Įkraunama...
Įkraunama...

Ar galiu būti nėščia?

QUOTE(EglėM @ 2013 10 15, 15:16)
Sveikos, merginos  smile.gif  Spalio 23d. dariausi gimdos nuotraukytę. Po to porą dienų silpnai pakraujavo, tai kai tik užtraukė, jau su vyru darbavomės  biggrin.gif  Nes taip patarė gydytoja. Mano ciklas 28-33 dienos ir niekada nėra buvę 34 (bent jau metų laikotarpyje). Šiandien jau 37, nėštumo testas neigiamas. Taip tikiuosi, kad žirniukas užkibo, nors gali būti ir kažkoks sutrikimas po GN arba dėl citrinų užsilaikė...Nebežinau ir ką galvoti, net miegoti ramiai nebegaliu, belieka tik laukti  smile.gif  Bet dabar nusprendžiau, kad kitą testą darysiu tik po savaitės kokios...


tai kad spalio 23 dar nebuvo g.gif Gal rugs 23? g.gif

Siaip, po bet kokiu proceduru ciklas gali gerokai issiderint.
Atsakyti
QUOTE(Mergiona @ 2013 10 15, 17:52)
tai kad spalio 23 dar nebuvo  g.gif Gal rugs 23?  g.gif

Siaip, po bet kokiu proceduru ciklas gali gerokai issiderint.


Vajee...rugsėjo 23 biggrin.gif jūsų tiesa smile.gif
Atsakyti
[quote=EglėM,2013 10 15, 15:29]
Sekmes islaukti ta savaitele lotuliukas.gif thumbup.gif
O citrinom jau kaip ir ilgoka thumbup.gif As pamenu pries vestuves citrinas ne tik valgiau bet ir grinas ju sultis spaudziausi schmoll.gif doh.gif aisku saunu kad susilaike ir visu iskilmiu vakara atkeliavo nelemtos mm lotuliukas.gif
[/quote]

Jo sakau dabar laikas sulėtėjęs tiesiog... smile.gif Aš rytais mėgdavau gerti su šiltu vandeniu...bet jau negeriu nuo penktadienio, tai manau irgi kad būtų praėjęs tas poveikis...smile.gif O kiek dienų jum užsilaikė tada? smile.gif
[/quote]
Lygtais dienele lotuliukas.gif o citrinu suvalgiau doh.gif net rugstu dabar pagalvot thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Justtte @ 2013 10 15, 11:46)
Matai kaip čia su tom temperatūrom, pasiskaičiau tiksliau. O parašiau, nes daktarė paklausė, tai galvoju, kad gali būti vienas iš požymių.. O šiaip tai neištvėriau ir ryto nesulaukiau, pasidariau testuką katik.. neigiamas  ax.gif


reik daryti su rytiniu, kam švaistot laiką, testukus ir nervus? biggrin.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

Išaušo rytas, mmm nėra, testas neigiamas, vaiduoklių nematyt, simptomai tie patys.. Bet spėju, nuo peršalimo ar vaistų poveikio, tos mano mm susivėlavo.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Justtte @ 2013 10 16, 10:01)
Labas rytas  4u.gif

Išaušo rytas, mmm nėra, testas neigiamas, vaiduoklių nematyt, simptomai tie patys.. Bet spėju, nuo peršalimo ar vaistų poveikio, tos mano mm susivėlavo..  g.gif

Pamegink nusipirkti nauja brangesni ir jqutresni testuka nusipirkti. Pirkau virs 10
Lt sumokejau,bet uztad gavau patvirtinima. O jai dar kils abejoniu kreipkis pas daktariukus wink.gif
Atsakyti
Ar gali nestumo simptomai: krutu skausmas, nuovargis, kietejantys viduriai, mieguistumas, pilvo tempimas ir pykinimas buti nuo papildomai geriamo progesterono (utragest vartoju po 4 rutuliukus per para), o ne nuo normaliai besivystancio nestumo?

Siuo metu esu ~7+ savaites nescia. Nestumas pries savaite atsiliko savaite. Galvoju, jeigu nustotu vystytis ar galetu sie simptomai buti tik nuo vartojamo progesterono.
Atsakyti
QUOTE(VaidaSa @ 2013 10 22, 00:32)
Ar gali nestumo simptomai: krutu skausmas, nuovargis, kietejantys viduriai, mieguistumas, pilvo tempimas ir pykinimas buti nuo papildomai geriamo progesterono (utragest vartoju po 4 rutuliukus per para), o ne nuo normaliai besivystancio nestumo?

