NT, kad nereiktu kankintis  4u.gif
Na NT kartais parodo ir pries mmm data. Simptomai kaip auksciau minejau- panasus i nestuma, manau ne vienai bent keli is minetu simptomu buvo pradzioj  nestuke.gif 
O sakot nenorit nusivilt, tai galvojat cia rasant ir pasiskaicius, kad simptomai atitinka nestumo simptomus maziau prisigalvosit ir maziau vilciu turesit, negu NT sugadindama?  mirksiukas.gif  bekit geriau NT gadint, negu istisai apie tai galvodama viltis kurtis, man atrodo kaip tik taip velinant ta testa nepamatymas tu issvajotu II sunkesnis  unsure.gif  sekmes jum, praneskit ka NT parode  4u.gif



sveikos, nu siandien dar mm nepasirode, tai ryt ryte pasidarysiu testuka jauciu unsure.gif
nors jauciosi taip lyg tuoj toj susirgsiu....
Papildyta:
QUOTE(Mergiona @ 2013 05 18, 06:04)
Vakare, kartais labai malonu pabut truputi  nestuke.gif , pasvajot, ir pasimiegaut simptomais, ypac jei nepavyksta jau keli ciklai, o NT- galutinis atsakymas ir nuzudo be kokia vilti jei jau neigiamas, taigi puikiai suprantu, kad galima nenoret jo daryt  blush2.gif


tu teisi, kai taip nori leliaus, tai prisisvajot galima labai greitai smile.gif pasvajoju ir as doh.gif
Atsakyti
QUOTE(mazoji1987 @ 2013 05 18, 19:59)
nors jauciosi taip lyg tuoj toj susirgsiu....


Labai linkiu II 4u.gif Simptomai tai labai thumbup.gif Nes butent tokia yra nestuke.gif pradzia: jausmas kad tuoj-tuoj pramus mmm doh.gif O kada "pikina-silpna-mieguista-i tulika lakstau" jau kelios val po smileysex.gif tai juokingai skamba ir labiau noro ar baimes pastot pozymiai nei nestumo bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mergiona @ 2013 05 18, 20:54)
Labai linkiu II  4u.gif Simptomai tai labai  thumbup.gif Nes butent tokia yra  nestuke.gif pradzia: jausmas kad tuoj-tuoj pramus mmm  doh.gif O kada "pikina-silpna-mieguista-i tulika lakstau" jau kelios val po  smileysex.gif tai juokingai skamba ir labiau noro ar baimes pastot pozymiai nei nestumo  bigsmile.gif

Labai aciu Mergiona mirksiukas.gif labai tikiuosi pamatyti "teigima" atsakyma, nors jei atvirai nesitiki... nes man yra taip buve jau, menesines velavo kokias dvi sav, visur skaudejo, nejau pas ginekologa, sako tuoj susirgsi, taip ir buvo, ta pacia diena susirgau... na bet sy karta viskas kazkaip kitaip, lyg ir... net nepati nezinau. pasidarysiu NT ir bus aisku. pranesiu kai suzinosiu ax.gif
labos tongue.gif
Atsakyti