Siuo metu esu ~7+ savaites nescia. Nestumas pries savaite atsiliko savaite. Galvoju, jeigu nustotu vystytis ar galetu sie simptomai buti tik nuo vartojamo progesterono.


taip, galetu. Bet savaites atsilikimas kai yra 7 sav- nera tragedija, man ir dvi atsiliko, ir viskas gerai.
Atsakyti
Sveikos mamytes ir belaukiancios mazuju stebukliuku 4u.gif
As ir vel cia su savo abejonemis smile.gif
Jau savaite jauciuosi nekaip.... Skauda galva, bet neistisai, pakilusi kuno temperatura, 36.9,37, vakare sukyla iki 37,3... Bazine temperatura ryte 37. 37,1. Skauda pilva, skrandi, sona, suduria karts nuo karto nugara. Bet nestipriai. Tik du kartus buvo sudure , kad teko net susiriesti. Naktim kamuoja nemiga, o is ryto negaliu pabusti, pabudusi jauciuosi mieguista ir pavargusi, kamuoja pykcio priepuoliai, vakar tiek supykau, kad is pykcio net apsiverkiau g.gif lotuliukas.gif nenorejau su niekuo sneketi, viskas erzino. Bet tas pyktis praeina, tai uzeina, vakar verkiau gal kokis 5 kartus lotuliukas.gif Jauciuosi kaip nesveika. Iki mm dar kokios 5 dieneles. Gal as sergu kokia liga , o gal cia tokie nestumo pozymiai ? nors as manyciau , kad galbut jiems per anksti. Mylejausi per visas vaisingas dienas ir jei neklystu per O. Bet saugojomes nutrauktu aktu. Viena karta mylejomes iskart 2 kartus, nors vaikinas apsiprause abejoju ar pasisiojo, taip pat kelis kartus pabaiges ant paklodes lotuliukas.gif jis su slapiu savo pasidydziavimu liete mano lytinius organus. Kaip jus manote ar didele tikimybe , kad as pastojau ? Atleiskit , kad tiek daug prirasiau lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif laukiu nuomoniu 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
merginos, ar as nenormali ar kaip cia yra? pasiskaicius jusu siaubas mane sueme, jums po 6-7 savaites ir jus jau pas daktarus buvot, echoskopus daret ir pan....as manau, kad man dabar 6 savaite ir dar tik mastau pas kokia gydytoja eiti? o dar kol uzsirasysiu, nes eiles, tai galvoju tik kokia 10 savaite gal nueisiu? nenormalu??? ar man dabar jau supanikuoti ir begti greitai pas gydytoja?
Atsakyti
QUOTE(Laukine_Feja @ 2013 10 22, 13:30)
merginos, ar as nenormali ar kaip cia yra? pasiskaicius jusu siaubas mane sueme, jums po 6-7 savaites ir jus jau pas daktarus buvot, echoskopus daret ir pan....as manau, kad man dabar 6 savaite ir dar tik mastau pas kokia gydytoja eiti? o dar kol uzsirasysiu, nes eiles, tai galvoju tik kokia 10 savaite gal nueisiu? nenormalu??? ar man dabar jau supanikuoti ir begti greitai pas gydytoja?

kaiptik viskas pas jus normalu rolleyes.gif maziau skaitykit sm, nes cia pasedejus tik pamacius antra bruksniuka jau noresit lekt pasitikrint pas gine ir paskui verksit, kaip nervus tampo, kad nieko aiskaus nemato, nepsako ir tt... apie 10 sav pats tas nueiti ir tikrai nera kur skubet- nes bus kaip bus, nieko tas ankstyvas lekimas nepakeis ir tik nervus istampys jei ka netaip nuziures (del vaisiaus mazumo bunant tokio amziaus) 4u.gif lengvo nesiojimo jum 4u.gif


Pikasinka
, pasirinkit saugesni kontracepcijos buda ir nereiks panikuot. Siaip viskas ka apraset gali but del nestumo, del pms ar siaip is to nerimo, kad 'o gal apsauga nesuveike'. Palaukit mmm dienos, jei jos nepasirodys- pasidarykit NT ir bus aisku 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -Vakare-: 22 spalio 2013 - 14:10



Pikasinka
, pasirinkit saugesni kontracepcijos buda ir nereiks panikuot. Siaip viskas ka apraset gali but del nestumo, del pms ar siaip is to nerimo, kad 'o gal apsauga nesuveike'. Palaukit mmm dienos, jei jos nepasirodys- pasidarykit NT ir bus aisku 4u.gif
[/quote]

smile.gif Atsiprasau, kad daviau Jums ne taip mane suprasti. As tikrai nepanikuoju ax.gif Priesingai. Esu jau suaugusi, del to zinau jog toks apsisaugojimo budas, nera joks apsisaugojimas. Man tik smalsu ar didele tikimybe pastoti ? Vaikucio atejimo mes nebijom , bet ir neplanuojame, delto ir vaikstom peilio asmenimis smile.gif
Atsakyti